Komentuoti
  1. 2018.09.24 06:44 (prieš 3 sav.)

JPUMA parašė:
    minėjot, kiaušinio balrymo išskyras, tai manau jums najo cikli vudurys artėja, bus tuoj ovuliacija

Nu jau vakare viskas paaiskes... priims sake.

3
  2. 2018.09.24 06:54 (prieš 3 sav.)

onnellisuus parašė:
    Galiu pasakyti, kad echo ne visada cistas parodo... jis buna ir pasislepusios. Man taip yra buve tik aciu Dievui kad buvo lp paskirta ir ja atlikus pamatem kad lasi…

tai aš turėjau neseniai laparaskopiją jau nieko man netempia ir nieko man neskauda išvis gal kažką sumaišėt čia kita narė rašė, kad jai skauda kiaušidę tarsi traukia

3. 3 m. 5 mėn.

2018.09.24 07:16 (prieš 3 sav.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Tai aš turiu nueiti šiandien. Niekada neesu radus vietos šiandienai Vilniuje... iš anksto reik registruotis... na nesvarbu, praleisiu ciklą šitą jau nusprendžiau…

O pas ka jus?

4. 4 m. 2 mėn.

2018.09.24 07:17 (prieš 3 sav.)

Sabelyte parašė:
    Sakykit merginos, kurios esate ta bėda dėl ko nėra vaiko, ar nebuvo minčių paleisti vyrą kad jis turėtų savo vaiką, nežiūrint jo prieštaravimų? Man kyla tokia mint…

Nors pas mus atvirkštinė situacija, problema vyro turtas, bet man niekada nekilo minčių dėl to skirtis. Aišku pradžioje buvo didelis šokas, kai turtas buvęs visai nieko per porą mėn taip pablogėjo, kad galvojau, kad tik liktų su kuo apvaisinti darant IVF, po nepavykusio buvo didžiulis santykių išbandymas, psichologinė duobė abiems, vyrui ji prasidėjo, dar prieš IVF, kai buvo staigus blogėjimas, bet jis viską "kaupė" savyje ir viskas "sprogo" po nesėkmės praėjus apie mėnesį, bijojau sulaukti skyrybų pasiūlymo iš vyro, nes tie savaitiniai nekalbadieniai varė iš proto, o dar po nesėkmės nebuvau atsitiesus. Bet po tamsos visada išaušta ir tada viską įvertini kitaip. Išsikalbėjom, po to vyras ir mane pradėjo "girdėt" Prisiminkit santuokos priesaiką "ir varge ir džiaugsme". Aš pradėjau svarstyti ir apie įsivaikinimą... Žinau porų, kurios įsivaikino ir labai džiaugiasi, viena šeima netgi du įsivaikino, broliukai buvo nenorėjo išskirti. Dabar ir patys labai laimingi ir dar du vaikučius padarė laimingais Nors mano vyras prieš įsivaikinimą, bet jei nepavyktų susilaukti savų, manau vistiek kada nors "prisijaukintų" ir šią mintį
    Nežinau ar Jums priimtina ir finansai leidžia, bet mergaitės neseniai diskutavo apie kiaušialąsčių donorystę, labai jas palaikau ir manau, kad tai geras pasirinkimas, nes vaikutis praleidęs pas Jus 9 mėn pilvelyje jau tampa 100 % Jūsų
    Po praito IVF labai bijojau, kad rezervas labai sumažės pradėjau organizmą stiprint vitaminais, vartoju Ovaboost ir Fertilaid for woman, žuvies taukus gėriau, vitD, ir dabar prieš antrą IVF pasidariau tyrimą rezervas net truputį didesnis, gal pabandykit dar pastiprint organizmą... nenuleiskit rankų kol dar yra nors šiek tiek, dar ne viskas prarasta, dar yra vilties, kad gali pavykti
    Ir gerai pagalvokit... Aš tai tikrai nenorėčiau gauti iš vyro pasiūlymo skirtis dėlto, kad jis negali, negražiai pasakysiu, padaryti vaiko. Aš myliu jį, jis myli mane ir manau, kad mes jau esame ŠEIMA, mes priesiekėme prieš Dievą, kad mylėsime vienas kitą visą gyvenimą. Ir kol galimybės, sveikata ir amžius leidžia ieškosim abiem priimtinų būdų turėti vaikelį
    P.S. Atsiprašau, kad taip išsiplėčiau

25
  5. 3 m. 2 mėn.

2018.09.24 07:28 (prieš 3 sav.)

Gal žinote tiksliai ar galiu paracitamolio išgerti? Šiandien turėtų daryti įkelimą, bet sloga nervuoja. Šiaip nei gerklės neskauda, nei tempės turiu, tik ta prakeikta sloga nervus tampo.

6. 5 m. 10 mėn.

2018.09.24 07:32 (prieš 3 sav.)

rasalu parašė:
    Sveikos, aš irgi jungiuosi į jūsų kompaniją tyliai seku sia temute uz visas sergu, dziaugiuosi ir liudziu kartu

Taip, tai labai maža dozė, kita vertus, matyt, logiška startuot su mažesne, žiūrėtis, kaip augs ir tuomet didinti. Bet man visada keista, kaip su tokiu AMH gali lengvai stimuliuotis. Paskutiniam ivf su amh 0,5 pradėjau su 250, baigiau 450....

7. 5 m. 10 mėn.

2018.09.24 07:34 (prieš 3 sav.)

Sabelyte parašė:
    Sakykit merginos, kurios esate ta bėda dėl ko nėra vaiko, ar nebuvo minčių paleisti vyrą kad jis turėtų savo vaiką, nežiūrint jo prieštaravimų? Man kyla tokia mint…

Ne, niekada tokių minčių. Man jis prisiekė "kai laimė lydės ar vargas suspaus", tegu turisi dabar

8
  8. 5 m. 10 mėn.

2018.09.24 07:37 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    LV merginai sudare stimuliaciju plana, isleido, ir liepe atvykti 6c.d. Pradejom, sakyti, jog be echo, jokiu stimuliaciju, ji labai papyko, ir ka, nuleke privaciai…

buvo buvo taip... bet apskritai jau nebenoriu net prisiminti to nesklandaus ivf...

1
  9. 5 mėn. 4 sav.
    Sūnelis 1 m. 6 mėn.

2018.09.24 07:39 (prieš 3 sav.)

Attendre parašė:
    Be panikos Pabraižys kitas gydytojas. Po to 2-3 c.d. atvyksite pas G kaip planavotės ir jums sudėlios vaistukus ir kitas vizito datas.

Bet gal reikėtų G pasiklausti ar nesuplanavęs jis ilgo protokolo

10. 2018.09.24 07:44 (prieš 3 sav.)

LaMona parašė:
    Bet gal reikėtų G pasiklausti ar nesuplanavęs jis ilgo protokolo

Yra racijos, tačiau man jau per pirmą vizitą, jis pasakė, kokį protokolą taikys Tada, kai atėjau pabražymui, jis dar kartą papasakojo, ką reiks leistis nuo pabraižymo dienos ir kad pasirodyčiau 2-3 c.d. Na ryt vykstu ir spėju prie Diphereline pridės Bemfolą

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
Dovanoju!
80 | 9-15 mėn.
2,50 €
98 | 2.5 - 3 m.
4,00 €
62 | 1-3 mėn.