1. 3 m. 2 mėn.

2018.09.24 15:25 (prieš 3 sav.)

Sweet parašė:
    Man sake kad normalu ,kad pilvas yra issiputes ,turejau tokia pat situacija ,jei dar pavalgydavau vos paeidavau ,reikejo kompresus saltus daryti

Nieko čia normalaus, normalu yra išdidėjusios kiaušidės, dar prisidėjęs progesteronas duoda savo, bet jei dusina, trūksta oro, tai..
    šiandien aš kažkokia labai skeptiška gal, bet aš tikrai nesuprantu kai kurių moterų - mes čia dėl to paties tikslo, ir jei mokam didelius pinigus už stimuliacijas, apžiūras, ivf ir t.t., kodėl toks prievartinis dalykas yra nuvažiuoti į apžiūrą, ir nekreipiama dėmesio į rimtus patarimus arba žarstoma, kad viskas čia ok... nei viena namie echoskopo neturim juk, nežinom nei tikslios ov, nei cistų situacijos, nei hyper, neduok D, prie hyperio dar žirniukui pakenkt galima, nekalbant apie apskritai ascitą, kai skysčiai kaupiasi, ir vidaus organai ima atsisakinėt..

4
  2. 3 m. 2 mėn.

2018.09.24 15:27 (prieš 3 sav.)

Alionusik parašė:
    Kaip leisti progestan 50. Kiek kartu i diena, kokia doze. Noriu uzsakyti, nezinau kiek pirkti?

1ml x d, jei nenurodyta kitaip. Būna, kad dvi smūgines dozes kritiniam prg pakelti, bet prie tokio vienos kasdien užtenka, tik jei pradėjot, nenutraukit vartojimo. Ir paskambinkit savo gydytojui.

1
  3. 3 m. 2 mėn.

2018.09.24 15:27 (prieš 3 sav.)

Pūkis baisilis parašė:
    Tai tu tai dar spesi. O jei man jau naujas ciklas taj kaip tik tada stimuliuotis tureciau pradet

jau niekaip, tik laukti kito. Tai Jūs buvot apžiūroj šandien, ką matė?

1
  4. 3 m. 5 mėn.

2018.09.24 15:30 (prieš 3 sav.)

Laeta parašė:
    na, tai sako, kad nuo 30 pilnavertė ov, tai jei 27, tai nereikia stresuoti, būtų 5 ar 11, tai dar galima ir kelti klausimus, dėl to gydytojas taip ir pasakė, nes bu…

Pilnai pritariu tam jog apziura ciklo pradzioje butina, per praeitas mmm nuejau pas gyd, o mano ciklas sudurniaves, atejo laiku, bet folis 3 c.d. buvo beveik 20 mm, kai jau buna pabaigoje pries ov taip, as to tikrai nejauciau. Dar tyrimus buvau pasidariusi pries ateinant pas gyd E2, lh, fsh, tai jie jau buvo kitokie, nei turi buti. Matesi kad kazkas ne taip bus. Ir sake gyd, jog kitas kraujavimas prasides greicuau, bus trumpesnis ciklas del to. Taip ir buvo
    U pirmam mano Ivf irgi neziurejo nieko manes pirmom c.d. per tel viska susake

2
  5. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.09.24 15:39 (prieš 3 sav.)

Willbemum parašė:
    Tai kad atvirksciai hcg aukstas 2264, o pgr tik 60 🙁

60nmol, nera mazas, zemiau 50nmol-reikia sunerimti, viskas gerai.

1
  6. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.09.24 15:44 (prieš 3 sav.)

Laeta parašė:
    Be abejones,eidamos savo keliu,susikraunam unikalia patirti,bet,stai,tiek praejusi,gailejaus ne karta,kad anksciau forumo nepaskaiciau,ir pusmeti leidaus stimuliuoj…

Bogdanskienei i spastus, ir as buvau pakliuvusi, Clostu prekiauja, kiso man ji, nors gleivine plona, AMH netirtas (0.9 tik ). Laime, kad radau si foruma, po dvieju stimuliaciju ir IUI, dingau neatsisukdama is jos. Is tiesu, kiekvienos asmeninis reikalas, kuo pasitiketi, ir tiketi. Bet tada, kam uzdavineti cia klausimus, ir diskutuoti, jei pasitiki tik gydytoju

7
  7. 2018.09.24 15:54 (prieš 3 sav.)

Laeta parašė:
    1ml x d, jei nenurodyta kitaip. Būna, kad dvi smūgines dozes kritiniam prg pakelti, bet prie tokio vienos kasdien užtenka, tik jei pradėjot, nenutraukit vartojimo. …

Gal nelabai aiskiai parasiau. Progesterona planuoju daryti rytoj, pilva dabar kazkaip pradejo mausti labai. Noriu tureti atsargai jeigu ka. Tai sakot jeigu bus apie 50 tai tada leisti viena ml.i diena? Kiek dienu taip leisti ir kaip tada su zvakutem, as dedu 4 i d.po 200 ( nors gyd. liepe 3 k. d.). Ar palikti po 4?

8. 2018.09.24 15:55 (prieš 3 sav.)

Laeta parašė:
    jau niekaip, tik laukti kito. Tai Jūs buvot apžiūroj šandien, ką matė?

Katik is gydytojos. Sake tikrai link ciklo vidurio panasiau... zdz. Stimuliacija prasides man tuo metu kai isvaziuos G... o taip reiktu jo akies tai mano skurdziai gleivinei...

9. 4 m. 3 mėn.

2018.09.24 15:57 (prieš 3 sav.)

Laeta parašė:
    https://www.tevu-darzelis.lt/skelbimai/kitos-priemones-planuojancioms-1578
    jei nmol, tai galima kelti, jei ng, tai daugint x3.18, ir labai geras.

Ačiū pgr buvo >60 daugiau nei 60 ng/mol kitaip paskaiciuota nei praeita karta kai buvo 120n/mol...🙂 Pasiskambinau i labe, sakau gal klaida isivele kad maziau nei buvo pries tai, sako cia max kiek gali rodyti, padarysim pgr su skiedikliu bus tikslesni skaiciai, tai dabar pamaciau atsakyma 233 reiskias viskas gerai 😊

4
  10. 3 m. 2 mėn.

2018.09.24 16:07 (prieš 3 sav.)

Pūkis baisilis parašė:
    Katik is gydytojos. Sake tikrai link ciklo vidurio panasiau... zdz. Stimuliacija prasides man tuo metu kai isvaziuos G... o taip reiktu jo akies tai mano skurdziai …

va, sakiau, kad taip bus. Tai prikrapštė, tada jau pakraujavo, nespėjo regeneruotis, organizmo laikrodis suveikė mm laiku su tuo lašiuku, ir tada vėl ėmė suktis iš naujo.
    o Jūs bandėt sau padėt L-argininu, vitaminu e? Stimuliuojantis man keitė ne estrofem tabletes, o lenzetto purškalą ant rankos. Bet realiai aš nukėlinėjau fet kiek įmanoma tol, kol mm iš vienos dienos bent 3 pasidarė. Dar endobiogieniniai preparatai buvo parinkti estrog/prg sustot į vietas. Ai, dar gėriau šitą papildą: www.santegrashop.lt/papildai/moterims/wild-yam

O pabraižymas "galioja" keletą mėnesių, nebijokit.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
21 | 12,9 cm
4,00 €
42 | 32 | S
12,00 €
26 | 16,3 cm