1. 4 m. 5 mėn.
    Kovinukas 11 m. 8 mėn.

2018.09.25 12:43 (prieš 2 mėn.)

Revera parašė:
    Rašiau prieš porą psl, nesinori spamint laikau kumščius kad būtų sėkmingas :4u

Darbe paskubom permetu akim, tai tenka paskui namie grįžus skaityti iš naujo

2. 4 m. 4 mėn.

2018.09.25 12:58 (prieš 2 mėn.)

Rassute parašė:
    Tai tikriausiai gal ne taip parasiau.9 diena punkcija buvo.O siandien tik pridaviau kaip ir sake gyditojas.Parasiau as jam bet zodziu jokio atsakymo,tik paklause ka…

Labai gaila

Braškėbraškė17 parašė:
    Merginos kaip vertinti...po laiko tik išryškėjo...šiandien 9dpi. Hiper man paaštrėjęs tik palikus radau dvi bes iki 5min nieko nemačiau.

Manau, kad jau galima sveikinti Jei jaučiat hiper, skubėkit į priimamajį ar privačiai kur prašykitės, kad apžiūrėtų.

1
  3. 2018.09.25 13:05 (prieš 2 mėn.)

Pūkis baisilis parašė:
    Rasiau vakar... bet neatrase nieko... turbut be zodziu liko...

Man vakar jis net pats pasuko ir pasiteiravo ar tikrai neprasidėjo ir kad atvykčiau pas jį
    Laukiu vakaro draugystės su Gonaliu ir Diphereline
    Gonalio nesu leidusi, tai man bus kosmosas su tom dozėm, nes Ovitrelle mano vyras man nustatydavo dozę. Aš kušla višta nematau tų skaičių

3
  4. 4 m. 4 mėn.

2018.09.25 13:07 (prieš 2 mėn.)

Revera parašė:
    Beje kas geriat tiroksiną kodėl jį skiria gerti valandą iki maisto? Nes aš vis pamirštu atsikėlus išgert ir apskritai be šansų valandą ryto skirti vien tam kad įsis…

Iki maisto geriama, kad geriau pasisavintų Aš nusistatau žadintuvą valandą iki kelimosi, išgeriu tiroksiną ir dar valandėlę pamiegu. Gydytoja buvo sakiusi minimum 40 min iki valgio gerti. Nuo pavasario buvau pradėjus "tinginiaut" ir nebesikeldavau, nežinau ar sutapimas, bet kai pasidariau TTH po kelių mėnesių, buvo pakilęs, vasaros vidurį po tyrimo vėl susigriebiau, praitą sav. dariau tyrimą tai norma yra

2
  5. 4 m. 4 mėn.

2018.09.25 13:14 (prieš 2 mėn.)

Willbemum parašė:
    Selenas beje gerai padeda skydliaukei...Santaru endo man sake galiu ji gert kasdien be pertraukos tik geriau bus skydliaukei nuo to 🙂 o laukiantis irgi gerti galima…

Aš irgi geriu seleną, endokrinologė sakė būtinai reikia gerti, bet pastojus ar reikia nebežinau. Seleną geriu po pusryčių, su visais vitaminais, nes jį nesakė kada tiksliai gerti. Man tik sakė, jei pastosiu iškart ateiti net nesiregistravus, koreguoti tiroksino dozės, nes sakė, kad pastojus TTH linkęs sukilti.

3
  6. 2018.09.25 13:30 (prieš 2 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Kijave Eros tyrimais remiasi gydytojai.
    Mes irgi darem Era, tik pas mane su juo viskas ok. Bet del sventos ramybes jis pad…

As irgi galvojau apie ji,bet po Just atvejo manes tas tyrimas nezavi...O ir sakau,keista kad man cekai jo nesiulo,nors jie ji daro Gal dar siulys

7. 3 m. 1 mėn.

2018.09.25 13:50 (prieš 2 mėn.)

Labas, nežinau ar kažkas mano istoriją seka, bet braižymą nukėlėm dar vieną ciklą. Nes G nebūtų būtent visą stimuliaciją, o norėtųs, kad reikalus stebėtų vienas gyd... Jis išvyks savaitei, tada savaitę dirbs, tuomet vėl išvyksta, ir spalio 28 d. vėl grįžta su visam. Tikiuosi gerai padarėm, kad nukėlėm, plius, vyras toliau vartos Profertilį, visiškai atsisakė alkoholio, galbūt per stebuklą bus kažkokių pagerėjimų... Aišku, dar turėjom mintį apie akupunktūrą (labiau gal vyrui), bet jis skeptiškas labai šiuo klausimu, tai taip ir palikom nuošaly... Bet vis atrodo, kad ne iki galo pasiruošėm, vis kažko nepadarėm, lyg kokių namų darbų nepadarę... Norint akupunktūros ko gero reiktų kokius tris ciklus vėl nukelti?

Gal galit man kažkas padėti su papildais? Mano AMH 1,8, vis aplanko baimė, kad, neduok Dieve, nebūtų šitas kartas paskutinis, nes nuo paskutinio IVF'o, AMH dvigubai pasmuko, nežinau ar tai sutapimas ar priežastis. Taigi labai noriu, kiek įmanoma labiau užturbinti savo mažiuką turtą. Ką vartoju:
    - Nakvišų aliejų
    - Q10 200 mg x 2
    - Folį 400 mg
    - Vitamino D lašiukus ant maisto
    - Melatoniną prieš miegą

Užsisakiau ir tuoj pradėsiu:
    - Myo-Inositol & Folic Acid, tai turbūt folio atsisakysiu, nes manau ižteks šito
    - Omega 3/6/9
    - Geležį + vitamin C

Skamba visisiškai beprotiškai, nes prieš kokius keturius metus gerdavau tik vitaminus akims, vėliau Omega 3. Šitokios krūvos papildų dar nieka namuose nėra buvę. Na, tikiuosi į gerą. DHEA negaliu, nes testosteronas didesnis. Viskas tvarkoj su papildais?

2
  8. 2018.09.25 14:15 (prieš 2 mėn.)

Begtemars parašė:
    Labas, nežinau ar kažkas mano istoriją seka, bet braižymą nukėlėm dar vieną ciklą. Nes G nebūtų būtent visą stimuliaciją, o norėtųs, kad reikalus stebėtų vienas gyd…

Jūsų AMH tikrai nėra jau toks mažas. Turime daug pavyzdžių, kurios su daug mažesniais AMH sėkmingai pastoja ir sūpuoja lėlytes
    Sėkmės jums Papildai ne visad daro stebūklus, tačiau kai kada pagelbėja

1
  9. 3 m. 1 mėn.

2018.09.25 14:18 (prieš 2 mėn.)

Attendre parašė:
    Jūsų AMH tikrai nėra jau toks mažas. Turime daug pavyzdžių, kurios su daug mažesniais AMH sėkmingai pastoja ir sūpuoja lėlytes

Žinau, žinau, gali ir vieneto nesiekti, bet faktas, kad per metus pasmuko dvigubai irgi neguodžia. Nežinau ar nesmuks ir toliau taip pat greitai.

10. 2018.09.25 14:23 (prieš 2 mėn.)

Begtemars parašė:
    Žinau, žinau, gali ir vieneto nesiekti, bet faktas, kad per metus pasmuko dvigubai irgi neguodžia. Nežinau ar nesmuks ir toliau taip pat greitai.

Smuks dėja Nes tokia yra moters reprodukcinė darna. AMH labiausia turi įtakos laikas. Suprantu kaip jaučiatės

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.