1. 2018.10.12 19:06 (prieš 9 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Jo sutinku ,bet tas nukrypimas su kiekvienu nestumo gal gali but ar nebut,arba kitas but .

Kas yra NAD?

2
  2. 2018.10.12 19:09 (prieš 9 mėn.)

SunMoon parašė:
    As siandiena skambinau kelius kartus, ir kai nekele perskambino buvo po 10h. Jiems reikia, daznai ir ilgai skambinti, nes tos pacios merginos, ir operacinej dirba, …

O jeigu dar dabar skambinsiu yra tikimybė kad perskambins arba pakels?

3. 2018.10.12 19:10 (prieš 9 mėn.)

Attendre parašė:
    Et Marga su blogom žiniom, o aš su gerom žiniom
    Man pagaliau ryt kels blastuką Visgi mano pupsikai dalinasi :thumb:…

O šaunu, pagaliau blastukas užaugo! Ir aš labai viliuosi ,kad ir man išaugs blastukas,nes praėjusį ivf nei vieno neturėjau
    O primink čia iš kiek čia užaugo 1blastukas ir 1morė? Jei gerai pamenu iš 7?

1
  4. 2018.10.12 19:11 (prieš 9 mėn.)

Meshka parašė:
    Kas yra NAD?

https://blog.bulletproof.com/nadh/

Papildas,pries nestuma geriau ir dar ubiquinol,jie yra pakankamai stiprus ,yra moksliniu tyrimu kad jie padeda pastot

5
  5. 2018.10.12 19:25 (prieš 9 mėn.)

Sveikos mergaites, kreipiuosi i jus nes jus sioje grupėje aktyviausios, klausimelis gal siek tiek ne i tema atsiprasau 😊 as is klaipedos lankausi pas gyd. Dirzauska noreciau, kad rekomenduotumete pati paciausia nevaisingumo gydytoja Vilniuje. Noriu isgirsti keliu gydytoju nuomones. Vis stebiu si foruma ir kaip suprantu, kad favoritas Gricius? Labai lauksiu jusu nuomoniu aciu 😊

6. 2018.10.12 19:27 (prieš 9 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Jo sutinku ,bet tas nukrypimas su kiekvienu nestumo gal gali but ar nebut,arba kitas but .

Marga, kaip gaila 😔 Labai tave suprantu ir siunciu dideli apkabinima - tu tikrai labai stipri 💪 As norejau paklausti del ko daktarai taip skubejo jusu zirniuka isvalyt ...? Ar konsultavotes tik su vienu gydytoju del sirdutes veiklos nebuvimo? As kazkada esu maciusi reportaza apie pora kuriems buvo identiska situacija - 2 men begyje kudikio sirdele nustojo plakti, jie dar ejo i apziuras 3 savaites kad patvirtinti jog tikrai vaisius zuves i vis tas pats atsakymas: kudikelio sirdis neplaka...Bet ivyko stebuklas ir sirdies darbas atsinaujino...aisku cia reti tokie atvejai bet as galvoju gal tokiu atveju butu daugiau jeigu daktarai duotu siek tiek daugiau laiko pries vykdant galutini nuosprendi... ? Cia video youtubej apie ta pora, gal bus idomu:

Laikykis ❤️🙏

3
  7. 5 m. 2 mėn.

2018.10.12 19:44 (prieš 9 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Pradejo tepti daugiau ,nuvaziavom i antakalnio priemima -sirdeles plakimo nebera o dar pries savaite buvo...ryt isvalymas

Labai užjaučiu... labai gaila ir liūdna.... laikykitės

8. 2018.10.12 19:45 (prieš 9 mėn.)

milytee parašė:
    O šaunu, pagaliau blastukas užaugo! Ir aš labai viliuosi ,kad ir man išaugs blastukas,nes praėjusį ivf nei vieno neturėjau

Analogiškai ir aš per 1 Ivf. Na žiūrėsime ką ryt turėsiu. Kol kas turime 1 bkastuką ir 1 morulę. Bet gal dar kažko bus. Pas mane viso 8 embrionai. Pradžioje buvo 7, bet prieš įkeliant paminėjo kad dar 1 turi. Nu man čia tau naujienos. Vadinasi Viskas buvo atlikta puiki. Dabar tik D rankos e viskas

1
  9. 4 m. 1 mėn.

2018.10.12 19:45 (prieš 9 mėn.)

Merginos ar galima kažkaip žinoti IUI pasisekomo tikimybe?
    Dariau pirma karta, problemos vyro nelabai gera sperma tiktai.
    Paskyre letrozole prageriau, uzaugo du folikulai kurie vakar buvo 18mm, vakar leidausi ovitrelle praejo 35val ir siandien darem IUI.
    Vyro spermiju gyvu pries buvo 20%, po atplovimo 84%
    Paskyre nuo rytojaus vakaro detis po dvi zvakutes utrogestan.
    Kadangi pirma karta dariausi apskritai nesuvokiu kokios tikimybes, kad pasiseks. Ir ar geri skaitosi rodikliai visi

2
  10. 2018.10.12 19:46 (prieš 9 mėn.)

Attendre parašė:
    Na žiūrėsime ką ryt turėsiu. Kol kas turime 1 bkastuką ir 1 morulę. Bet gal dar kažko bus. Pas mane viso 8 embrionai. Pradžioje buvo 7, bet prieš įkeliant paminėjo …

O siandien 5d embrionams ar ryt bus 5d? Kodel siandien blastuko nesodino?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €
430,00 €