1. 2018.10.12 19:59 (prieš 1 mėn.)

donatan parašė:
    Marga, kaip gaila 😔 Labai tave suprantu ir siunciu dideli apkabinima - tu tikrai labai stipri 💪 As norejau paklausti del ko daktarai taip skubejo jusu zirniuka isv…

Video labai stebuklingas ,gal ir buna taip bet retai ...2 mano persiledimai valesi patys 6 sav ir 7 sav ,2 šių metu 8 ir 8 sav padarem issiurbima ,pirma šių metu kovo 31 d ėjau pas 3 skirtingus gydytojus tikrinti sirdutes -diena pas ginė ,vakare Antakalnyje ir ryte kabinete kur dariau issiurbima ,vat čia imunoglibulina suleido po 76 valandų ,nes Velykos buvo ir niekur negalėjau to padaryt ,pas mane kraujo grupe rezus - ,ši karta pradėjau kraujuot 12 nakties prieš miega ,iškarto nuvažiavom i Antakalni ,pasake kad nėra plakimo ,tada ryte pas ginė kuri dare issiurbima irgi patikrinom ,kraujotaka buvo iki puslytes ,puslyteje buvo ramu

2. 2018.10.12 20:19 (prieš 1 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Video labai stebuklingas ,gal ir buna taip bet retai ...2 mano persiledimai valesi patys 6 sav ir 7 sav ,2 šių metu 8 ir 8 sav padarem issiurbima ,pirma šių metu ko…

Taip, gyvenimas pilnas netiketumu...niekada zmogus nezinai kada gali tapti vieno ar kito stebuklo dalimi... Cia dar skaitau vienos poros liudijima apie nestuma po isvalymo - buvo nesivystantis nestumas, padare isvalyma ir 7 savaites po isvalymo moteriske pasijuto kad jos nestumo simptomai tik dideja...Nuejo i apziura o ten 16 savaiciu kudikis viduj - tokio pat “amziaus” kaip tas “isvalytasis”... Galiu imesti pilna ju istorija jeigu idomu...Porele irgi jau ne pirmos jaunystes, po daugelio nesekmiu tokia va šoko terapija apturejo 🤯

3
  3. 2018.10.12 20:27 (prieš 1 mėn.)

Aš jau nusiteikiau naujam nėštumui

14
  4. 2018.10.12 20:31 (prieš 1 mėn.)

Cat7 parašė:
    Merginos ar galima kažkaip žinoti IUI pasisekomo tikimybe?
    Dariau pirma karta, problemos vyro nelabai gera sperma tiktai.

O kodel jums skyre zvakutes? As dariausi 10/10 IUI bet tik duphastona sake gerti nuo sekancios dienos.. dar sake ir myliuka sekancia diena padaryt.. pas mano vyra irgi neaktyvi spermiuke buvo bet po centrifugavimo sake okey..

5. 4 m. 4 mėn.

2018.10.12 20:43 (prieš 1 mėn.)

Lieput parašė:
    Man po pirmo IVF pakitimai buvo tokie: visada turėjau reguliarių 28-29dienų ciklą, o po IVF mm kelis mėn ciklai buvo 27-32cd ir prieš mm atsiradę buvo kelios dienos…

Aciu😉mano irgi dabar matyt issiderino..

1
  6. 4 m. 4 mėn.

2018.10.12 20:47 (prieš 1 mėn.)

milytee parašė:
    Man kraujavimas prasidėjo nutraukus vaistus, o sekančios mm atėjo ne po 28 dienų,o po kokių 35, tai biški pailgėjo ciklas, bet veliau susireguliavo;)

Ohh. Aciu, biski nurimau, nes siaip man visad apie 28 dienos, o dabar 32.. tai sunerimau,reik laukt vadinasi

7. 3 m. 6 mėn.

2018.10.12 20:55 (prieš 1 mėn.)

lalalaa parašė:
    O kodel jums skyre zvakutes? As dariausi 10/10 IUI bet tik duphastona sake gerti nuo sekancios dienos.. dar sake ir myliuka sekancia diena padaryt.. pas mano vyra i…

Neisivaizduoju, bet pasiskaiciau jog utrogestanas geriau uz duphastona, pasisavina geriau.
    Mums sake poryt tikrai daryti myliuka ir poto kas dvi dienas.
    Ziuresim kaip bus, labai tikimes kad pavyks

8. 4 m. 11 mėn.

2018.10.12 21:04 (prieš 1 mėn.)

Gal kas skambino i Santaru centra savaitgali? Ar imanoma prisiskambinti? Siandien jie turejo man paskambinti,taciau skambucio taip ir nesulaukiau.

9. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 3 d.
    4 m. 4 mėn.

2018.10.12 21:06 (prieš 1 mėn.)

viktorija1005 parašė:
    Gal kas skambino i Santaru centra savaitgali? Ar imanoma prisiskambinti? Siandien jie turejo man paskambinti,taciau skambucio taip ir nesulaukiau.

Savaitgali jie kartais dirba, jei punkcija, ikelimas ar pan. Bet manau, nekelia ragelio, galite pabandyti. O kodel neskambinote siandiena pati, kai nesulaukete skambucio? Jie taip uzsiverte darbais ten...

10. 3 m. 5 mėn.

2018.10.12 21:15 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos,
    Antradieni buvo transferis naudoju ryte ir vakare po vieną crinone taip man paskirta. Šiandien pasidariau progesterono tyrimą, atsakymas 60 nml/L. Jis pakankamas ar vertėtų susileistį lridžiamą?
    Ačiū už atsakymą

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.