1. 2018.10.13 10:31 (prieš 9 mėn.)

Meshka parašė:
    Tai jeigu vakar buvo virtes i blastuka, tai jau vakar turejo buti 5d, nes anksciau 5d. i blastuka virsti negali. Matyt nori paauginti iki 6d ir stebi kaip vystysis …

Matyt taip ir yra. Taip 2 embrionus įkėlė. Dabar blastukų eilė kiek turėsime. Gal dar daugiau turėsime. Pas mane jie kupini staigmenų Bet žiauriai gerai kad jie dalinasi ir pavirto, nes jau buvau save surašius it savo kiaušialastės po 1 IVF. O G dar pasakojo kad vitaminai neįtakoja koaušialasčių. Vadinasi įtakoja jei geresni rezultatai. Žimoma reik sulaukti ur teigiamo testo va tada prasidės visos laimės ir baubai
    Įdomu kas nutiko su kitais 4

3
  2. 7 m. 2 mėn.

2018.10.13 10:33 (prieš 9 mėn.)

As nebesusigaudau, tj jeigu punkcija buvo pirmadieni, snd skaitosi 5 ar 6 d.blastukam?

3. 2018.10.13 10:53 (prieš 9 mėn.)

Merginos kas vartojot intralipidus ,gal galit patart kaip reikia vartot ir kur juos pirkt?

4. 6 m.

2018.10.13 10:54 (prieš 9 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Gal galima pabendraut su šita moterim?jinai yra forumo nare?</blockquot

Atsiusiu jums į pm jos nika, su ja bamdrauvau sm ne TD .

5. Vakarė 5 sav. 4 d.
    Raimundas 5 sav. 4 d.

2018.10.13 10:57 (prieš 9 mėn.)

rasasim parašė:
    As nebesusigaudau, tj jeigu punkcija buvo pirmadieni, snd skaitosi 5 ar 6 d.blastukam?

Tai šiandien 5 diena

6. 2018.10.13 11:02 (prieš 9 mėn.)

SraigyteR parašė:

Ok Aciu aš esu ir sm

1
  7. 2018.10.13 11:09 (prieš 9 mėn.)

Attendre parašė:
    Matyt taip ir yra. Taip 2 embrionus įkėlė. Dabar blastukų eilė kiek turėsime. Gal dar daugiau turėsime. Pas mane jie kupini staigmenų Bet žiauriai gerai kad jie …

Būtinai parašyk po įkėlimo kaip tau sekėsi ir kiek blastukų iš tikro liko ir kokios kokybės labai linkiu,kad būtų bent vieno labai gera kokybė ir jis prigytų!

1
  8. 3 m. 11 mėn.

2018.10.13 11:17 (prieš 9 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Merginos kas vartojot intralipidus ,gal galit patart kaip reikia vartot ir kur juos pirkt?

Tokia nare Jurmarta naudojo ir dar turi parduoti, o israsius buvo Karpenko.
    Man Karpenko imunoglobulina buvo skyrus apsidraudimui kova,bet nepavyko. Sikart nenaudoju nei imunoglobulino,nei intralipidu. Ji pagal tyrimus nustato.
    Man buvo israsius thybon,bet as nenorejau su savo skydliauke zaist,nes be trikdziu tikrai dirba,tai ir thybon nevartojau.

9. 2018.10.13 11:32 (prieš 9 mėn.)

Laeta parašė:
    Tokia nare Jurmarta naudojo ir dar turi parduoti, o israsius buvo Karpenko.
    Man Karpenko imunoglobulina buvo skyrus apsidraudimui kova,bet nepavyko. Sikart ne…

Nueisiu pas Karperko ,nebuvau dar pas Ja niekad ,gal ką naujo pasakys

1
  10. 8 m. 6 mėn.
    9 m. 7 mėn.

2018.10.13 11:34 (prieš 9 mėn.)

Prisiduodu po vizito pas F. Mmm dar neatėjo, bet sakė jau jau čia pat. Tai pradedam stimuliuotis nuo ketvirtadienio su Gonal 200 ir estrofem po 1tab. Vizitas 10 22 pasižiūrėti kaip auga. Šiaip sakė akivaizdus rezultatas matosi Victozos ir visų kitų papildų dėl folikulų. Visi vienodo ir tinkamo dydžio dabar. Na, dedu visas viltis, kad šįkart pavyks ❤️

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.