1. 2018.11.13 09:15 (prieš 1 mėn.)

Drugele123 parašė:
    Sveikos merginos. Siandien buvome VK, isgirdome vyro rezultatus, kurie deja nera geri, gine sako, kad ant ribos, bet jau i blogesne puse. Pas mane su hormonais visk…

Man pavyko iš 3 karto IUI. Siūlyčiau iš karto stimuliaciją daryti, nes šansai padidėja. Sėkmingu atveju man užaugo 3, o laukiuosi 1 stebuklo. 1 IUI be stimuliacijos, 2 - su, bet nesėkmingas.

2
  2. 2018.11.13 09:32 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Aš ovaboostą ir visą kitką nutraukiau prieš stimuliacijas. Liko tik folis ir bromas

LaMona, o kodel broma nusprendet pasilikt?

3. 2018.11.13 09:39 (prieš 1 mėn.)

Ievokslis parašė:
    Pupo

Sveikinu, Ievoksliuk pupsek tyliai ir ramiai o kur trecias dingo? Ar praskaiciau kazka?0

2
  4. 2018.11.13 09:41 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Manau priklauso nuo to, kurioje klinikoje ivf daromas. Man atrodo valandą liepė gulėti

As 15min gulejau

1
  5. 2018.11.13 09:45 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Sveika, man taip budavo visada po narkozes. Bet pas F man padare kazkoki spec kokteiliuka nes sakiau kad man blogai buna ir wuolia! Viskas puiku. Buna silpna, bet a…

Oi dekui uz ideja, onelesius. Buti tinai pasakysiu, lb tikiuos, kad atsizvelgs.

2
  6. 2018.11.13 10:07 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Man atrodo, kad iškalbingiausia šiuo klausimu yra šios temos apklausa ir jos rezultatai

LaMona, butu gerai, bet kad si apklausa prastai suformuota ir jos rezultatais tikrai negali pasikliauti. Pvz. Mano atveju buvo 4 IUI ir visos nesekmingos, o kitu budu dar nepastojau, tai ne neturiu ka zymeti, nors IUI statistika sugadinciau. Tas pats ir kitoms,jei dar nera pastojusio kitais budais,tai ne negali pazymeti, kad IUI buvo nesemninga. Plius,cia nera uzsiregistrave visos dariusios. As jau senokai siam kely,o uzsiregistravai neseniai. Tad mediku statistika tiksli. Bet svarbiausia tiketi

3
  7. 2018.11.13 10:11 (prieš 1 mėn.)

Svajonėbegalinė parašė:
    Noriu jūsų paprašyti pasidalinti patirtimi vk ginius stimuliacijoms dar papildomai skyrė profilaktiškai vartoti aspiriną dėl kraujotakos suaktyvinimo, kad glei…

Kokio stiprumo aspirinas? Šiaip bayer firmos geriausiais

8. 7 m. 11 mėn.
    9 m.

2018.11.13 10:12 (prieš 1 mėn.)

Skave parašė:
    Sveikinu, Ievoksliuk pupsek tyliai ir ramiai o kur trecias dingo? Ar praskaiciau kazka?0

Trečio net nešaldė, nes sakė labai prastos kokybės (nepaklausiau skaičių ir raidžių). Man išvis tiesiog pasakė, kad netinkamas jis. Nors sekmadienį sakė, kad dar turiu visus tris.

Vakar gydytoja "tik nesidaryk rytoj testo", tai juoko buvo ir pažadėjau iki 21d kantriai išlaukti.

O gal žinote kodėl skiria dexametozoną? 🤔
    Penktadienį turiu pasidaryti kraujo krešumo tyrimus, jeigu viskas ok, nutraukas gerti Trombo ass. Šiaip pas mane viskas gerai su krešumo, bet punkcijos metu sakė, kad buvo kraujo ir nori apsidrausti, todėl paskyrė gerti.
    Ar nebus vėlu jeigu pirmą kartą prg pasidarysiu penktadienį? Nes šiaip hcg ir prg man paskyrė darytis tik 21 ir 23 d.
    Bet noriu savarankiškai, kaip visos mes tai darome 🙃

9. 2018.11.13 10:14 (prieš 1 mėn.)

Aš pradėjau jausti jau požymius kad kažkas vyksta... Jau pamaudena pilvą. Šiandien bus 5 injekcija. Dar ant dilbiu estrogenus purškiu. Bet kas vakarais darosi. Jau antrą vakarą pastebėjau kad apie 9as pradedu labai stipriai miego norėt. Atsigulu ir atsijungiu 🙄

10. 2018.11.13 10:30 (prieš 1 mėn.)

Ievokslis parašė:
    Trečio net nešaldė, nes sakė labai prastos kokybės (nepaklausiau skaičių ir raidžių). Man išvis tiesiog pasakė, kad netinkamas jis. Nors sekmadienį sakė, kad dar tu…

Niu svarbu stipruoli ikelet kokia savijauta snd? Kaip miegojosi? O kodel nusprendet nedet 2? O kodel aplamai reikia buti su pusle pilna? Ka tai duoda? Gerai cia uzverciau klausimukais
    Truputi dar toks pasvarstymui, gal kas pakomentuos.. Tai jei naudojant aspirina kraujo tyr geri, tai nutraukus jie nepasoks virs normos ir netaps negeri? ...juk vaistui veikiant jie turetu buti zemoki, kad nutraukus liktu normose...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
8,00 €
1,50 €
80 | 9-15 mėn.