1. 2018.11.13 23:17 (prieš 1 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Galiu pasakyti kaip msno fet vyksta turint endo - geriu Regulon 28d nuo 1mm dienos, po regulon 5d synarel ( jis skirtas endometriozei taikant ivf) , pradedu is kart…

Nebutinai synarel endometriozei,as jos neturiu,bet purskiausi nuo 2cd per ivf,tam kad tolygiai augtu foliai,ir neovuliuotu

2. 2018.11.14 00:23 (prieš 1 mėn.)

Attendre parašė:
    Ačiū

Attendre sveikinimai nuosirdziausi

2
  3. 2018.11.14 01:23 (prieš 1 mėn.)

paklydele parašė:
    Svarbu db nepersileist

Och tu bliamba as turiucsau paemus, bet pasidalinciau. Tik kad issiust neturiu kaip, sedziu namie be auto, o as gerokai uz Kauno

4. 2018.11.14 01:24 (prieš 1 mėn.)

paklydele parašė:
    Svarbu db nepersileist

Och tu bliamba as turiucsau paemus, bet pasidalinciau. Tik kad issiust neturiu kaip, sedziu namie be auto, o as gerokai uz Kauno

paklydele parašė:
    Svarbu db nepersileist

As is Magosa pirkau ir ne viska paemiau,gal ii padetu?

5. 1 sav. 4 d.

2018.11.14 01:44 (prieš 1 mėn.)

Skave parašė:

Nenorėjo ji siust bet dabar bandau užregistruoti per omniva pati. Tada planavo padėti

1
  6. 3 mėn. 1 d.
    Darija 8 m. 3 mėn.

2018.11.14 04:16 (prieš 1 mėn.)

anetus parašė:
    Gal spaudimas zemas?
    Man padedavo kava

Mano spaudimas tikrai prie žemesnių 90/60. Kavos negeriu trečias mėnuo, visiškai noras dingo. Geriu atrodo pakankamai...turbūt ir nuovargis darbe prisideda.

7. 2 m. 1 mėn.

2018.11.14 07:19 (prieš 1 mėn.)

wonder6 parašė:
    Pagal mane jei finansai leidzia tai geriau su fet po 1 sodint. Jei nestimuliuos tai galima vos ne kas menesi jei neduok D neprigis pirmas

Eh o mudu su vyru tiek laukiam to šeimos pagausėjimo, kad netgi jeigu ir iš dviejų pasidalintų į 3 kleckiukus su džiaugsmu lauktume jau esame susigyvene su galimybe, kad gali būti daugiavaisius
    Jei Dievas davė reiškia bus ir finansų merginos

6
  8. 2018.11.14 08:22 (prieš 1 mėn.)

Aderaa parašė:
    Sveikos, užmėtisit mane akmenim dabar nuo tokio mano klausimo... Ar gali turėti įtakos neigiamam nėštumo testui pavartotas alkoholis po stomuliotos ov ir atliktos i…

Neturi įtakos. Nebent gerokai pavartojote

Aderaa parašė:
    Jaučiu graužati, kad pavartojau alkoholio po iui ir galvoju gal dėl to neigiamas testas. O gal dėl esamų dviejų geltonkūniu NT neigiamas.

Neprisigalvokite nesamonių Nu nebent visą butelį degtinės susivertėte

3
  9. 2018.11.14 08:23 (prieš 1 mėn.)

Braškėbraškė17 parašė:
    Mano spaudimas tikrai prie žemesnių 90/60. Kavos negeriu trečias mėnuo, visiškai noras dingo. Geriu atrodo pakankamai...turbūt ir nuovargis darbe prisideda.

Gerkite žalią arbatą, ji tonizuoja labiau nei kava

3
  10. 2018.11.14 08:23 (prieš 1 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Attendre sveikinimai nuosirdziausi

Ačiū Marga 2. Kaip jūs laikotės?

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.