1. 2 m. 2 sav.

2019.01.08 19:36 (prieš 4 mėn.)

evelince parašė:
    Koki Nac naudojat?ir is kur perkat?

Perku is Amazon

1
  2. 2 m. 5 mėn.

2019.01.08 19:58 (prieš 4 mėn.)

te365 parašė:
    Nusprendziau antra sansa bandyti visgi kitose klinikose del kainu skirtumo ir su kompensacija. Bandysiu gauti kompensacija. Pirmadieni tik dar vaziuosiu i Santaru c…

Palaukit, kaip galima data punkcijai tikslint pagal pageidavima? Ten gi minuciu tikslumu vos ne atlielama procedura. Kada pasako gydytojas - tada grieztai susileidziam ovitreli ir paskirta valanda atvaziuojam punkcijai, ir laukiam ramiai, kol pakvies. Cie negali buti jokiu derinimu ir nepasitikekite tais, kurie toki servisa siulo.

7
  3. 2019.01.08 20:02 (prieš 4 mėn.)

Austeja_ parašė:
    Palaukit, kaip galima data punkcijai tikslint pagal pageidavima? Ten gi minuciu tikslumu vos ne atlielama procedura. Kada pasako gydytojas - tada grieztai susileidz…

Ką tokiasi atvejais išsiprašant iš darbo sakote? Ieškau patikimų melų, kurių niekas toliau nekamantinėtų

4. 2 m. 5 mėn.

2019.01.08 20:21 (prieš 4 mėn.)

LoyalWarrior parašė:
    Ką tokiasi atvejais išsiprašant iš darbo sakote? Ieškau patikimų melų, kurių niekas toliau nekamantinėtų

Siuo klausimu man pasiseke - turiu puiku kolektyva kur kai mums reikia pas gydytoja - tiesiog pasakom, kad trumpam dingstam ir greit grisim. Ir niekas neklausineja. O del punkcijos - man apskritai nuskilo, ji buvo sestadieni o ikelimai - tokia trumpute procedura, kad vos ne per pietus susisukau

1
  5. 2019.01.08 20:25 (prieš 4 mėn.)

LoyalWarrior parašė:

Pasiemi iseigine ir ramu

2
  6. 5 m. 4 mėn.

2019.01.08 20:38 (prieš 4 mėn.)

Drugele123 parašė:
    Merginos, ar yra musu tarpe besigydanciu VK Klaipedoje? Kokia tvarka ruosiantis IVF? Gydytojas raso siuntima? Tada renkies kur nori daryti, ar jie siulo i VK Vilniu…

Sveika. Mes tvarkėmės Klp VK pas Diržauską. Jis ruošė dokumentus, skyrė tyrimus ir medikamentus, konsultavausi pas jį, o punkciją atliko Vln VK Usonienė.

7. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.01.08 20:39 (prieš 4 mėn.)

LoyalWarrior parašė:

Kad nereiktu nieko, niekam aiskinti pasiemiau atostogas, o nuo punkvijos biuleteni

8. 2019.01.08 20:58 (prieš 4 mėn.)

SunMoon parašė:
    Kad nereiktu nieko, niekam aiskinti pasiemiau atostogas, o nuo punkvijos biuleteni

Bandysiu ir aš imt atostogas kelias dienas. Ilgai imt nesinori.

9. 2019.01.08 21:21 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, turiu klausima. Ar jautete koki nors poveiki nuo vaistu Gonal? Siandien 5 diena kai leidziuosi vaistus ir nieko nejauciu, tai neramina ar kas ten auga ryt apziura, tai jaudulys ima ar atsake i stimuliacija

10. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.01.08 21:32 (prieš 4 mėn.)

Lauma parašė:
    Sveikos, turiu klausima. Ar jautete koki nors poveiki nuo vaistu Gonal? Siandien 5 diena kai leidziuosi vaistus ir nieko nejauciu, tai neramina ar kas ten auga :hmm…

Ne visoms sonai braska. O kad kiausides sureagavo i FSH tai 100%. Ryt pamatysit, kiek turtelio priauginot

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.