• Apklausa

Kelintas IUI bandymas buvo sėkmingas?
    Iš pirmo karto (Balsų: 215)
    33%
    Iš antro karto (Balsų: 72)
    11%
    Iš trečio karto (Balsų: 32)
    5%
    Iš ketvirto karto arba daugiau (Balsų: 50)
    8%
    visi IUI kartai buvo nesėkmingi, pastoti pavyko kitu būdu (Balsų: 275)
    43%
  1. 2 m. 1 mėn.

2019.01.11 19:58 (prieš 1 sav.)

Lauma parašė:
    Kas leidotes cetrotide, turiu susileisti siamdien vakare ir niekaip nesuprantu punkto jau ibedus adata "atsargiai patraukite svirksto stumokli atgal, jei pasirodo …

Ir as netraukiau, nes tikrai nuslabneciau :))

2. 2019.01.11 20:03 (prieš 1 sav.)

Austeja_ parašė:
    Laba,
    Tai kintantys hormonai, man jie buvo ir 7, ir 10, ir vel 7

Ačiū, nuraminote 🙏

3. 2 m. 7 mėn.

2019.01.11 20:15 (prieš 1 sav.)

Austeja_ parašė:
    Ir as netraukiau, nes tikrai nuslabneciau :))

Man kazkaip labai sudetinga su jais attodo . Gonalis vienas du, o cia uzmaisyt ir dar ta adata standartine, nezinau kaip cia pavyks

4. 2 m. 4 mėn.

2019.01.11 20:18 (prieš 1 sav.)

As tai su diphereline tokia melyne pasidariau antru duriu! Kazkaip skaudziai duresi ir leidosi, istraukus adata nemazas kraujo lasas isbego. Kazkur matyt ne ten pataikiau tos melynes greit dingsta? Nes jei taip ir toliau, nebus kur durti

5. 1 m. 8 mėn.

2019.01.11 20:34 (prieš 1 sav.)

Odda parašė:
    As tai su diphereline tokia melyne pasidariau antru duriu! Kazkaip skaudziai duresi ir leidosi, istraukus adata nemazas kraujo lasas isbego. Kazkur matyt ne ten pat…

oho... man tai jis irgi leidziasi skausmingai...
    Bet as su tom mazom trumpom adatelem. Kaip ir ovitrelio. Tai nieko nelieka. Gal per greitai suleidi?

6. 3 m. 2 mėn.

2019.01.11 20:34 (prieš 1 sav.)

Odda parašė:
    As tai su diphereline tokia melyne pasidariau antru duriu! Kazkaip skaudziai duresi ir leidosi, istraukus adata nemazas kraujo lasas isbego. Kazkur matyt ne ten pat…

Pataikėt į kraujagyslę mėlynė išsivaikščios per 4-6 dienas. Turbūt nei viena jų neišvengiam

3
  7. 2 m. 4 mėn.

2019.01.11 20:36 (prieš 1 sav.)

Boružėlė87 parašė:
    Pataikėt į kraujagyslę mėlynė išsivaikščios per 4-6 dienas. Turbūt nei viena jų neišvengiam

Taip ir maniau, kad i kokia kraujagysle pataikiau aciu

1
  8. 2 m. 1 mėn.

2019.01.11 21:04 (prieš 6 d.)

Lauma parašė:
    Man kazkaip labai sudetinga su jais attodo . Gonalis vienas du, o cia uzmaisyt ir dar ta adata standartine, nezinau kaip cia pavyks

Bukit atsargi, kai trauksit viska is butrliuko i svirksta, nes svirkste nera stabduko i traukti galit kol ta serdi svirksto istrauksit. Vienai merginai taip buvo, istaske viska netycia. Tai tiesiog sekit ir netraukit perdaug, tik tiek, kiek skyscio yra

1
  9. 2019.01.11 21:10 (prieš 6 d.)

Austeja_ parašė:
    Bukit atsargi, kai trauksit viska is butrliuko i svirksta, nes svirkste nera stabduko i traukti galit kol ta serdi svirksto istrauksit. Vienai merginai taip buvo, i…

O man buvo taip, kad susidaręs švirkšte vakumas po to pats švirkštą paspaudė, kai ištraukia adatą iš buteliuki, ir visi vaistai ant tapetų išsišvirkštė

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 7 mėn.

2019.01.11 21:20 (prieš 6 d.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-iui-ivf-ir-ovuliacijos-stimuliacija-30

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.