1. 2019.02.11 11:56 (prieš 1 sav.)

Mano subjektyvi patirtis IVF kelyje ( pirmas, punkcija laukia už trijų dienų). Gydytojas puikus, nors mažakalbis, bet pasitikiu juo.Taip, tiek atėjus, tiek išėjus klausimų yra daug, bet gal tai labiau susiję su nerimu ir pasąmonėje norisi, jog būtent gydytojas nuramintų ir pasakytų, jog viskas bus OK.Vienok, įsijungęs protas suvokia, kad sėkmė nuo gydytojo priklauso tik kažkuria dalimi..Grįžtant prie įsiplieskusios diskusijos, ką turi sakyti medikai ir kokius " kursus" turime praeiti pačios interneto platybėse. Bent aš supratau, jog forumai, straipsniai man įnešė kur kas daugiau nerimo ir sumaišties, nei buvo iki tol, kol turėjau tik " bazines"žinias " Stimuliacijos stipriai didina krūtų, kiaušidžių vėžio riziką moterys dalinasi liūdnomis onko istorijomis), punkcijos, vos nesibaigusios mirtimi dėl anafilaksinio šoko, trombų susidarymai ir t.t.- visa tai mano ramų protelį pradėjo jaukti ir supratau, kad nerimas jau peržengė mano vidinių namų duris.Dirbu su savimi , bet išvada viena: jei internete būtų tik mediciniai straipsniai, gal būtų kitokios reakcijos..Žmogiška prigimtis skatina ieškoti bendraminčių, nes " jos tai patyrė, išgyveno", tačiau aš kažkaip " pritraukiau" tik liūdnas patirtis savose paieškose...Pritariu toms, kurios rašo, jog medikas nespės kiekvienai detalizuot visko, bet elementari info turi būti pateikiama.. Ko linkiu sau ir mums visoms- ramybės bei suvokimo, jog esame tam pačiam kelyje, bet skirtingos.Vienos keliauja greičiau, kitos stoviniuoja, bet visos turime TIKSLĄ..

5
  2. liūtas 8 m. 6 mėn.

2019.02.11 11:59 (prieš 1 sav.)

Sveikos, kur greitai daro spermogramos tyrimus Klaipedoje? VK didelės eilės..
    Tik NW ir Jolsana?

3. 2 m. 2 mėn.

2019.02.11 12:31 (prieš 1 sav.)

Skave parašė:
    Pasakysiu iš savo patirties.. Nei bum bum esu, nei panašiai. Esu baigusi universitetą, tiksluki mokslą,tai galva turiu. Pradėjau tyrimų kelią iš lėto,nesiverčianti …

Kalbam apie tai, kad pati pacientė turi užduoti rūpimus klausimus, jei gydytojas neatsako, žinoma reikia jį keisti
    Nueičiau į Fet konsultaciją tikrai klausčiau kas ir kodėl, ir neįsivaizduoju gydytojo kuris man supyktų ir neatsakytų į rūpimus klausimus, nes tiesiog nesirinkčiau tokio gydytojo 🤷‍♀️ jeigu jau bijot klaust ar pamirštat užsiraįoy klausimus arba einat su vyru, kuris už jus paklaus.
    Kai buvom pirmoj konsultacijoj ir pradėjo gydytoja kalbėt apie ivf, man met ašaros gerklėj buvo, negalėjau nė žodžio pratart, ir viską vyras paklausė, nes domėjomės prieš tai kas ir kaip.
    Nėra užsieny visi stebuklingi ir auksiniai daktarai, pilna inete atsiliepimų apie tai kaip kiti gydytojai irgi "gydo" nevaisingumą. Eini į konsultaciją ir pasižiūri tinka tau toks gydytojas ar ne, nieks gi neverčia pas jį kažką darytis.

2
  4. 2019.02.11 12:53 (prieš 1 sav.)

LoyalWarrior parašė:
    Kalbam apie tai, kad pati pacientė turi užduoti rūpimus klausimus, jei gydytojas neatsako, žinoma reikia jį keisti

Na as nuomones tokios, kad jei klausi turi gauti atsakymus. As sulaukiu issamiu atsakymu i savo klausimus/dvejones, bet jei pasisirenki gydytoja turi juo pasitiketi. As suslogavus ir nuejus pas gydytoja nesitikiu kad man aiskins apie kiekviena vaista ir pan, sergi sloga gauni recepta ir instrukcija kaip ta vaista vartoti ir tiki kad gydytojas skyre tinkama gydyma. Cia tas pats, jei skiria vaistus vadinasi reikia, juk zinai kokiu tikslu pas gydytoja lankaisi vadinasi tie vaistai skirti tam tikslui pasiekti. Tikrai gydytojai neprivalo aiskini kaip cia koks vaistas veikia, jei domina pasiklausk pats ka tau daro turi zinoti, bet kaip ta tiksla pasiekti yra gydytojo darbas ir kompetencija

5
  5. 2 m. 1 mėn.

2019.02.11 12:58 (prieš 1 sav.)

Mergaites juk visada pries vizita pas vaisingumo gyd.(ypac del iui,ivf) rekomenduojama susirasyti klausimus kurios norisi uzduoti pirmos konsultacijos metu,taip pat galima daryti ir bet kurio vizito metu. Tuo labiau gydytihai juk duoda savo kontaktus,kad rasytumete jei kas,tures laiko,atrasys.

O siaip idomu...po punkcijos ar ikelimo diena mergaitems nesveiko maisto norejosi?🍔🍟🍕

6. 4 m. 4 mėn.

2019.02.11 13:12 (prieš 1 sav.)

manomail08 parašė:
    Mergaites juk visada pries vizita pas vaisingumo gyd.(ypac del iui,ivf) rekomenduojama susirasyti klausimus kurios norisi uzduoti pirmos konsultacijos metu,taip p…

Po punkcijos valgiau viskas is eiles 🙈🙈🙈

2
  7. 2 m. 6 mėn.

2019.02.11 13:33 (prieš 1 sav.)

Mergaites, sia savaite planuojame punkcija, transferis arba savaitgali arba kitos savaites pradzioje ir mano vyras pasigavo virusa, israse sian antibiotikus nes kraujyje mato uzdegima ir plauciai negrazus, jau savaite kaip kosti.. Kaip manot gali pakenkti? Ka darytumete pacios tokioje situacijoje?

Vaisingumo problema mano, siaip vyro spermos tyrimas puikus, kaip daktaras sako, donorinis..

8. 2019.02.11 13:45 (prieš 1 sav.)

Gloria_ parašė:
    Mergaites, sia savaite planuojame punkcija, transferis arba savaitgali arba kitos savaites pradzioje ir mano vyras pasigavo virusa, israse sian antibiotikus nes kra…

O ten kur planuojama punkcija - kiausialastes saldo? Čia tik du variantai - arba saldyt kiausialastes, arba daryt ivf vistiek. Šiaip, jei atvirai - kažin ar ten kažką bus pakenkę, nes spermatogenezė vyksta kelis mėnesius.

9. 4 m. 6 mėn.

2019.02.11 13:46 (prieš 1 sav.)

As tai viska tesciau, aisku jei vyras nesijaustu labai labai blogai.. uzdeciau kaukyte, kad neskleistu virusu ir pirmyn nemanau, kad ka labai itakotu kokybei

2
  10. 5 m. 5 mėn.

2019.02.11 14:08 (prieš 1 sav.)

Julia336 parašė:
    Merginos, gal kas zino kur Uk Londone ar Peterborough mieste daro privaciai HCG tyrima ir dar ta pacia diena buna atsakymas?

Lietuviu klinikose, pvz baltic medical centre ar klinikoje Barkinge🙂 bet atsakymas kita diena tik.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.