1. 2019.02.12 08:09 (prieš 4 mėn.)

LoyalWarrior parašė:
    Tos kurios pirkot vaistus su elektroniniu receptu, ar būtinai reikia paso vaistinėje ar su tapatybės kortele užtenka?

Man užtenka banko kortelės 🙂

2. 2019.02.12 08:22 (prieš 4 mėn.)

simonsita parašė:

Kai kur pakanka tik savo asmens koda pasakyti

3. 3 m. 2 mėn.

2019.02.12 08:43 (prieš 4 mėn.)

simonsita parašė:

Visuomet duodu vairuotojo pazymejima

4. 2019.02.12 08:58 (prieš 4 mėn.)

Merginos, kaip jums santykius delioja per paprasta stimuliacija? Ka duoda santykiai jau po ov?

5. 3 m. 2 mėn.

2019.02.12 09:23 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, man po IUI jau 2 savaites, snd pasidariau testa, bet jis neigiamas. Mmm nera. Kiek gali veluoti mmm? Cia tikriausiai tas uzsilaikymas nuo utrogestano?

6. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.02.12 10:16 (prieš 4 mėn.)

irena86 parašė:
    Labas rytas merginos as vel su klausymu ar yra kuriai nors stimuliacija pradeje jei atvaziavus 2mcd randa geltonkune cista nes kai praita karta nuvaziavau ja rado p…

Jei cista yra, stimuliaciju daryti negalima.

7. 4 m. 10 mėn.

2019.02.12 10:18 (prieš 4 mėn.)

irena86 parašė:
    Labas rytas merginos as vel su klausymu ar yra kuriai nors stimuliacija pradeje jei atvaziavus 2mcd randa geltonkune cista nes kai praita karta nuvaziavau ja rado p…

Su geltonkunio cista neturetu pradet stimuliaciju. Nepergyvenkit, nuvyksit ir bus aisku..

2
  8. 5 m. 5 mėn.

2019.02.12 10:47 (prieš 4 mėn.)

Papedlapis parašė:
    Vilniuj bent šiandien buvo Ovitrelle trūkumas, vakare pusę vaistinių apskambinau, tik Mindaugo visparinėj radau.

Papedlapis, dziaukis tokiu dideliu bureliu linkiu,kad daug sveikuciu būtų ir tu greit atsigautum tai bent užsiminė kiek tas daug? Kaip tu pati jautiesi?

1
  9. 1 m. 10 mėn.

2019.02.12 10:48 (prieš 4 mėn.)

Alicijina parašė:
    Sveikos, man po IUI jau 2 savaites, snd pasidariau testa, bet jis neigiamas. Mmm nera. Kiek gali veluoti mmm? Cia tikriausiai tas uzsilaikymas nuo utrogestano?

Taip, Utrogestan gali atitolinti menesines keletu dienu. Jei esate isitikinusi, kad nesilaukiate (jei nepasitikite NT, tikslumo delei galite pasidaryti HCG), nutraukite Utrogestan ir menesines pasirodys
    Man po nesekmingo IUI su Utrogestan'u teplioti pradejo dar vartojant Utrogestan'a, 14 DPO NT buvo neigiamas, nutraukiau Utrogestan, ir menesines atejo sekancia diena.

10. 5 m. 5 mėn.

2019.02.12 11:05 (prieš 4 mėn.)

SeaSun parašė:
    Merginos, kaip jums santykius delioja per paprasta stimuliacija? Ka duoda santykiai jau po ov?

Net gerai nepamenu stimuliuojantis iki punkcijos gali, bet bent jau aš porą dienų iki punkcijos buvau kaip nescia,skaudejo pilvą,tai jau ne nenorėjau. Po punkcijos jaučiausi puikiai, iki ikelimo susisukom o po ikelimo celibatas iki HCG

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.