Komentuoti
  1. 2019.02.12 23:42 (prieš 1 sav.)

LaMona parašė:
    Kaip gražu
    Tik trūksta šypsenų

aciuuu)))

Hi-hi))) Taip ir yra))) Seses pirma pastaba irgi buvo, kad truksta sypsenos))

Amigurumi zaisliukai daromi be)) Kad vaikas pats galetu sugalvoti savo zaisliuko nuotaika)) O ji, nuotaika, kiekviena diena gali buti vis kitokia)
    Lelytes pirma karta padariau)) Daugiau nenoriu) Man paciai daugiau patinka pliusiniai) Jie irgi turi buti be sypsenos) Bet as darau))))

23
  2. 2019.02.12 23:44 (prieš 1 sav.)

valerija1912 parašė:
    Kokie gražūs žmogučiai ❤️❤️❤️
    Jūs nuostabi moteris, begalinės sėkmės jums pasitinkant savo stebuklą :skraidau-pa…

Aciu)

1
  3. 2019.02.12 23:48 (prieš 1 sav.)

Skave parašė:
    Dėkui Te365 džiaugiuosi už tave ne mažiau svarbu ir pasitikėjimas, bei ramybe

Aciu) malonu)

nes as ne taip, kad nenorejau, bet as norejau tyrimu... ir tinkamai pasiruosti. Ji dave man siuntima histeroskopijai, bet man nepavyko uzsiregistruoti sausio men.. nukelem vasariui.. (darysiu vasario 14 d.) o dabar jau ir kovo men...
    O gal tai likimas? Nenoriu dabar skubeti!

1
  4. 2019.02.12 23:49 (prieš 1 sav.)

LoyalWarrior parašė:
    Gavau nuo rytojaus stimuliuotis 200 gonaliu. Lb jaudinuos, sakė gydytoja leistis vakare kasdiem tokiu pačiu metu. Kokiu metu Jūs leisdavotės? Ar 23 h kasdien jau pe…

As 22 val)

5. 2019.02.12 23:57 (prieš 1 sav.)

Radonas parašė:
    Gal kakokiu indikaciju tam buna. Pries visa IVF provesa prg yra tiriamas. Gal sprendziant is to atsakymo arba butina prg stebeti arba ne.

Na nžn tiksliai kodėl tai mergaitei liepė G prg tirtis. Bet ta mergaitė labai daug ivf turėjusi , aišku visi nesėkmingi, išskyrus paskutinį, ir nemažai tų nesėkmingų nesivystančiais pasibaigę, o utragestanas tai mergaitei prg visiškai nekėlė ir ankstesniys ivf, kai ji savavališkai tyrėsi. Tai dabar G liepė tirtis prg. Žemas jis jai buvo. Ji tik su leidžiamais. Nžn ar dar tebevartoja, nes jau antras trim ir laikas nutraukti jai juos. Bet va nžn ar sutapimas, bet sekė prg, didino dozes ir žirniukas pilvelyje jau nebe žirniukas, o mažas žmogeliukas

2
  6. 2019.02.13 00:05 (prieš 1 sav.)

Labas vakaras. Gal yra merginu kuruos ivf daretes arba lankotes dabar. Danijoje. Ačiū už atsakyma.

7. 1 m. 3 mėn.

2019.02.13 06:33 (prieš 1 sav.)

LoyalWarrior parašė:
    Gavau nuo rytojaus stimuliuotis 200 gonaliu. Lb jaudinuos, sakė gydytoja leistis vakare kasdiem tokiu pačiu metu. Kokiu metu Jūs leisdavotės? Ar 23 h kasdien jau pe…

Valio, su startu As liaidziau 22:00, manau galit ir 23:00. Man G sake 23:00 leisti, bet kadangi as vos iki 22:00 dagivenu , tai paprasiau paankstint valandai

8. 2 m. 2 mėn.

2019.02.13 06:54 (prieš 1 sav.)

O kaip gerai, tada viskas išsiprendžia

9. 2019.02.13 07:41 (prieš 1 sav.)

Jogare parašė:
    Labas vakaras. Gal yra merginu kuruos ivf daretes arba lankotes dabar. Danijoje. Ačiū už atsakyma.

Sveika ,dariaus ne Danijoje ,o Norvegijoje tai gal kažkas panašaus 🙂

1
  10. 1 m. 8 mėn.

2019.02.13 08:09 (prieš 1 sav.)

Labukas, merginos! Gal kuri susidurete, ar esate girdejusi, ar nekenkia letinis tonzilitas kiausialasciu kokybei ir apskritai vaisingumui? Man vis randasi tie kamstukai tonzilese, angina sergu retai. Bet va pirmasis ivf nepasiseke-is 12 kiausialasciu apsivaisino tik 3, viena isaugo iki blastuko, buvo nemazai fragmentuotas. Vyksiu i konsultacija pas lor del tonziliu pasalinimo. Planuojame kartoti ivf, noretusi ideti visas pastangas, kad pasisektu. Reikia pirma pazaboti letines ligas. Aciu, kuri pasidalinsite info

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras