1. 4 m. 1 mėn.

2019.03.19 22:21 (prieš 4 mėn.)

Kokios Jus visos stiprios ir nerealios!!! Sekmes visoms pagavusioms virusiuka ir gaudancioms 😀.

5
  2. 5 m. 6 mėn.

2019.03.19 22:25 (prieš 4 mėn.)

Puskiniene parašė:
    Naudoju crenona du kartus ir dar papildomai israse dufastona 3kart dienoj. Tikiuosi kad sito pakaks.

Puiku,tikėkimės kilstels. Manęs tai dufastonas iš vis neveikia

3. 5 m. 6 mėn.

2019.03.19 22:32 (prieš 4 mėn.)

anom parašė:
    Kazkada sakiau, kad papasakosiu pilna istorija 🙂 tai va- esam ganetinai jauni, man 28, vyrui 32, bet kupini bedu... viskas prasidejo kaip susituokem, pradejom iesko…

Skaudžiai graži istorija,linkiu kuo mažiau dabar stresuoti ir saugoti savo auganti stebukleli😊

2
  4. 5 m. 6 mėn.

2019.03.19 22:38 (prieš 4 mėn.)

Drugele123 parašė:
    Sveikos merginos, matau cia dauguma lankotes Santaru vaisingumo centre. Ar teisingai suprantu kad Santarose turint ginekologo siuntima su nevaisingumo diagnoze, IVF…

Niu ir mums gavosi apie 1000€saldymui 6men, auginimui iki blastuko ir jo įkėlimui. Plius kokius 500€ viso išleidimom ant keliones,vaistų,pabraizymo ir panašiai. Šiaip neturint pinigų,yra galimybe neauginti iki blastuku,kelti 3d embrioniukus. Tada kainuos tik jų šaldymas,jei bus ką, pabraizymo tp galima nedaryti. Tiksliai nzn,bet gal apie 200€ tada tik šaldymas kainuos ir vaistukai antroje ciklo pusėje dar apie 200€. Santarose išrašyta sask reikia apmokėti per mėnesį laiko.

5. 4 m. 11 mėn.

2019.03.19 22:47 (prieš 4 mėn.)

Anom, kokia jusu istorija! Jus tokie stiprus, busit labai geri teveliai, dar karta isitikinau- kas turi ivykti ir ivyks.tegul sis ziurniukas dziugina jus visada

1
  6. liūtas 8 m. 11 mėn.

2019.03.19 22:54 (prieš 4 mėn.)

te365 parašė:
    Blin... o man rytoj tyretu buti 1 cd. Bet kad si men neteisingai geriau vit E ir del to ciklas ilgesnis Net nezinau kada planuoti starta...

Ar galite plačiau? Kà reiškia neteisingai? Mane domina vitE naudojimas. Viena ausimi esu girdėjusi, kad ciklà prailgina..

anom parašė:
    Kazkada sakiau, kad papasakosiu pilna istorija 🙂 tai va- esam ganetinai jauni, man 28, vyrui 32, bet kupini bedu... viskas prasidejo kaip susituokem, pradejom iesko…

Stipriai apkabinu 😙 Dabar tik ramybės 🧘‍♀️

1
  7. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.19 23:03 (prieš 4 mėn.)

Drugele123 parašė:
    Sveikos merginos, matau cia dauguma lankotes Santaru vaisingumo centre. Ar teisingai suprantu kad Santarose turint ginekologo siuntima su nevaisingumo diagnoze, IVF…

Kainos skirtingos kiekvienoje klinikoje. Ivf proceduros, 3konsultacijos, FSH, HCG kompensuojami. Kitu vaistuku jei reikia mokam pacios. Iki hcg man kainavo ~1400e. Kiekvienai individualiai, nuo stimuliacijos ilgumo, ir vaistuku. Man reikejo LH 4ampoliu, kurios ~54e viena kainuoja. Kam nelieka blastuku, ar saldytu, susisuka su mazesne suma. As vien uz blastuku sukurima, auginima ir 3men saugojima mokejau ~900e. Ir saskaita, per menesi laiko reikia apmoketi.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.19 23:58 (prieš 4 mėn.)

basomis parašė:
    Ar galite plačiau? Kà reiškia neteisingai? Mane domina vitE naudojimas. Viena ausimi esu girdėjusi, kad ciklà prailgina..

Padariau sau meskos paslauga, pradejus butent si men gerti si vitamina. Nes neiseis dabar normaliai uzsiregistruoti priemimui

Vit A+E reikia gerti nuo 16 cd 10 dienu. Slopina ovuliacija ir ciklas ilgeja, pradejus gerti netinkamu laiku. Isitikinau si cikla. Kai buvau apziuroje pas gyd labai nustebau, tik paskui sudejau visus pozymius

2
  9. 2019.03.20 05:08 (prieš 4 mėn.)

Ahau parašė:
    Kokiuose puslapiuose?? TD?? Kolega?? What?

Galėtų pasakyti koks konkrečiai kolega ir konkrečiai koks to šmeižto turinys. Nes šmeižtas yra tai, kas žemina žmogų, bet neatitinka tikrovės. Tai gerai būtų žinoti apie ką kokia neteisybė forumuose buvo rašyta. Labai abejoju, kad apie ką nors kokia nors neteisybė čia buvo rašyta kada, nes apie visus gydytojus vusos natės tą patį ir vieną rašo. Pastaruoju metu nieko naujo. Man asmeniškai tik G į gerąją pusę pasikeitęs atrodo, kai Santarai atsidarė - kaip matyti metė savo įprotį mergaites gązdinti, kad jų laikrodis tiksi, ir skubinti ivf daryti, nes kitaip bevaikės liks. Mane dar gązdino bake ir liepė po savaitės pabraižymui ateiti nes vaje vaje senė - net 34 metai tada man buvo.

10. 2019.03.20 05:10 (prieš 4 mėn.)

donatan parašė:
    Kaip faina ❤️ Mes siandien suzinojom kad irgi laukiames berniuko po FET Bedos pas vyra ir sunus turetu gimti per jo gimtadieni 🌷

Sveikinu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.