1. 2019.03.23 20:05 (prieš 1 mėn.)

saldainiuke parašė:
    Na as jau nieko nagaliu padaryt jei jau dvi gydytojos ta pati sako as gi visu kliniku nelankysiu tai jau kaip bus taip. Pas mene sake dabartine gydytoja ir taip kad…

3 sav nėštumas būna dar mėgintuvėlyje ir kažin ar įkeltą gimdoje po kiek laiko su echo gali pamatyti. Kėlimo metu, tai stebi su labai stipriu echo

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 20:37 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Na taip. Afs reikėtų. Mthfr geną. Homocisteiną. O jūs dabar šviežią ivf darysit ar šaldytų turit? Jei šviežią, tai galima vitaminų pagert, dar q10, bet jei fet, tai…

LaMona, o kodel neverta nei Q10 pries FET gerti?

3. 10 m. 6 mėn.

2019.03.23 20:54 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Tai jums 6 sav nuo punkcijos? Tai nėštumui tada 8 sav ir jau širdelė turėtų tada būti. Jei gemalo net nematyti, tai nelabai jau ten vystosi. Bet o ką jūs nw pasakėt…

Dabar turiu saldytu tai po kokiu 2,3 ciklu eisiu fet, jo man nuo punkcijos 6 savaite. Nortway ten kur ginekologu kabinetai buvau, as siaip anksciau ir lankiasi nortway man lb ten patinka, o gydytoja buvoG. Opolskiene nzn pirma kart pas ja buvau.Db matau an tu echo nuotrauku parasyta UEGO H60 kazkoks aparatas turbut🤷‍♀️

4. 2019.03.23 21:09 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:

Nes tos medžiagos kiaušialąsčių kokybės gerinimui reikalingos ir jokio tikslo jas gerti, kai kiaušialąstės ne organizme, o labėje apvaisintos jau ir šaldomos

5. 2019.03.23 21:14 (prieš 1 mėn.)

saldainiuke parašė:
    Dabar turiu saldytu tai po kokiu 2,3 ciklu eisiu fet, jo man nuo punkcijos 6 savaite. Nortway ten kur ginekologu kabinetai buvau, as siaip anksciau ir lankiasi nort…

Na jei 8 sav ir širdelės nėra, tai jau vilties tikrai nėra. Aš klausiu koks gydytojas ir aparatas koks, nes jei nw pas Žiobakus būtumėt buvę, tai nie būtų turėję galmybę atidžuau pažiūrėti. Jų echo juk tokie,kad net antrinius folius mato. Na, bet jei 8 sav, tai tikrai ne toks ir hcg turi būti, ir žirnis ne toks. Jau širdelė turėtų būti bet kuriuo atveju

2
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 21:27 (prieš 1 mėn.)

Mergaites. Sorry!!!!! Padekit.
    Gyd liepe tiksliai 2 cd pradeti vartoti estrofema. Pabreze, kad turiu tiksliai nustatyti 2 cd, kai pasirodys sviezias kraujas, nes jei nesugebesiu net atvaziuoti.
    Man dabar 21 val pasirode sviezias kraujas. Be jokiu tepliojimu. Kada man pradeti gerti estrofem rytoj? Ar pirmadieni?

LaMona parašė:
    Nes tos medžiagos kiaušialąsčių kokybės gerinimui reikalingos ir jokio tikslo jas gerti, kai kiaušialąstės ne organizme, o labėje apvaisintos jau ir šaldomos…

Aciu uz atsakyma. O as atvirksciai tik dabar pradejau vartoti kruva visokiu vit...
    LaMona, o tie vit negaletu padeti paruosti dirva implantacijai? Tik kiausialastems gerinti?

7. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.23 21:36 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:

Verta visus papildus gerti, ir pries Fet. Q10 regeneruoja lasteles, ir ne tik kiausialastes turbina. As geriu, dviguba doze

2
  8. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.23 21:37 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:
    Gyd liepe tiksliai 2 cd pradeti vartoti estrofema. Pabreze, kad turiu tiksliai nus…

As ir neseniai pradejau vit gerti. Gerkit ir jus

2
  9. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.23 21:41 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:
    Gyd liepe tiksliai 2 cd pradeti vartoti estrofema. Pabreze, kad turiu tiksliai nus…

Man 22h pramuse svieziu krauju, kt diena, G uzkaite 2c.d

2
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 21:49 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    As ir neseniai pradejau vit gerti. Gerkit ir jus

Yes) Klausau). As uzsakiau Q10, kur 100 mg)

SunMoon parašė:
    Man 22h pramuse svieziu krauju, kt diena, G uzkaite 2c.d

Reiskia tyroj pradedu gerti estrofema. As ir taip skaiciuociau. Sakykit, tai jai apsiriksiu 1 d tai tures tokia didele reiksme?

Aaaaaaaaa. Mergaites... Man prasideda tiesus kelias FET

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.