1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.23 22:26 (prieš 1 mėn.)

Laeta parašė:
    As irgi geriau. Ir inozitoli,nes implantacijai padeda pagal tyrimus,ne tik kiausial kokybei. Gleivinei geriau l-arginina ir vit e. Zuvu taukus su vit d. B grupe ir …

100% tiesa. Siemet slogos net neturejau, tai biski baisoka del imunitet. Bet man prednisol lb greit veikia

2. 2019.03.23 22:27 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos. Pavargau skaityti, susipynė iš vis mintys ir nerandu niekur atsakymo į kylančius klausimus. Tai galbūt jūs man pagelbėsit...
    Su vyru pradėjome lankytis Klaipėdoje pas V. Diržauską dėl nevaisingumo. Iš padarytų tyrimų matyti, kad viskas krypsta link IVF. Nesinori būti žaliems šiuo klausimu, tad pradėjome rinkti informaciją.
    Suprantu, kad Klaipėos VK yra atliekamos tik paruošiamosios IVF procedūros ir inplantacijai yra siunčiama į Vilniaus VK. Kiek matau ši VK yra sudariusi sutartį su TLK. Gal gali kas pasakyti, koks IVF procedūrų kompensavimo intensyvumas šioje įstaigoje ir ar visos įstatyme numatytos kompensuotinos procedūros bus kompensuojamas nepaisant to jos atliktos Klaipėdoje ar Vilniuje?
    Ir dar vienas Klausimas jau turinčioms patirties Klaipėdietiems, ar neapsirinkame ir nešvaistome tiek laiko, tiek pinigų pasirinkę Klaipėdą, būtent Vaisingumo kliniką? Galbūt tikslinga iš karto pradėti važinėti į Vilnių, kad ir į Santariškes?
    Suprantu, kad kiekvienas atvejis yra individualus, bet galbūt atsiras, kas galėtų patarti. Nes šiuo metu esam pasimetę ką daryti, kad turėti gerą rezultatą ir nemėtyti pinigų į balą.

3. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.23 22:28 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Tai viskas ok.

Rasei, apie kiausialastes, db zirniuka mums db svarbiausia-sveikas kunas, prisotintas mikroelementais, ir vitaminus gerti pries Fet BUTINA

2
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 22:31 (prieš 1 mėn.)

Laeta parašė:
    As irgi geriau. Ir inozitoli,nes implantacijai padeda pagal tyrimus,ne tik kiausial kokybei. Gleivinei geriau l-arginina ir vit e. Zuvu taukus su vit d. B grupe ir …

As tik l-arginina nevartoju ir prednizolona. O vit E 10 d nuo 16 cd.
    Prednizolona galima be recepto pirkti?

5. 3 m. 9 mėn.

2019.03.23 22:32 (prieš 1 mėn.)

LaMona parašė:
    Tai viskas ok.

Tai zirniuko kokybei itakos nebus,bet pataliukus papurens,ir gal pasiliks tas zirniukas🌷cia kai nezinai,kodel 2x5AA nekimba,o vienas is moruliu ir c/b pasiliko aisku,galima spekuliuoti,kad gal butu kibe keli,jei ne tas ar anas,o gal butu nekibe isvis,bet butent implantacijos momentas yra didziausias slepinys-kokio recepto ir visu medziagu proporciju reikia,kad ivyktu tad lauktas nestumas. Kitas dalykas-psichologinis. Moteris uztikrinciau jauciasi,kad padare viska,ka galejo,o ne pupsi baimeje.

7
  6. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.23 22:34 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:

Negalima. Tai rimtas hormonas.

2
  7. 3 m. 9 mėn.

2019.03.23 22:34 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    Rasei, apie kiausialastes, db zirniuka mums db svarbiausia-sveikas kunas, prisotintas mikroelementais, ir vitaminus gerti pries Fet BUTINA

Na LaMona turi omeny,kad papildai ivf cikle gerina kiausialasciu kokybe,ko pasekoj uzsaldytam jau zirniukui kaip ir dzin,ka mama vartoja,nes jis is tos ankstesnes kiausialastes. Bet fet cikle demesys ne zirniukui,o implantacijai.

2
  8. 3 m. 9 mėn.

2019.03.23 22:35 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:

Nenenne,jokiu saviveiklu. Tik su gydytojo prieziura.

2
  9. Matas 9 m. 2 mėn.

2019.03.23 22:38 (prieš 1 mėn.)

savaa parašė:
    Sveikos merginos. Pavargau skaityti, susipynė iš vis mintys ir nerandu niekur atsakymo į kylančius klausimus. Tai galbūt jūs man pagelbėsit...

As klaipedoje jolsanoj lankausi pas s. Ten viska daro. Ruosimes ir ivf. Kompensuoja taip pat susituokusioms seimoms.

10. 2019.03.23 22:39 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:

Na nekibk prie žodžių . Jei vitaminai aprašomi, kad gerina kiaušiakąsčių kokybę, tai jie ir gerina kiaušialąsčių kokybę. Jei atliekama fet, tai tame cikle jau kiaušialąsčių niekas neima t.y. nepunktuoja, nes jau naudojami ankstesnių ciklų metu užšaldyti embrionai arba blastocistos.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.