1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.23 22:44 (prieš 3 mėn.)

Laeta parašė:
    Na LaMona turi omeny,kad papildai ivf cikle gerina kiausialasciu kokybe,ko pasekoj uzsaldytam jau zirniukui kaip ir dzin,ka mama vartoja,nes jis is tos ankstesnes k…

As apie tai ir kalbu.

LaMona parašė:
    Na nekibk prie žodžių . Jei vitaminai aprašomi, kad gerina kiaušiakąsčių kokybę, tai jie ir gerina kiaušialąsčių kokybę. Jei atliekama fet, tai tame cikle jau …

Tai mes suprantam, kad embrionus jau turim. Bet vitaminus reikia, del geresnio organizmo funkcionavimo. Rasei, kad q10 gerti nereikia, jis gerina kiausialasciu kokybe. Bet juk tai netiesa, kam taip uztukrintai rasyti?

1
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 22:44 (prieš 3 mėn.)

Laeta parašė:
    Nenenne,jokiu saviveiklu. Tik su gydytojo prieziura.

Ok. Bet... Daug rasyta buvo apie prednizolon vartojima. Sis kartas labai svarbus man... As paklausiu gyd apsilamkymo metu. Palauksiu. Rytoj rasysiu apie pradzia (sekm, kokia negera diena). Gal net rytoj zinosiu, kada reiks pas ji nuvaziuoti. Bet tikriausiai pirmadieni atsakys.

3. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.23 22:46 (prieš 3 mėn.)

te365 parašė:
    Ok. Bet... Daug rasyta buvo apie prednizolon vartojima. Sis kartas labai svarbus man... As paklausiu gyd apsilamkymo metu. Palauksiu. Rytoj rasysiu apie pradzia (se…

Tai uzklauskit gydytojo, apie imuniteto slopinima pries perkelima

3
  4. 2019.03.23 22:54 (prieš 3 mėn.)

te365 parašė:
    Yes) Klausau). As uzsakiau Q10, kur 100 mg)

Kai man sake kad 21val. susirgus ryt 21 bus tik para tai skaitosi ryt 1c.d pirmadieni bus 2c.d.

1
  5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.23 23:18 (prieš 3 mėn.)

te365 parašė:
    Yes) Klausau). As uzsakiau Q10, kur 100 mg)

Mano ir 100mg geriu po 2

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 23:23 (prieš 3 mėn.)

SunMoon parašė:
    Mano ir 100mg geriu po 2

As irgi tada tiek gersiu) Ziurejau max 150 mg i diena galima)

Puskiniene parašė:
    Kai man sake kad 21val. susirgus ryt 21 bus tik para tai skaitosi ryt 1c.d pirmadieni bus 2c.d.

Blin. Taip skaiciuojant, logiska butu pradeti gerti pirmadieni... Bet kokiu atveju reikia rasyti gyd rytoj(((

Kaip dziaugiuosi, kad jus esat! Aciu jums visoms uz pagalba!!!!

1
  7. 2019.03.23 23:35 (prieš 3 mėn.)

Kalbant apie papildus, tai ačiū šiam forumui. Pvz kažkada buvo paminėtas dar ir Permen vyrams. Tai mano vyras ir po ivf jį toliau perka, džiaugiasi, kad energijos suteikia, darbų daugiau nuveikia, nuotaika geresnė.
    Jei kam tai aktualu, pabandykit, jis nebrangus.

3
  8. 5 m. 6 mėn.

2019.03.24 00:08 (prieš 3 mėn.)

Ž

te365 parašė:
    Mergaites. Sorry!!!!! Padekit.
    Gyd liepe tiksliai 2 cd pradeti vartoti estrofema. Pabreze, kad turiu tiksliai nus…

Ryt vakare bus tik pirma para, vadinasi logiska,kad pradeti antradieni. Bet tik daktaras gsli pasakyti kaip geriau su jo skirtu gydymu butu. O tsu tik estrofem skyre? Man neskere jo buvo ir gleivine nieko gero. Nors vien jis man irgi nelabsi uzaugina. Pirmadieni jau matysiu kokia situacija.
    Sekmingo tau FET te365

1
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.24 00:38 (prieš 3 mėn.)

Skave parašė:
    Ryt vakare bus tik pirma para, vadinasi logiska,kad pradeti antradieni. Bet tik daktaras gsli pasakyti kaip geriau su jo skirtu gydymu butu. O tsu tik estrofem skyr…

Aciu!!! Tau irgi sekmes!!!! Parasyk, kaip sekasi

Man bus stimuliuotas ciklas. Pradedu kol kas tik estrofem vartoti. Turiu parasyti apie ciklo pradzia. Tada spres, kada man atvaziuoti. Bet jis dirbs tik tr ir penktadieni. Pavargau jau jaudintis del to, kad bus problemos su vizitais. Nes ir ikelymas turetu buti pirmadieni, kai jo darbo dienos NW tik tr ir penktadienis...

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.24 00:43 (prieš 3 mėn.)

Skave, SunMoon, mum pavyks!!!!!
    Turi pavykti!!!!!

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.