1. 2019.03.24 07:29 (prieš 2 mėn.)

SunMoon parašė:
    Rasei, apie kiausialastes, db zirniuka mums db svarbiausia-sveikas kunas, prisotintas mikroelementais, ir vitaminus gerti pries Fet BUTINA

Na kad butina, tai tikrai nesutinku! Reikia gerti papildus, jei kazko truksta. Bet pries tai reikia zinoti, ko truksta. Ir gydytoju nuomone tikrai yra dvejopa del papildu vartojimo. As geriu tik folio rugsti. Ir vit d geriau praejusi karta, nes truko

6
  2. 3 m. 3 sav.

2019.03.24 08:05 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Dar ir as i buri su SunMoon, kuri kruva vit pries FET ryja))) ir dar mano vyras)))) nors jam jau laikas pertrauka padaryti))) dar neleidziu nutraukti)

o vyras kokiu tikslu pries Fet papidus geria?

3. 5 m. 4 mėn.

2019.03.24 08:16 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Aciu!!! Tau irgi sekmes!!!! Parasyk, kaip sekasi

O koks tavo gydytojas? Nebijok,tikrai suziures ir padaris viska laiku, nepergyvent taip

1
  4. 5 m. 4 mėn.

2019.03.24 08:17 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Skave, SunMoon, mum pavyks!!!!!
    Turi pavykti!!!!!

Tikiuosi dekui

1
  5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.24 08:27 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Aciu!!! Tau irgi sekmes!!!! Parasyk, kaip sekasi

O kodel stimuliuotam daro jums?

6. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.03.24 08:52 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Skave, SunMoon, mum pavyks!!!!!
    Turi pavykti!!!!!

💖💖💖

1
  7. 2 m. 3 sav.

2019.03.24 09:15 (prieš 2 mėn.)

Merginos priminkit ka galima is vaistu pries fet ir fet metu, ypatingai nuo sinusito. Jauciu
    bacilos kimba kaip tycia...
    Prisimenu maciau ta klausima bet negaliu atkast
    Zinau sinupret galima, ka dar?

8. 2019.03.24 09:45 (prieš 2 mėn.)

simoinga parašė:
    Na kad butina, tai tikrai nesutinku! Reikia gerti papildus, jei kazko truksta. Bet pries tai reikia zinoti, ko truksta. Ir gydytoju nuomone tikrai yra dvejopa del p…

Aha. Pirmą nėštumo trim vitaminų geriau negerti. Išskyrus folį

9. 2019.03.24 09:48 (prieš 2 mėn.)

Julia336 parašė:
    Merginos priminkit ka galima is vaistu pries fet ir fet metu, ypatingai nuo sinusito. Jauciu

Sinupret. Ankščiau gelomyrtolį sakydavo, kad galima. Dabar jau sako ir jis negerai, bet aš gėriau. Gerklei faringospray, skalauti druska, viskas, kas iš islandinės kerpenos galima

1
  10. 2 m. 3 sav.

2019.03.24 09:55 (prieš 2 mėn.)

LaMona parašė:
    Sinupret. Ankščiau gelomyrtolį sakydavo, kad galima. Dabar jau sako ir jis negerai, bet aš gėriau. Gerklei faringospray, skalauti druska, viskas, kas iš islandinės …

O, aciu! Gruodzio pabaigoj sausio pradzioj turejau zandinio ancio umini pulinga sinusita. Prageriau antibiotikus, gelomirtoli geriau saujom virs menesio ir purskiau nosi Nasonexu (gydytoja buvo leidus). Galvoju gal ir tai salygojo biochemini...
    Aciu, LaMona!
    Ka dar butent nuo sinusito gal patartumet? Sinupreta pradejau gert jau.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.