1. 2019.03.26 18:04 (prieš 3 mėn.)

julie parašė:
    jie zino, bet del etikos negali sakyti.
    bet ir gerai, o tai paskiau prasidetu prasymai isodint viena ar kita lyti dar.

Nu pas mane nebuvo is ko rinktis 🙂 tik vienintelis liko 🙂 tai idomu 🙂 pabandysiu uzklaust ,gal pasakys 😊

2
  2. 2 m. 11 mėn.

2019.03.26 18:05 (prieš 3 mėn.)

Na ka, bandziau siandien savo laime ir skambinausi i Santariskes uzsirasyti pas Griciu. Nieko labai nesitikejau, zinojau jau situacija del jo bet bentjau tikejausi uzsiregistruoti kitiems metams
    Registravimas sustabdytas neribotam laikui!
    Sake bandyt pasiskambinti vasara.... tai va....:)))

3. 2019.03.26 18:06 (prieš 3 mėn.)

julie parašė:
    jie zino, bet del etikos negali sakyti.
    bet ir gerai, o tai paskiau prasidetu prasymai isodint viena ar kita lyti dar.

Na nematau nieko skandalingo Amerikoj ir ne tik jau seniai galima pasirinkti ir lytį

4. 6 m. 6 mėn.

2019.03.26 18:07 (prieš 3 mėn.)

Lota89 parašė:
    Na ka, bandziau siandien savo laime ir skambinausi i Santariskes uzsirasyti pas Griciu. Nieko labai nesitikejau, zinojau jau situacija del jo bet bentjau tikejau…

O tai tau 😁

5. 2 m. 6 mėn.
    Matas 9 m. 4 mėn.

2019.03.26 18:21 (prieš 3 mėn.)

Lota89 parašė:
    Na ka, bandziau siandien savo laime ir skambinausi i Santariskes uzsirasyti pas Griciu. Nieko labai nesitikejau, zinojau jau situacija del jo bet bentjau tikejau…

Sveiki, turiu spalio men talona pas griciu santarose. Nzn gal eina padaryt kad uzleisti jus, nes man nebereikes

2
  6. 9 m. 6 mėn.

2019.03.26 18:28 (prieš 3 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Na nematau nieko skandalingo Amerikoj ir ne tik jau seniai galima pasirinkti ir lytį

as sutinku tokiais atvejais, kai yra sakykim del tam tikru genetiniu nukrypimu vienai lyciai, bet siaip vat is idomumo ar del to kad labai nori vienos,ar kitos, tai jau labai ejimas pries gamta. kas bus jei prades gimti vien tik berniukai, ar vien tiek mergaites. kur dar galima pasirinkti, taip eiliniam zmogui, be papildomu pinigu mokejimo, kokios lyties nori?

7. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.26 18:30 (prieš 3 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Sveiki, turiu spalio men talona pas griciu santarose. Nzn gal eina padaryt kad uzleisti jus, nes man nebereikes

Kai skambinsit, atsaukti vizita, is karto kita zmogu registruokit.

1
  8. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.26 18:32 (prieš 3 mėn.)

Vikaledi parašė:

Del lyciu diskriminavimo, sakyti jie negali. Bet lb norint, gi galima pasakyti ko norit, ir gal paslapcia tokios lyties ikels. Amerika didele valstybe, ten kitaip

9. 2019.03.26 18:33 (prieš 3 mėn.)

Lota89 parašė:

Ir as meginau laime deja deja... 😭 kaip pas ji papult...

10. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.26 18:35 (prieš 3 mėn.)

Ramunele3 parašė:
    Ir as meginau laime deja deja... 😭 kaip pas ji papult...

Lota89 parašė:

Uz poros men, turetu pradeti registruoti pas G 2020m

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.