1. 1 m. 3 mėn.

2019.03.26 22:37 (prieš 1 mėn.)

Lieput parašė:
    O koks tas tavo FSH ir kokie matavimo vienetai?
    ir tu jau iškart startuosi? Bus pabraižymas? ar ilgas protokolas ar trumpas protok…

Noriu paklausti ar visoms daro ta pabraižyma nes man iki šiol nieko nesake

Lieput parašė:
    ir tu jau iškart startuosi? Bus pabraižymas? ar ilgas protokolas ar trumpas protok…

Noriu paklausti ar visoms daro ta pabraižyma nes man nebuvo užsimine kad darys, o aš šiu metu stimuliacijos kelyje 😉

2. 5 m. 9 mėn.

2019.03.26 22:39 (prieš 1 mėn.)

Rami- parašė:
    Noriu paklausti ar visoms daro ta pabraižyma nes man iki šiol nieko nesake

Nevisi gydytojai taiko pabraižymą o ir jis atliekamas būna prieš stimuliaciją, ciklu anksčiau ;)
    aš pirmą ivf irgi dariau be pabraižymo pas ką darotės? pirmas ivf?

3. 2019.03.26 22:39 (prieš 1 mėn.)

Lieput parašė:
    Man per ivf leido vartoti citrosept greipfruktų sėklų ekstraktą (jis sudėtyje turi ir vit C).

Ačiū, einu žiūrėt kur gauti nusipirkt ir iš ryt bandysiu. Nuo medaus labai pykina, nes gerklė visa raudona ir tas saldumas iki ziaukciojimo daveda viskas kyla atgal. Blemba visą žiemą sveika kaip ridikas, o dabar kaip nelaiku

4. 2 m. 8 mėn.

2019.03.26 22:40 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Sveiki, turiu spalio men talona pas griciu santarose. Nzn gal eina padaryt kad uzleisti jus, nes man nebereikes

Buciau labai dekinga! parasiau a.z

5. 5 m. 3 mėn.

2019.03.26 22:43 (prieš 1 mėn.)

Lieput parašė:

FSH 15,72 (IU/l), LH 5,87 (IU/l). Pabraižymą skyrė šį ciklą, tai suprantu, kad startas jau numatytas. Protokolas trumpas (nuo 2 cd), mažas rezervas mano. PRL pagal Santaros labės rezultatus normos ribose (pamačiau tik vakare). Dabar ir mąstau: nueisiu gimdos pabraižymui ir tada tik FSH turėtų sužiūrėti? Maniau, kad hormonus sureguliuoja pačioje pradžioje...

6. 5 m. 9 mėn.

2019.03.26 22:43 (prieš 1 mėn.)

Matilda31 parašė:
    Ačiū, einu žiūrėt kur gauti nusipirkt ir iš ryt bandysiu. Nuo medaus labai pykina, nes gerklė visa raudona ir tas saldumas iki ziaukciojimo daveda viskas kyla …

gerklei labai gerai druska tirpinta vandenyje skalavimas, bet man labiausiai padeda tiesiog paprasta citrina perpjauta per pusę, ir jos sulčių čiulpimas, jos sultys suvilgo gerklę, kažkiek gali pagraužti, bet vakare taip padarau prieš naktį, ir ryte jau gerklės neskauda, jei dar kažkiek paskausta, pakartoju ir greit praeina
    yra čia tokių forumiečių, kurios irgi buvo neblogai peršalę, bet labai sėkmingai tame cikle tai per daug nepergyvenk, svarbu nebūtų labai aukšta temperatūra

2
  7. 2019.03.26 22:46 (prieš 1 mėn.)

Sveiko, vel griztu i grupe. Pirmi du kartai buvo vk. Dabar galvoju i santarus. Gal kas gali patarti pas ka uzsirasyti, bet kad nereiketu ilgai laukti?

8. 1 m. 3 mėn.

2019.03.26 22:46 (prieš 1 mėn.)

Lieput parašė:
    Nevisi gydytojai taiko pabraižymą o ir jis atliekamas būna prieš stimuliaciją, ciklu anksčiau ;)

Nw pas zeba taip pirmasis

9. 2019.03.26 22:46 (prieš 1 mėn.)

Ukumi parašė:
    Manyčiau, kad paskiria kiekvienai pagal jos individualų ciklą. Mano ciklas 24 dienos, pabraižymui liepė ateiti griežtai 17-18 cd.

Na mano ciklas ~28/29, tad nieko nekeisiu, jei reikes vėliau pats pakeis. Ačiū 🥰

2
  10. 2019.03.26 22:51 (prieš 1 mėn.)

Lieput parašė:
    gerklei labai gerai druska tirpinta vandenyje skalavimas, bet man labiausiai padeda tiesiog paprasta citrina perpjauta per pusę, ir jos sulčių čiulpimas, jos sultys…

ačiū, einu visko bandyt.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.