Komentuoti
  1. 5 m. 4 mėn.

2019.04.19 13:04 (prieš 1 mėn.)

Rush parašė:
    <0,500

Oi bliamba laikykis.

1
  2. Matas 9 m. 2 mėn.

2019.04.19 13:06 (prieš 1 mėn.)

Chara parašė:
    5d geriu, bet svorio priaugimo ner. Jauciu tik pozymius kaip pries mmm.

Gal man taip atrodo, nes tuo paciu ir atostogauju, bet nera kad valgyciau daugiau, tik gal maziau judu

3. 2019.04.19 13:08 (prieš 1 mėn.)

evelince parašė:
    Mergaites toms kur nepavyko ifv kaip jums buvo mm iprastos ar gausesnes , skausmingos.Nes man tai kazkokios keistos pirma kart gyvenime neskausmingos be kresuliu ir…

O progesteroną tyretes kartu su hcg ?man buvo žiauriai skaudžios po pirmo ivf, plūdau ant kiek gausios ,krešuliai ir skausmas raizantis

4. 5 m. 4 mėn.

2019.04.19 13:09 (prieš 1 mėn.)

pažaduk parašė:
    Aciu labai! As manau, kad sansu Jums tikrai yra! Kiek pavyzdziu forumuose kad testukai nerodo, o po to hcg po trupti graziai pradeda augti. Linkiu kad antradieni ju…

Mergaitės, sėkmės vis dar belaukiancioms
    Ir aš su Jumis laukiu del to neaiškaus vaiduoklio nusprendžiau pakartoti hcg. Žinau,kad nėštumas negalimas, bet jo buvimas reikštų,kas nėštumas visdelto buvo ir tai būtų pirmas kibimas mano gyvenime ..o savo vyrui neišaiškinu, kad normalaus nėštumo vistiek nėra, jis taip tiki,kad įvyks stebuklas ir vėl jaučiuosi ji nuvilsisnti... Ir prg pridaviau,pazesiu kiek nuo 1900 per savaitę nunaudojamu vaistų nukrito. Jau neramina,kad nesusergu.. jau 2 sav po mmm, o jų nėra, gimda švelniau paspazmuoja ir viskas, daug švelniau nei per mmm dienas,bijau, kad nebūtų kas blogai blyn...

5. 3 m. 2 sav.

2019.04.19 13:10 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Gal man taip atrodo, nes tuo paciu ir atostogauju, bet nera kad valgyciau daugiau, tik gal maziau judu

☀️ o daugiau ka jauciat, nes man paranoja kad mm bus o ne testas teigiamas...

6. Matas 9 m. 2 mėn.

2019.04.19 13:15 (prieš 1 mėn.)

Chara parašė:
    ☀️ o daugiau ka jauciat, nes man paranoja kad mm bus o ne testas teigiamas...

As tik ruosiu pataliukus savo zirniukams, kurie uzsaldyti yra...nepavyko ju ikelt, nes prasta gleivine buvo, tai jau sav kai geriu estrofema, prednizolon, aspirina ir vitaminu sauja snd vaz pas gyd paziures ar auga man ji... lb tikiuosi, kad si karta viskas gerai ir galesim kelti pupuliukus mano

2
  7. 2019.04.19 13:16 (prieš 1 mėn.)

Gal kas turit parduoti leidžiamo turkiško prg kokias 2-3 dėžutes ?

8. 3 m. 2 sav.

2019.04.19 13:17 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    As tik ruosiu pataliukus savo zirniukams, kurie uzsaldyti yra...nepavyko ju ikelt, nes prasta gleivine buvo, tai jau sav kai geriu estrofema, prednizolon, aspirina …

Didžiausios sėkmytės 🙏😘☀️♥️

1
  9. Matas 9 m. 2 mėn.

2019.04.19 13:20 (prieš 1 mėn.)

Chara parašė:
    Didžiausios sėkmytės 🙏😘☀️♥️

Aciu labai! Tikiuosi taip ir bus! Jums taip pat sekmes is visos sirdies

2
  10. 3 m. 2 sav.

2019.04.19 13:21 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Aciu labai! Tikiuosi taip ir bus! Jums taip pat sekmes is visos sirdies