Komentuoti
  1. 5 m. 4 mėn.

2019.04.19 13:23 (prieš 1 mėn.)

Truputį dėl nusivylimo, depresijų ir tt. Žinau sunku ir niekas nesupras taip kaip mes viena kitą. Kas mane ištraukia iš liūno.. gal kai kurioms atrodys baisu, bet... Nereikia vaikų paversti savo gyvenimo tikslu, jie ateina savo gyvenimo gyventi, juos padovajame gyvenimui,pasauliui, ne sau. Tai ne nuosavybė, kurią galim savintis, kad ir kaip tas dabar žiauriai skamba. Netrunka uzaigti, kai pradeda kurti savo individualų gyvenime, kuriame tėvai reikalingi vis maziau. Ir daznai gyvenime labai nukenčia tie tevai, kurie savo vaikus dievina, lepina,garbina. Galit kiekviena rasti istorijų,kaip šeima auginusi vienturti (nebūtinai) vaiką, mylėjusi be galo be krašto, dabar lieja ašaras, kad ji nereikalinga,kad nuėjo klystkeliais ir pan. As dažnai pagalvoju ar susilaukus jau sufebesiu būti tinkama mana,pakankamai mylinti ir pakankamai reikli, kas vaikas užaugtų neperlepibtas, kas dažnai nutinka, kai taaaaaip lauki. Apsidairau ir suprantu, kiek daug vaikų nėra dovanėlės tevams. Dažnai susimastauk, kas kiekvienas mes dėkingas pasauliui,kad gyvename,ir ką privalome,tai džiaugtis visų pirma pačiu savo egzistavimu šioje žemėje, o jei D leis, kažką atsiysti į ši pasaulį džiaugtis juoa- Valio! Sios mintys vis mane ištraukia...

16
  2. 5 m. 3 mėn.

2019.04.19 13:32 (prieš 1 mėn.)

Gal parasysiu pesimistiskai, bet . Mūsų tikslas yra leliukai. Aišku norisi kuo greičiau, bet tikslas jų turėti. Visos pagalbos knygos, veiklos, išvykos tam kad neisproteti. Bet noro jos nesumazins. Gyvenimas gražus, bet su vaikais grazesnis buvo ir pas mane sunkiu periodu, kai galvojau, nu sužinosiu, kad dar kažkas laukiasi, nusisausiu. Veikla kazkiek padeda, bet vistiek kazka veikiant prisimeni, pagalvoji, kažkur kažką pamatai ir įsivaizduoji, kaip tau būtu ir pan. Ir nuo to niekaip neatsiribosi. Nes to noro niekas nepakeis.
    Paciai ne vienu metu prireikė ,kad ryzciausi ivf, bet ryzausi. Reiktų, daryčiau su saldytais, bet daugiau turbūt ne...rinkčiausi kitą kelią.
    Tad isliudim, susiiimam ir judame pirmyn nes tikrai VISOS sulauksime savo stebukleliu

5
  3. 2 m. 2 sav.
    12 m. 8 mėn.

2019.04.19 13:39 (prieš 1 mėn.)

Ačiū už palaikymą. Likusioms linkiu stiprybės! Kažkaip reikia susikaupti, atlaikyti šventes. Niekam nesipasakojom su vyru, susikramtysim tyliai ir gyvensim toliau. Gal pasiryšim dar vienam bandymui. Dabar, tai žiauriai š... savijauta. Sekmės!

1
  4. 2019.04.19 13:42 (prieš 1 mėn.)

Nareee parašė:
    Nu dar nera taip baisu idomu ar pavyktu is pirmo karto jei abu sveiki ?

Vienom pavyksta is pirmo karto,kitom nepavyksta ir is daug kartu.Nepaguosiu,bet ,,abudu sveiki''nebuna,bent jau as netikiu.

8
  5. 2019.04.19 13:44 (prieš 1 mėn.)

Skave parašė:
    Truputį dėl nusivylimo, depresijų ir tt. Žinau sunku ir niekas nesupras taip kaip mes viena kitą. Kas mane ištraukia iš liūno.. gal kai kurioms atrodys baisu, bet..…

To-bu-la, nuostabi tiesa!!!!!

1
  6. 2019.04.19 13:46 (prieš 1 mėn.)

Skave parašė:
    Truputį dėl nusivylimo, depresijų ir tt. Žinau sunku ir niekas nesupras taip kaip mes viena kitą. Kas mane ištraukia iš liūno.. gal kai kurioms atrodys baisu, bet..…

Labai teisingi žodžiai ❤️

1
  7. 5 m. 3 mėn.

2019.04.19 13:50 (prieš 1 mėn.)

Skave parašė:

Matyt kaip kam. Man toks požiūris visai nepadėtu. Kasdien džiaugiuosi ir esu dėkinga, kad esu sveika, turiu mylinčių žmonių aplink, namus, darbą, galimybių rinktis, keliauti ir pan. Bet kad ir kaip egoistiskai skambėtų, man to negana. Ir aš nesirinksiu ir nesusitaikysiu su tuo, kad man gyvenimas bando įrodyti kad turėtų būt gana.
    Ir kodėl vaikai negali būti gyvenimo tikslas? Mano tikslas nugyventi laimingai. Į tai įeina ir turėti vaikų, nes savo laimės be jų aš neįsivaizduoju.
    O kad visokių yra tai faktas, visad taip. Ir jeigu augini ir laikaisi bent 10 D įsakymu, kas pasakys kad kažkaip netinkamai augini ir kad tai atsilieps ar ne kai uzaugs.Kaip aš kartais juokauju, nėra nesugadintu vaikysciu. O atrodo tėvai gerai, gražiai augino, mylėjo ir pan. Kas dirba su vaikais, patvirtins, kad visi su savais priciudais. Žiūrėk viena augina kari, laimėtoja, o užaugęs nesugebės susitvarkyti su nesėkmėmis. Kitas labai išlepintas, sėdės tėvams ant sprando iki 30m. Kitas keturmetis su soske ir merliuku dar vaikšto, galvojat su prieraisumu užaugus bus viskas ok? Turbūt visu tikslas užauginti gerą žmogų, o kaip jau kartais gaunasi, tai deja....nezinosi.

7
  8. 2019.04.19 14:02 (prieš 1 mėn.)

Skave parašė:

Kadangi as jau esu mama ir gana senai,tai pasakysiu.Nera nieko gyvenime graziau ir maloniau kaip tavo vaikas.As kiekviena diena dekoju Dievui uz suteikta galimybe buti mama.Mano dukros gimimas yra graziausia kas galejo nutikti mano gyvenime❤❤❤Taip,sutinku,kad vaikai kartais buna visokie,bet juk buna ir tevu blogu.Gyvenimo be vaiku as asmeniskai net neisivaizduoju,ir nenoriu isivaizduoti,bet cia kaip kam,visi juk mes skirtingi

6
  9. 2019.04.19 14:04 (prieš 1 mėn.)

Kruoppytė parašė:
    Matyt kaip kam. Man toks požiūris visai nepadėtu. Kasdien džiaugiuosi ir esu dėkinga, kad esu sveika, turiu mylinčių žmonių aplink, namus, darbą, galimybių rinktis…

Pritariu 100%

1
  10. 2019.04.19 14:12 (prieš 1 mėn.)

Kruoppytė parašė:
    Matyt kaip kam. Man toks požiūris visai nepadėtu. Kasdien džiaugiuosi ir esu dėkinga, kad esu sveika, turiu mylinčių žmonių aplink, namus, darbą, galimybių rinktis…

Vaikai užauga ir išeina ,vieną dieną juos reikia paleisti kad ir kaip nesinori
    Jau kažkada rašiau mano vyro brolis su žmona negalėjo susilaukti vaikų 19 metų ,5 ar 6 iui du ivf ,naujos mėnesines jai būdavo savaite ašarų ir taip 19 metų .Raganiai ,raganos ,bioenergetikai šventos vietos ,kepeika prie kapeikos naujam bandymui ( ten kur gyvena nėra kompensuojamos procedūros ) gyvenimo tikslas -vaikas ! Vienintelis ir nediskutuotinas ...mylėjimasis pagal grafiką metų metus ,psichologiškai silpni abu ,pas abu ta pati vinis ,atsitiko taip kad vyro brolis pateko į avariją -žiaurią avariją ,liko ant lovos
    38 metu vyras ,fizinio lavinimo mokytojas
    Pasakysiu tiek ,žmogus nyko akyse ,save vadindavo daržove
    Ir ką visos šeimos jėgos persijunge ant jo ,ieškoti fizioterapeutų ,vaistų .Ji pradėjo dirbti už du ,paskola ir visa buitis ant jos
    Moteriške ,net nedavė svarbos dingus ciklui galvojo nuo streso
    O stresiukui pilvelyje jau buvo du menesiukai ! Gimė sveikas ir gražus berniukas, mano svogeris įgavo motyvaciją -sunkiai su lazda ,bet vaiksto ! Sportuoja ir stengiasi vardan mažojo ,kada mažiausiai ieškojo tada ir rado ,o kol gyveno užsiciklinę tol neatėjo

14
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras