1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.04.20 21:41 (prieš 2 mėn.)

pažaduk parašė:
    Nea, ne blastukus, viena dviejų dienų... progesteronas vienetai nmol, tai tikrai mažas. Labai gailiuosi kad nestebejau jo is karto po ikėlimo vaiduokliavo testas…

Mes po ikelimo, is karto prg darom, ir didinam doze. Man kai buvo 39nmol,greit susileidau 100mg prg, ir pridejau geriamo. Jusu atveju, negalim teigti, jog kaltas prg. Nes jo nesityret anksciau, ir nzn ar jo mazai buvi, ar tiesiig nukrito, nes nestumo nebuvo. As daug vaisingumo spec apejau, ur dekoju D, kad atradau G. Is pirmo karto pavyko, o dabar Fet finisas greit. Neturiu nei vieno priekaisto jam. Daug kam, uzsienio klinikise nepavyko, o pas ji pavyko ❤️ jis lb atidziai dirba, ir kartu dziaugiasi, ur liudi del musu

7
  2. 2019.04.20 21:48 (prieš 2 mėn.)

pažaduk parašė:
    Nea, ne blastukus, viena dviejų dienų... progesteronas vienetai nmol, tai tikrai mažas. Labai gailiuosi kad nestebejau jo is karto po ikėlimo vaiduokliavo testas…

Galiu tikrai pati rekomenduoti Griciu,pas ji IVF dariausi.Bet kiek paskutiniu metu girdejau db eiles pas ji labai dideles,pusmetis i prieki.Jis ne is tu kur daugzodziauja,susako viska ka reikia daryti ir atsako i klausimus,kai kazko klausi.Muns IVF kainavo su kompensavimu ir visais vaistais apie 1700e.

5
  3. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.04.20 21:57 (prieš 2 mėn.)

Kriste1234 parašė:
    Galiu tikrai pati rekomenduoti Griciu,pas ji IVF dariausi.Bet kiek paskutiniu metu girdejau db eiles pas ji labai dideles,pusmetis i prieki.Jis ne is tu kur daugzod…

Dabar tik 2020m pas ji galima papulti

1
  4. 2019.04.20 21:57 (prieš 2 mėn.)

Aciu mergaites visos! Dar viena kartelį pabandysiu - pas G. Bet vėliau, dabar reikia save is naujo is gabaliuku susirinkti... visoms šventu Velykų, tebūna jos dosnios! <3

5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.04.20 21:57 (prieš 2 mėn.)

pažaduk parašė:
    Aciu mergaites visos! Dar viena kartelį pabandysiu - pas G. Bet vėliau, dabar reikia save is naujo is gabaliuku susirinkti... visoms šventu Velykų, tebūna jos dosni…

Kur daret?

6. 5 m. 5 mėn.

2019.04.20 22:05 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Koks nuostabus tavo vyras. Silpniausia ar blogiausia, neigiama puse, kai negali pakeisti ar itakoti, kai nuo taves tai ne priklauso.. Musu vyrams yra sunku. Mes tyr…

11
  7. 2019.04.20 22:06 (prieš 2 mėn.)

SunMoon parašė:
    Dabar tik 2020m pas ji galima papulti

Taivat ir sakau, kad didziules eiles.Dar Tuo metu kai Gricius negaledavo konsultuoti (menesi tai komandiruotes tai sirgo) tai Raminta Bausyte konsultuodavo.Pasirodo pati lauktis pradejo tuo pat metu kaip as.O as net nepastebejau.Tai ji jau dekrete gal nuo vasario ar kovo.Zodziu daktaru sumazejo,manau del to ir Gricius labiau apkrautas.Todel tokios eiles.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.20 22:17 (prieš 2 mėn.)

Skave parašė:

pažaduk parašė:
    Aciu mergaites visos! Dar viena kartelį pabandysiu - pas G. Bet vėliau, dabar reikia save is naujo is gabaliuku susirinkti... visoms šventu Velykų, tebūna jos dosni…

Kaip graziai paraset Mums same kelyje tik stiprubes ir tikejimo!

1
  9. 5 m. 5 mėn.

2019.04.20 22:25 (prieš 2 mėn.)

te365 parašė:
    Koks nuostabus tavo vyras. Silpniausia ar blogiausia, neigiama puse, kai negali pakeisti ar itakoti, kai nuo taves tai ne priklauso.. Musu vyrams yra sunku. Mes tyr…

Bekas parašė:
    Mergaites... Tikėjimo, vilties, meilės... Su šv. Velykos ir siandien STARTAS, labai tikiuosi, kad antras kartas bus su laiminga 9 men. pradzia!!! Ir tuo paciu saky…

Su startu! Sekmes
    Nepamenu ar darė man...

2
  10. 2 m. 5 mėn.
    Matas 9 m. 4 mėn.

2019.04.20 22:35 (prieš 2 mėn.)

SunMoon parašė:
    Mes po ikelimo, is karto prg darom, ir didinam doze. Man kai buvo 39nmol,greit susileidau 100mg prg, ir pridejau geriamo. Jusu atveju, negalim teigti, jog kaltas pr…

O kaip mergaites ta prg tikrinates? Kas kiek laiko?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.