Komentuoti
  1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.20 22:39 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    O kaip mergaites ta prg tikrinates? Kas kiek laiko?

Po ikelimo kita diena,kartojam po 3,4d. Mano atveju po ikelimo buvo 39, susileidau 5ampoles, ir po 4d buvo 90nmol. Kartojau po keliu d-buvo 50nmol, pridejau geriano Gepretix ir daugiau nebesityriau

2. 5 m. 4 mėn.

2019.04.20 22:52 (prieš 1 mėn.)

pažaduk parašė:
    Nea, ne blastukus, viena dviejų dienų... progesteronas vienetai nmol, tai tikrai mažas. Labai gailiuosi kad nestebejau jo is karto po ikėlimo vaiduokliavo testas…

Nesikankink sitaip kitą kartelį jau žinosi,kad reikėtų stebėti, bet juk priežasčių gali būti daug, nebūtinai dėl prg,tad nekaltink savęs. O Gricius.. man jis kaip zmigus- supper, tiesus, mano charakterio žmogus, bet kaip medikas man šiek tiek pasirodė per mažai gilinasi į individualų atvejį, neieško priežasčių.

5
  3. 5 m. 4 mėn.

2019.04.20 22:59 (prieš 1 mėn.)

liamu parašė:
    Merginos esu pasimetusi..kiekviena diena tampa vis įtemptesnė..pradedu stresuot nuo laukimo...nuo galvojimo ..niekaip nesulaukiu mm ...kelias dienas buvo požymiai …

Oi,Liamu laikykis mergyt, tavęs laukia mazyliai, džiaukis margučiais,šventė,pavasariu,kaupk geras emocijas, ju labai reikia tavo mažyliams, kad mamyte būtų rami ir linksma darbas tik darbas, žiūrėk į ji kaip į būdą užsidirbti ir nieko neimk į širdį, pasistenk pamirsti asmeniskumus. Laikykis ir lauk, juk greit pasiimti savo mazylius

4. 5 m. 4 mėn.

2019.04.20 23:06 (prieš 1 mėn.)

te365 parašė:

Te369, mergyt, patarciau Tau kelioms dienoms atsiriboti nuo forumo, dabar tau LB svarbu išsaugoti teigiamas mintis ir ramybe Džiaukis kiekvieną akimirką kaip stebuklu, kuris toks trapus ir neleisk liūdnų minčių į siela,. Saugok mažylį, kol taip trapų, jam reikalingos tik teigiamos, pakylios emocijos po adaryk viską ką gali,kad ji issauhoti

4
  5. Matas 9 m. 2 mėn.

2019.04.20 23:06 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    Po ikelimo kita diena,kartojam po 3,4d. Mano atveju po ikelimo buvo 39, susileidau 5ampoles, ir po 4d buvo 90nmol. Kartojau po keliu d-buvo 50nmol, pridejau geriano…

Tai kaip suprantu lb svarbu ji stebeti taip? Man jei viskas toliau taip deliosis men gale turetu kelti zirniukus mano, tai domiuosi db ka kaip daryt, ka stebet, kad nepraleist ko ir pasiekt geru rezultatu. O vaistai yra leidziami ar kaip? Esu zalia situo klausimu todel daug neaiskumu...

6. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.20 23:12 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Tai kaip suprantu lb svarbu ji stebeti taip? Man jei viskas toliau taip deliosis men gale turetu kelti zirniukus mano, tai domiuosi db ka kaip daryt, ka stebet, kad…

Kokios kokybes ledinukus turite? As 5d vartojau Letrozole (geriami) ir ovitrelle, daugiau nieko. Jums pagal jusu situacija nuspres, stimuliuotam ar naturaliame cikle sodins

7. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.20 23:13 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Tai kaip suprantu lb svarbu ji stebeti taip? Man jei viskas toliau taip deliosis men gale turetu kelti zirniukus mano, tai domiuosi db ka kaip daryt, ka stebet, kad…

O jus naturaliam sodinsit, ar ka vartojat?

8. Matas 9 m. 2 mėn.

2019.04.20 23:20 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    O jus naturaliam sodinsit, ar ka vartojat?

Sulaukiau mm ir geriu estrofem 1 t 3k i d, prednizolon ryte 2t, ir aspirina geriu, dar vitaminu kalna tai po sav gerimo buvau sake grazi gleivine bet dar auginkim tai dar nakciai 1 i maksti estrofem paskyre ir 23 kontrolei atvykt. Tai siai dienai tiek, bet lb vilciu turiu kad paruosim pataliukus zirniukams.
    Del zirniuku nzn tu skaiciuku ir raidziu, bet sake kad lb geri tai patikejau embriologe ;-)

9. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.20 23:46 (prieš 1 mėn.)

Optimiste Rasa parašė:
    Sulaukiau mm ir geriu estrofem 1 t 3k i d, prednizolon ryte 2t, ir aspirina geriu, dar vitaminu kalna tai po sav gerimo buvau sake grazi gleivine bet dar augink…

Jums nereikia vitaminu, nes geriat prednisolon, kad imunitetas butu silpnas, kitu atveju, kunas embrio gali atmesti, kaip svetimkuni. As biski nerimauju, man neskyre jo, nors sakiau, kad niekada nesergu, net slogos siais metais neturejau. Kur jus darot? As turiu 3morules,tad nuo ju uzsaldymo, dideles vilties neturiu.

10. 2 m. 11 mėn.

2019.04.21 00:09 (prieš 1 mėn.)

Merginos o man toks bajeris, mano menesines visada nereguliarios nes turiu pks, visada naudoju dupha joms issaukti. Ir dabar sunaudojau dupha po 2 dienu, kaip visada atejo menesines sirgau gan gausiai , menesines baigesi praejo savaite ir vel man menesines 12 cd vel man menesines, naturalios be dupho is oro. Gal reiktu dziaugtis, bet beda tame, kad po menesio as skrendu ivf procedurai, pasiemiau jau laisva visa menesi darbe, ir datu keisti negaliu, ir visada galvojau, kad viskas plauks pasroviui ir as su dupu isikviesiu menesines ir tiksliai bus kada man reikia, kaip dabar suplanavus. O cia... Jeigu as nenustosiu kraujuoti arba jos atsiras vel ir dar nebus tas skridimo laikas. Zodziu susibalamutinau, dabar geriu cycle balance ir tiroksina 50, nors mano tth buvo 2,6. Zodziu kazkuris is ju arba tiroksinas arba cycle balance mano kiausides smarkiai idarbino. Ir dabar labai bijau, kad viskas pavyktu po menesio ir galeciau startuoti. Gal man nutraukti kazkoka vartoti, nes nu sakes, jeigu nestartuosiu dabar ir savo menesio atostogas praziopsosiu, tai kada as startuosiu dar po puses metu vel sukaupus atostogas. Net nezinau ka daryti, ar mesti vaistus ir ta papilda ar tiketis stebuklo. Tth neturiu kur pasidaryt, kad paziuret ar viskas gerai ir kaip suregavo organizmas i tiroksina. ☹️ Geriausia buciau gerus kontraceptines pries ivf ir tiksliai viskas butu gerai, bet nepaglvojau... O nieks. Nepasiule..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras