Komentuoti
  1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.23 19:29 (prieš 4 sav.)

Jogare parašė:
    Sveikos merginos. Sekmes bandanciom. Man nepasiseke. Sendiena dariau kraujio tyrima. Ir neigiamas net nebande kipti. Dar viena turiu uzsalde. Ir daktaras siulo deti…

Fet daromas, po ivf, praejus 3ciklams

1
  2. 2019.04.23 19:35 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:

O kas tas fet? Bandziau pasigoglinti bet nieko nerandu apie tai.

3. 2019.04.23 19:36 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    Pasidariau siandien 22cd Prg tyrima - 49nmol. P. S. Vartojau 4d crinone 1vakare. Dabar galvoju, ar man jis ne per mazas, vartojant papildomai prg po OV? toks…

Bent apytiksliai žinai kiek po OV. Nes šiaip, skaičius neblogas ir ov tikrai buvo. Geriausiai 7 dpo prg tikrint. Nes veliau jis krenta.

4. 2019.04.23 19:38 (prieš 4 sav.)

Cia gal tik lt laukia 3menesiu. Nes uzsieni niekas nedaro tokiu tarpu. Jei nepavyksta praleidzia viena cikla ir vel bando.

5. 2019.04.23 19:41 (prieš 4 sav.)

Jogare parašė:
    Cia gal tik lt laukia 3menesiu. Nes uzsieni niekas nedaro tokiu tarpu. Jei nepavyksta praleidzia viena cikla ir vel bando.

Ir Lietuvoj jei privaciai man sake irgi nesekmes atveju cikla pailsi o kita vel gali

6. 4 m. 2 mėn.

2019.04.23 19:41 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    Man 5d pries ikelima, paskyre G tik crinone 1vakare.

Mazai. Man kazkada Treisas 1 crinono buvo skyres , tai tas pats kas nieko. Kita karta jam pasakyk, kad skirtu geriau utrogestana. Ryte, pietus - vaginal. Vakare gerti. Man mixas gerai veikdavo
    Arba jis jau krenta, kaip Rinski sako

7. 2019.04.23 19:44 (prieš 4 sav.)

Just.. parašė:
    Mazai. Man kazkada Treisas 1 crinono buvo skyres , tai tas pats kas nieko. Kita karta jam pasakyk, kad skirtu geriau utrogestana. Ryte, pietus - vaginal. Vakare ger…

Aš klausiau pvz kodėl man šįkart crinone skyrė. Tai sakė taip geriau stimuliuotam cikle

8. 6 m. 4 mėn.

2019.04.23 19:49 (prieš 4 sav.)

Jogare parašė:

Fet yra saldytu embrionu patalpinimas. O jus kur darotes? As dabar laukiu 3 ciklus ir startuoju su saldytais.

Rami- parašė:
    Ir Lietuvoj jei privaciai man sake irgi nesekmes atveju cikla pailsi o kita vel gali

As privaciai bet vistiek po 3 ciklu tik.

9. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.23 19:51 (prieš 4 sav.)

Jogare parašė:

Saldytu embrionu isodinimas.

1
  10. 2019.04.23 19:51 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    Man 5d pries ikelima, paskyre G tik crinone 1vakare.

SunMoon parašė:

Pats G yra sakes kad startuoti su fet nebutina praleisti 3 ciklu,zinoma manau reikia atsizvelgti ir i savijauta po sviezio ivf.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras