Komentuoti
  1. 2019.04.23 20:36 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    Gal Fet'ui dabar kita metoda taiko. Gal jei nelieka lasteliu, po 3men atvykt

Taip as fet dariau,o ne sviezia.Manau svieziam ivf tikrai butina tie 3 men poilsiui ir organizmo atsigavimui.

1
  2. 2019.04.23 20:42 (prieš 3 sav.)

MissG. parašė:
    Fet yra saldytu embrionu patalpinimas. O jus kur darotes? As dabar laukiu 3 ciklus ir startuoju su saldytais.

Danijoje privacioje klinikoje.

3. 2019.04.23 20:45 (prieš 3 sav.)

neonila parašė:
    Galima, mums taip pavyko

Dziugu girdeti sveikinu. O jums iskarta dare nepraleido cikle?

4. 2019.04.23 21:00 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    Po ivf nepavykusio, G beveik visoms liepia atvykti po 3men. Man net sake, jog reikia, kad organizmas pailsetu nuo vaistu.

O man tai kai birzely nepavyko G sake rugpjuty atvykti tai gavosi du ciklai ir ant trecio jau nauja stimuliacija.

5. 6 m. 4 mėn.

2019.04.23 21:09 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:

SunMoon parašė:

Nu netaiko naujo metodo, man svieziai nepavykes IVF. Ir saldytu turiu. Ir i vaistus reagavo organizmas gerai 🤔 matyt reikalas kazkur kitur.

6. 6 m. 9 mėn.

2019.04.23 21:18 (prieš 3 sav.)

Gal kuri labiau gaudosi ir galėtų pakomentuoti paryskintus skaiciukus, kur normų neatitinka? Po poros dienų punkcija. Ačiū!

7. 2 m. 4 mėn.

2019.04.23 21:24 (prieš 3 sav.)

Katrin parašė:
    Aciu o Jus jau IVF bandete ar kokie planai po nepavykusiu IUI?

8. 2019.04.23 22:38 (prieš 3 sav.)

Sveikos merginos,iškau narės kuri pasivadinusi optimiste Rasa.prašau atsiliepkite į pm😉

9. 5 m. 4 mėn.

2019.04.23 23:02 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    Man 5d pries ikelima, paskyre G tik crinone 1vakare.

Man taip pat buvo skyręs.

Jogare parašė:
    Sveikos merginos. Sekmes bandanciom. Man nepasiseke. Sendiena dariau kraujio tyrima. Ir neigiamas net nebande kipti. Dar viena turiu uzsalde. Ir daktaras siulo deti…

Uzjauciu

SunMoon parašė:
    15cd ovitrelis, 16cd jauciau Ov laaabai skausminga, visa diena. tikejaus, didesnio skaiciuko, kai varyojau papildomai prg

Jis pakankamas tokiu metu, jei kibtų jis augtų.

Pūkis baisilis parašė:
    Man dieną po įkėlimo bus nedarbo diena...

Tai, jei tau ne nuo ankstyvo ryto įkėlimas,tai gali dar tą patį rytą priduoti kraują bandyti.

SunMoon parašė:
    Kompensuoja tik is ES saliu

Ech... Dekui

10. 5 m. 4 mėn.

2019.04.23 23:13 (prieš 3 sav.)

Pajuriete parašė:
    Sveikos, retai cia apsireiskiu, bet po pirmo nepavykusio ivf, siandien pasiemem savo snaigiuka🙂😎 lauksim rezultatu🙂

Kaip tu?

onnellisuus parašė:
    Panos, gal kas turit parduoti leidžiamo prg? Rašiau ir į turkų temą super mama, niekas neatsiliepia...

Onelesiys,kaip tu? Kaip pavyksta su prg kovoti?

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras