Komentuoti
  1. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.24 22:50 (prieš 3 sav.)

Aurora_G parašė:
    Panos, o kaip su papildais stimuliacijos metu? Planas vidury geguzes startuot ir kaip tik reikia dabar pasipildyt papildu nes baiges

Stimuliaciju metu, tik folis.

1
  2. 2019.04.25 07:39 (prieš 3 sav.)

J.U.R.GAA parašė:
    Kur cia eiles tokios???? Visad pries savaite pasiskambini ir pirmyn, tiek nw, vk, grybo g. cia bent jau vilniui kokiu bedu nera

Santarose tokios eiles, darem ten mokamai- laukti ilgai reikejo, kaip jau priklause kompensuojami tyrimai- vel laukėm. Vln daug vietu yra kur galima spermograma pasidaryt ir nelaukiant menesio ir daugiau. Bet mano mieste tik dvejose vietose daro ir neinformatyvu labai.

3. 2019.04.25 07:42 (prieš 3 sav.)

Drugele123 parašė:
    Tai as zinau kad reikia man klausimas kilo iki kada reikia visus atsakymus jiems pristatyt, iki stimuliacijos pradzios ar iki to laiko kai vyks visos proceduros.

As manau, kad spermograma reikalinga butent iki punkcijos, nes pagal ja sprest turetu ar ivf ar isci daryti. Mes spermograma darem ta pacia diena kaip atliko man pabraizyma, israse vaistus, ir ta diena prasidejo ilgas protokolas. O kraujo tyrimus buvom dare to ciklo 3 diena.

3
  4. 2019.04.25 07:58 (prieš 3 sav.)

Simu5 parašė:
    As manau, kad spermograma reikalinga butent iki punkcijos, nes pagal ja sprest turetu ar ivf ar isci daryti. Mes spermograma darem ta pacia diena kaip atliko man pa…

Spermograma, bet kuriuo atveju kartoja iš naujo kada jau gauna sperma punkcijos dieną ir jau tada sprendžia ar ivf ir ICSI daryti ,ir dažniausiai nuo streso ji prastėja ,bent jau G man taip aiškino .Sako vyrukai stengiasi tą dieną sužibėti ,o psichologinis stresas dažniausiai padaro savo

2
  5. 2019.04.25 08:09 (prieš 3 sav.)

Vikaledi parašė:
    Spermograma, bet kuriuo atveju kartoja iš naujo kada jau gauna sperma punkcijos dieną ir jau tada sprendžia ar ivf ir ICSI daryti ,ir dažniausiai nuo streso ji pras…

Tikrai taip, vistiek tikrina ta lemtinga diena is naujo😊 bet kad pradet stimuliacija moteriai, tai spermograma vyro man rodos turi but pristatyta iki pacios proceduros, o ivf gyd jau stimuliuot gali moteri pradet. Bijau tiksliai prisneket nesamoniu🙉😊

6. 2019.04.25 08:09 (prieš 3 sav.)

Simu5 parašė:
    As manau, kad spermograma reikalinga butent iki punkcijos, nes pagal ja sprest turetu ar ivf ar isci daryti. Mes spermograma darem ta pacia diena kaip atliko man pa…

Viskas yra individualu. Kadangi iki ivf darėm kelis IUI, tai jau turėjom spermogramas įvairias, bet ivf metu vadovavosi jau punkcijos dieną gauto tyrimo rezultatais. Pažiūrėjo ir iškart sakė isci.

1
  7. 6 m. 4 mėn.

2019.04.25 08:55 (prieš 3 sav.)

Visus tyrimus turit pasidaryti ir tureti atsakymus IKI stimuliacijos pradzios.

1
  8. 2019.04.25 09:08 (prieš 3 sav.)

Sveikos,jungiuosi i sita grupe,nes nezinau kas manes laukia,vakar buvau ligonineje,israse tyrimus kraujo,tai 2-4cd daryt,21cd ir kraujo tyrimas raudoniukei. As ne Lt gyvenu,tai kazkas gal skirsis, vyrui geguzes pab reikia eiti su savo turtu ziuresim kas cia paaiskes,kame problema

9. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 09:16 (prieš 3 sav.)

Ne Santaruose daryta spermograma, G tiko? Gal kuri nelauket eilej, ir kt daret?

10. 2019.04.25 09:16 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    Ne Santaruose daryta spermograma, G tiko? Gal kuri nelauket eilej, ir kt daret?

Tiko,mes darem kitur.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras