Komentuoti
  1. 3 m. 3 sav.

2019.04.25 22:50 (prieš 4 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Bak blastukus saldo! Jau kelinta karta kartoju, kad mes ten turime 5 blastukus ir 2 morules kurie mūsų laukia! 🤗 kadangi čia mergaites dažnai teigia, kad jie nesald…

Super pasakyta!!! Nei kiek neabejoju G ir visa ten komanda, laboratorija. Kad ten nepigu tai ir taip aišku, bet jei metai ir laikas spaudžia tai bak.

1
  2. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 22:50 (prieš 4 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Bak blastukus saldo! Jau kelinta karta kartoju, kad mes ten turime 5 blastukus ir 2 morules kurie mūsų laukia! 🤗 kadangi čia mergaites dažnai teigia, kad jie nesald…

Kad jus viena, is sito forumo per tiek metu, kiek cia esu ju turite Bak

2
  3. 2019.04.25 22:50 (prieš 4 sav.)

Su šansais 🥰 Manau, kad SunMoon informacija pasenus. Pirmo ivf metu sodino 2 d embrio ir 5 d blastuka. Likusius užšaldė

2
  4. 2 m. 9 mėn.

2019.04.25 22:51 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    O man, nevaisingumo tema, lb skaudi. Nes, del mano kaltes, vaiku nera. Daug metu, jauciausi tuscia, nepilnaverte moteris, ir kai uzduodavo klausima:kada vaikai bus,…

nesakysiu kad puikiai jus suprantu, nes esu tokios pat nuomones, kad mano situacijos, busenos ir isgyvenimu nieks nesupras. Net mergaites einancios tuo pat keliu - nes visos mes jauciam ir isgyvename si gyvenimo isbandyma savaip ir skirtingai.
    Nebesigediju ir maziau asaroja akys apie tai kalbant..tik praejus ilgam laiko tarpui. Nevaisingumo kelyje esame jau 3 metus. Is sekamo formumo matau kad per ta perioda mergaites jau isbande ne viena ivf/iui procedura, pakeite daktarus, klinikas. Mes sugebejome aptureti tik viena ivf. Bet tai taip pakirto mano....musu gyvenima, kad prireike ir psichologo pagalbos, kad grazinti mane bentjau i pradini taska, kuriame buvau pries ivf .....su pilna vilties ir tikejimo, kad viskas bus gerai ir reik tik menko mediku isikisimo...
    su psichologe atlikome didziuli darba...... galiu jau sneketi apie tai, ne su visais,zinoma, bet tai jau shis tas.... man - didelis laimejimas jau nebe su asaromis akyse ir ne su isterija, bet tik su gumulu gerkleje.... :))) bet tai jau pazanga galiu priimti si savo sutrikima. Nebekaltint saves ir nekrapstytis savyje vis ieskodama atsakymo i klausima "Ka siame gyvenime padariau ne taip???? ir uz ka nusipelnau viso sito skausmo???"
    Nekaltinkite saves!!!! Priimkite si negalavima, kaip pataisoma dalyka ir as tikiu bei linkiu , kad viena diena prisimintume siuos isbandymus tik kaip pamoka - kuri mus tikrai daug ko ismoke ir uzaugino!

6
  5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 22:51 (prieš 4 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Su šansais 🥰 Manau, kad SunMoon informacija pasenus. Pirmo ivf metu sodino 2 d embrio ir 5 d blastuka. Likusius užšaldė

Pavyko?

6. 2019.04.25 22:54 (prieš 4 sav.)

Na galbūt anksciau nesalde, o dbr šaldo? Juk istikro kitaip jie negaletu išvis daryti ivf, kur dėtu perteklinius embrionus?

7. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 22:54 (prieš 4 sav.)

Lota89 parašė:
    nesakysiu kad puikiai jus suprantu, nes esu tokios pat nuomones, kad mano situacijos, busenos ir isgyvenimu nieks nesupras. Net mergaites einancios tuo pat keliu - …

Tikrai, net G pasakiau, jog dekoju medic8nai, uz galimybe pabandyti. O tai jau daug, tikejimas-daro stebuklus. Ir mums, tikrai pavyks. ❤️

5
  8. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 22:57 (prieš 4 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Na galbūt anksciau nesalde, o dbr šaldo? Juk istikro kitaip jie negaletu išvis daryti ivf, kur dėtu perteklinius embrionus?

O kas zino, kiek ju lieka?

9. 2 m. 3 sav.

2019.04.25 23:01 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    O man, nevaisingumo tema, lb skaudi. Nes, del mano kaltes, vaiku nera. Daug metu, jauciausi tuscia, nepilnaverte moteris, ir kai uzduodavo klausima:kada vaikai bus,…

Pritariu kiekvienam zodziui.

2
  10. 2019.04.25 23:04 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    O kas zino, kiek ju lieka?

Na su tokiu požiūriu sunku turėtų būti.. Galima visko prisigalvoti. Ar tikrai tiek ispunktavo? Ar jūsų vyro turtą panaudojo? O gal embrio sumaišė? 😂 pasitikekime daktarais ❤️ Kitaip labai sunku bus! Sėkmės! 🌸

7
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras