Komentuoti
  1. 5 m. 4 mėn.

2019.04.25 23:08 (prieš 3 sav.)

Vikaledi parašė:
    Visada galvojau kad tik mano ,rezervas amh 0.3 pagrindine bėda ,kiaušialąstes nesubręsta ,nepratekamumas kiaušintakių ,daug metų turejau problemų su skydliauke ( hi…

Nuo tau čia ir sukrite

SunMoon parašė:
    Kelintas jusu bandymas?

Man 4iui,1IVF, 1FET. Ir dar kelios stimuliacijos tik stebint ciklą. Mes su IVF ir FET panašiai kartu ėjimom
    Dziaugiuos už tave,kad gegužį vėl pradedi linkiu,kad šis kartas būtų kitoks, išlauktas ir issvajotas

kotusiukas parašė:
    Sveikos. Esu visiškai žalia. Tik aišku su stimuliacijom jau susipažinusi ir vargstu jau pusmetį. Norejau paklausti gi po nepasisekusiu stimuliaciju seka IUI proced…

Sptimuliacijos pusmetį? Kas jums taip ilgai sumąstė taikyti tokį būdą? Pas ką jūs lankotes? Kokios jūsų bėdos?

Laurinkė parašė:
    Sveikos merginos, ar kuriai nors vartojant progesterona, buvo issausejus nosis, kraujavimas iš nosies, ir vidurių užkietėjimas?

Joo,viduriai tikrai užkietėja,bet nosis..nepastebėjau,man žiauriai gerkle dziudavo. Panaudokitepp daugiau skysčių,meliono.

SeaSun parašė:
    Nosis reagavo antroje ciklo puseje, pakraujuodavo siek tiek, bet ne begimas, o puciant labiau.

Ai,jep,pučiant buvo...

SunMoon parašė:
    Katik is gines, siuntima pasiemiau ❤️ sedziu auto, ir asaros rieda. Taip rodos, neseniai vazinejau, ir laukiau stebuklo, dabar vel... Lb geras jausmas

Oi,SunMoon, linkiu,kad visos tavo ašaros ateity būtų tik iš dziaugsmo

kotusiukas parašė:
    O kokius tyrimus iki tos dienos kai atlieka procedura reikia atsilikt? Kraujo kazkokius tai ar nieko?

Ar daretes AMH? Jei jis zemas, tuomet išvis jokių stimuliaciju ir iui geriau nedaryti.

MissG. parašė:
    Nereikia

Aš pasiėmiau,tai nekainavo pirmas vizitas

Julia336 parašė:
    Jau skelbiau si teksta kitoj temutei
    Bet galvoju jei gal kas nemate, dar paskelbsiu cia.

Omg,skaičiau ir siurpas bėgo..

Lota89 parašė:
    sveikos merginos,
    siandien buvome konsultacijoje pas Griciu, Bogdanskienes klinikoje.

Sėkmės,mergyt!

Zirnis99 parašė:
    Sveika! Aš pas G startuoju su Fet. Jokių tyrimų nekartojo. Pabraizymas, natūralus ciklas, folis. Viskas. Kas užšaldyta tą ir įdės. Mergaitės pačios seka PRG prieš į…

Ir tau,Žirnik, stebuklelio plaksncia sirdute

pinkrose parašė:
    Aš irgi fet kelyje, jokių tyrimų prieš tikrai nereikia daryti, G pats pasakys, jeigu ko reikės

Oi..kiek jūsų daug du FET. Kad visoms atsiltu jūsų mažyliai

1
  2. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 23:10 (prieš 3 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Na su tokiu požiūriu sunku turėtų būti.. Galima visko prisigalvoti. Ar tikrai tiek ispunktavo? Ar jūsų vyro turtą panaudojo? O gal embrio sumaišė? 😂 pasitikekime da…

Bet zinokit, su tokiu pasitikejimu, irgi nelengva jums. Sekmes ir jums. Ar pavyko BAK? Pas G daret?

3. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 23:12 (prieš 3 sav.)

Skave parašė:
    Nuo tau čia ir sukrite

Kokie, jusu planai? ❤️ Sventai tikiu, kad jums pavyks, tik reikia rimtesnes klinikos. ❤️

4. 2019.04.25 23:15 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    Bet zinokit, su tokiu pasitikejimu, irgi nelengva jums. Sekmes ir jums. Ar pavyko BAK? Pas G daret?

Aš nuosirdziai nesuprantu ką jus norite man pasakyti? Kad mane apgavo? Užšaldė orą? Parodė suklastotus dokumentus?

10
  5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.25 23:17 (prieš 3 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Aš nuosirdziai nesuprantu ką jus norite man pasakyti? Kad mane apgavo? Užšaldė orą? Parodė suklastotus dokumentus?

To nesakiau. Nesuprantu, ko jus nervuojates 😂 jei uzsalde, tai gerai-pasitobulino labe. Idomu, ar dar kas ten turi ledinuku

1
  6. 2019.04.25 23:42 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:
    To nesakiau. Nesuprantu, ko jus nervuojates 😂 jei uzsalde, tai gerai-pasitobulino labe. Idomu, ar dar kas ten turi ledinuku

Gi negali nešaldyti. Įstatymas nuo 2016 ar tai 2017 įsigaliojęs. Jei neatitinki reikalavimų, prarandi licenziją. Jei seniau ir nešaldė, dabar visos kurios ivf daro šaldo

4
  7. 2019.04.26 00:04 (prieš 3 sav.)

Lota89 parašė:
    na cia keli variantai
    reik gi ir Bogdanskienei rezultatus gerinti - kas nera blogai musu atzvilgiu :))))…

Na jeigu jus manot kad G reikia gerinti rezultatus bet kuriai klinikai ,gal kito daktaro vertėtų pasiieškoti ? Nes pasitikėjimas šiame procese numeris pirmas ir vienintelis ir jau toks požiūris prieš pradedant procedūrą ,atleiskit ...
    O gal žmogus paprasčiausiai tiesą sako ,nes dirba ir ten ir ten ?ir susiduria su statistika in prima persona ,gal iš dūšios jums patarė ? O jus paprasčiausiai to atvirumo neįvertinote

7
  8. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.04.26 00:17 (prieš 3 sav.)

Vikaledi parašė:
    Na jeigu jus manot kad G reikia gerinti rezultatus bet kuriai klinikai ,gal kito daktaro vertėtų pasiieškoti ? Nes pasitikėjimas šiame procese numeris pirmas ir vie…

Jis turi tiek pacientu, kad apie tai tikrai nesvarsto. Jo nezultatai, pranoksta, ir uzsienio klinikas, manau tuo-viskas ir pasakyta.

4
  9. 2019.04.26 00:47 (prieš 3 sav.)

Zirnis99 parašė:
    Su šansais 🥰 Manau, kad SunMoon informacija pasenus. Pirmo ivf metu sodino 2 d embrio ir 5 d blastuka. Likusius užšaldė

Kokios kokybes blastukai uzsaldyti?

SunMoon parašė:

Man irgi idomu

10. 5 m. 3 mėn.

2019.04.26 07:06 (prieš 3 sav.)

SunMoon parašė:

Nes jūs vis klausinejat su tokia kaip pajuoka ir netikejimu.

12
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras