Komentuoti
  1. 6 m. 4 mėn.

2019.05.16 11:52 (prieš 1 sav.)

Soulmate parašė:
    Man 31 buvo ispunktavę.. Tai irgi lb sunku buvo visa savaitę po to. Gėriau daug vandens, valgiau laaabai daug baltymu, o tarp valgymų dar baltyminius kokteilius gėr…

O kaip jų kokybė buvo? Manau man šį kart taip pat daug ispunktuos. Kaip jie dalijosi? Ar viskas gerai buvo?

2. 2019.05.16 12:08 (prieš 1 sav.)

Sveikos, kaip toj pasakoj turiu 2 žinias blogą ir gerą. Bloga ta, kad iki blast. niekas neužaugo😏, tad belieka dar daugiau tikėti jau įsodintais embrioniukais ir prašyti, kad liktų. Gaila, na, bet susiėmėme, yra kaip yra. Kita žinia geresnė, šiandien 3 dpį prg 480, tai kaip ir paskirtos dozės užtenka. Kažin ar reikia dar pakartoti prg, jei taip, tai kelintą dpį būtų tikslinga?

3. 2019.05.16 12:15 (prieš 1 sav.)

smėlis123 parašė:
    Sveikos, kaip toj pasakoj turiu 2 žinias blogą ir gerą. Bloga ta, kad iki blast. niekas neužaugo😏, tad belieka dar daugiau tikėti jau įsodintais embrioniukais ir pr…

Man po ikelimo prg irgi geras buvo, 140 berods, o kai zirnis kibt pradejo, prg keturgubai krito 🙈 tai siulyciau hcg diena dar prg pasiziuret. Sekmes, tikekit savo zirniukais 🤗

3
  4. 6 m. 7 mėn.

2019.05.16 12:17 (prieš 1 sav.)

Soulmate parašė:
    Man 31 buvo ispunktavę.. Tai irgi lb sunku buvo visa savaitę po to. Gėriau daug vandens, valgiau laaabai daug baltymu, o tarp valgymų dar baltyminius kokteilius gėr…

Man išpunktavo 43 kiaušialąstes ir sekančią dieną jau ėjau į darbą be nuskausninamųjų, dėl visa ko pora dienų buvo davę lašalinių susilašinti. Taip pat daug vandenuko ir baltymų ir po savaitės kaip niekur nieko.

2
  5. 2019.05.16 12:20 (prieš 1 sav.)

anom parašė:
    Man po ikelimo prg irgi geras buvo, 140 berods, o kai zirnis kibt pradejo, prg keturgubai krito 🙈 tai siulyciau hcg diena dar prg pasiziuret. Sekmes, tikekit savo z…

Kai kimba krenta visi hormonai. Ir estradiolis ir prg. Jei normali implantacija ir geras embrionas, tai naudojant tas pačias dozes vėl visi hormonai stos į vietas ir dar kils.

6. 5 m. 8 mėn.

2019.05.16 12:38 (prieš 1 sav.)

smėlis123 parašė:
    Sveikos, kaip toj pasakoj turiu 2 žinias blogą ir gerą. Bloga ta, kad iki blast. niekas neužaugo😏, tad belieka dar daugiau tikėti jau įsodintais embrioniukais ir pr…

Gaila, kad neužaugo, bet tikėkim tais, kuriuos nešiojam mano su leidžiamu prg tik 156, bet manau darysiuos tik kitą savaitę vėl.

2
  7. 2019.05.16 12:40 (prieš 1 sav.)

Matilda31 parašė:
    O kaip jų kokybė buvo? Manau man šį kart taip pat daug ispunktuos. Kaip jie dalijosi? Ar viskas gerai buvo?

Turiu blastuku šaldytų, bet jie pagrinde su B ir C raide. Geriausias blastukas 2AA arba embrionas 8(4/4) pas mane pilvuke

2
  8. 2 m. 9 mėn.

2019.05.16 12:53 (prieš 1 sav.)

Labas visoms. Jungiuosi prie jūsų. Mano antra stimuliacija. Per pirmą organizmas nereagavo visiškai į vaistus, foliai neaugo. Antrą mėnesį turėjau 1 folį. Šiandien hcg diena. Atsakymas <1. Nors vilties daug ir nebuvo, bet vistiek ašara nuriedėjo. Laukiu mm ir pradedu viską iš naujo.. Sėkmės visom 💐😘

9. 2019.05.16 13:01 (prieš 1 sav.)

MonikaBut parašė:
    Labas visoms. Jungiuosi prie jūsų. Mano antra stimuliacija. Per pirmą organizmas nereagavo visiškai į vaistus, foliai neaugo. Antrą mėnesį turėjau 1 folį. Šiandien …

Labai labai uzjauciu 😢 turbut visos cia esancios esam patyrusios ta tustumos ir vilties praradimo jausma, kai kurios ir ne viena karta.. Laikykites 🙏
    Ka zadate daryti veliau?

10. 2 m. 3 sav.
    Dukrytė 4 m. 8 mėn.

2019.05.16 13:07 (prieš 1 sav.)

Labas, visažinės

Temutės neseku, atsiprašau jei pasikartosiu...

Jei po nepavykusio ivf praėjus daugiau nri 6 mėn. darysiuos FET, -inau, jog reikės tyrimus kartoti.

Gal kuriai teko? kiek +- kainavo visi tyrimukai?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras