Komentuoti
  1. 2019.05.16 20:29 (prieš 1 sav.)

julie parašė:
    Nu gal ir taip, kai nesusidurus sult kainom tai pasirode labai daug..
    Mums TR su visom kelionem, atostogom, tyrimais ir taip pat PGD gavos 6 tukst. Tai …

Mes sumokėjom 7400. Būtų įkėlimas - pasiektų irgi tuos 9000.

2. 2019.05.16 20:35 (prieš 1 sav.)

Dėja ir mano pirmasis ivf nepavyko hcg <1.00...
    Dariausi BVC pas G..
    Planuojame bandyti dar kartą..

Tik idomu kaip santaros VC personalas elgiasi? Kraujo paėmimas, anesteziologai ir visa kita? malonūs ar grubūs?
    Teko girdėti kad kaip konvejeriu viskas vyksta ir nesicackina ten labai

Privačiai tai buvo viskas super (neskaudžiai maloniai viską darė).

3. 3 m. 4 mėn.

2019.05.16 20:40 (prieš 1 sav.)

Cruel parašė:
    Dariausi BVC pas G..

Santarose man labai patiko personalas, ir sesutės ir anesteziologė labai malonios, švelnios, nuoširdžios ką tik darėme ivf, man visai nepasirodė konvejeris, gyd. niekad nevėluodavo priimti, jokios sumaišties. Palyginimui turiu bak, tai net be kompensacijos kartočiau viską santarose

4
  4. 2019.05.16 20:52 (prieš 1 sav.)

Cruel parašė:
    Dariausi BVC pas G..

Tik geriausi atsiliepimai personalui ,kekvienai mergaitei atskirai AČIŪ ,jos net morališkai palaiko ir pergyvena kartu ,anesteziologė irgi šaunuolė
    Va embriologe nepatenkinta gimusi ,bet ten jau konvejeris ne prie ko
    Na apie Gricių aš tik gerai galiu kalbėti jam atskiras ačiū ,man jis geriausias daktaras ir super kaip žmogus gal čia auros reikalas ,bet per paskutinį vizitą verkiau jį apsikabinus ir tai buvo laimes ašaros ❤️
    Va su mama ir dukra ( daktarem)man auros nesutapo

9
  5. 2019.05.16 20:56 (prieš 1 sav.)

Cruel parašė:
    Dariausi BVC pas G..

Santarose personalas labai malonus, ateina ir per šventes dirbti kai reikia, jokių priekaištų. Bet konvejeris kartais jaučiasi, pvz kai po punkcijos vos sulašina lašalinę, tuoj prašo atlaisvint lovą kitai pacientei, ir po įsodinimo ne visada leidžia ilgiau pagulėti.

3
  6. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 sav.
    4 m. 9 mėn.

2019.05.16 20:57 (prieš 1 sav.)

Cruel parašė:
    Dariausi BVC pas G..

Lankausi jau virs 2m ten, nei kartu jokio konvejerio nepajutau, niekada neteko sedeti uz duru, ar kas paskubomis, su manimi butu daroma. G profesionalumui-lenkiuosi. Man galveles negloste, tusciu vilciu neteike, as atvykau rezultato. O G rezultatai, pranoksta kartais ir uzsienio klinikas. Apie laboratorija-yra klaidu, bet kokias LT galimybes turi, su tuo ir dirba.

2
  7. 2019.05.16 20:57 (prieš 1 sav.)

Vikaledi parašė:
    Tik geriausi atsiliepimai personalui ,kekvienai mergaitei atskirai AČIŪ ,jos net morališkai palaiko ir pergyvena kartu ,anesteziologė irgi šaunuolė

Ačiū Jums už nuomones

Mastau apie santaras dėl finansų, bet va pas Gricių tai be šansų papulti greitu metu ten.. nes kažkaip pas kitus gydytojus nenoriu.. labai tiko ir jis man ir bendravimu ir procedūrom daromom

8. 2019.05.16 20:58 (prieš 1 sav.)

Vikaledi parašė:

Pritariu. Personalas Santarose super. Mes net ir su embriologe labai smagiai bendravom dar nuo BAK. Nors jie patys ir sako kad Santarose konvejeris bet asmeniskai to nejauti nes labai svelniai ir maloniai visi bendrauja.

3
  9. 2019.05.16 21:06 (prieš 1 sav.)

Cruel parašė:
    Dariausi BVC pas G..

Su manim visi maloniai elgėsi. Na po punkcijos neleidžia ilsėtis pusę dienos, tamw gal konvejeris.. bet su manim visi ir visos maloniai bendravom.. spėjom ir pajuokaut ir pasitart. Cia as apie priceduras butent.. Viskas buvo tikrai gerai.

2
  10. 5 m. 10 mėn.

2019.05.16 21:13 (prieš 1 sav.)

Bekas, ar kartojote kraujo tyrimus? ar praleidau
    Ir dar viena forumietė, kur neaišku su vaistų vartojimu buvo ir jų nutraukimu?

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras