Komentuoti
  1. 2019.07.12 21:10 (prieš 1 sav.)

Merginos po ikelimo embrioniuku kada reiktu pasikartot progesterona? Gydytojas sake kad nereikia kartotis, bet del savo rAmybes galvoju kad reiktu

2. 2019.07.12 21:57 (prieš 1 sav.)

Krown parašė:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/turkijos-stambulo-klinikos/

Aciu,jau seku

2
  3. 14 m.

2019.07.12 23:38 (prieš 1 sav.)

Maja287 parašė:
    Sekmes 🤗

Tik dar neaisku del hiperstimuliacijos, pilvas issiputes, gali tekt saldyt ir nukelt viska...

4. 2 m. 1 mėn.

2019.07.13 01:37 (prieš 1 sav.)

Maja84 parašė:
    Tik dar neaisku del hiperstimuliacijos, pilvas issiputes, gali tekt saldyt ir nukelt viska...

Man irgi issiputes, 3 diena po punkcijos ir toliau puciasi. Ir vis dar skauda. Pirma diena po vaziuojant masina is skausmo rieciausi ties kiekviena kad ir menkiausia duobute. Siandien skauda ne taip stipriai, bet einant daugiausia ar judant. Kaip jus jauciates po punkciju? Musu nickai labai panasus cia, geras:))

5. 14 m.

2019.07.13 06:41 (prieš 1 sav.)

Maja287 parašė:
    Man irgi issiputes, 3 diena po punkcijos ir toliau puciasi. Ir vis dar skauda. Pirma diena po vaziuojant masina is skausmo rieciausi ties kiekviena kad ir menkiausi…

Man sunkiausia 2 diena buvo, pasilenkt negalejau, pilva kietas ir issiputes, skaudejo vos pajudejus. Sian jau geriau, arba as pripratau prie issiputusio pilvo Man daktare liepe gerti kuo daugiau vandens ir valgyti daug baltymu turinti maista. Su nicais isvis nerealus sutapimas

1
  6. 2019.07.13 11:31 (prieš 1 sav.)

mememe parašė:
    Sveiki, labai zaviuosi jusu stiprybe, kantrybe...Mes va tik po pirmo nesekmingo IVF, tai truputi nusviro rankos, bet vyras neleidzia pasiduot. Gal kartais zinot po …

Trys menesiai turi praeiti, tada galima daryti vel.

7. 2019.07.13 11:54 (prieš 1 sav.)

Po ivf isitvirtino du embrionai, antra pamate tik per antra echoskopija, jis buvo daug mazesnis uz pirmaji, po 9 savaiciu patvirtino, kad tas mazasis nustojo vystytis pries savaite ir sirdute jau neplaka. G sake, kad jis pasisalins savaime, net nepastebesiu.Taciau atsiranda keistu rusvos spalvos isskyru, nors ir labai mazai, bet kelia nerima. Sake su antru embrionu viskas gerai.Gal kam buvo, kai is dvieju vienas nustojo augti, ar buvo neiprastu isskyru?

1
  8. 2019.07.13 14:55 (prieš 1 sav.)

Laimaza parašė:
    Po ivf isitvirtino du embrionai, antra pamate tik per antra echoskopija, jis buvo daug mazesnis uz pirmaji, po 9 savaiciu patvirtino, kad tas mazasis nustojo vystyt…

Man buvo isitvirtine du embrionai. Per pirmaji echo mate du maiselius. Per antraji echo sirdele plake tik pas viena, o kitas maiselis buvo tuscias. Tada gyditojas sake, kad as arba kraujuosiu arba ne. Jiegu kraujuociau sake nesijaudinti. Taciau man visiskai nieko nebuvo. Tiesiog su laiku ta puslyte dingo. Manau, kad ir jums viskas gerai As jusu vietai pasirodyciau gyditojuo, kad be reikalo nesijaudinti.

2
  9. 2019.07.13 15:51 (prieš 1 sav.)

Sakykit, o pas genetikus dideles eiles Santaruose? Mane zadejo siusti po dvieju savaiciu, galvoju gal nelaukti siuntimo ir dabar registruotis?

10. 2019.07.13 16:32 (prieš 1 sav.)

Laimaza parašė:
    Sakykit, o pas genetikus dideles eiles Santaruose? Mane zadejo siusti po dvieju savaiciu, galvoju gal nelaukti siuntimo ir dabar registruotis?

Jeigu jus pas G jis pats uzregins pas geriausias genetikes “žaliu koridorium”be eilių
    Jeigu pas kitą daktarą tai teks registruotis pačiai ir eiles deja ilgos

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras