Darata parašė:
Jei ciklas grįš į vėžes, 9-10cd išeis savaitgalis, po to laisvų laikų nėra vizitui iki 13cd, kas jau būtų per vėlu. Prasidėjus ciklui ir letrozolę turiu pradėt gert…
O kur jūs lankotės? Nes NW net jei nebūdavo laisvų laikų pas gydytoją,paskambindavau į registratūrą ir visada priimdavo,kad ir kitą dieną










