Karolina12345 parašė:
Arba užprogramuota nesekmei ir dviejų embrionų praradimui, nes pvz. prie KIR AA jokiu būdu negalima kelti dviejų. Tai įdomu kuo vadovaudamasis gydytojas priima tokį…
As manau, kad kelia trecia diena, kai nemato sansu, kad kazkas pasieks 5 diena. Bet tada tokiu atveju - jeigu kazkas pasiekia 5 diena, o yra ikeltas jau vienas 3ia diena, tai gal tada geriau vertetu uzsaldyti tuos 5 dienos 😊 bet aisku cia labai individualiai palei situacija. Lietuvoje nelabai orentuojasi i imuninius reikalus, kadangi jie netiria pgt-a, tai pagal juos, cia tiesiog gal su ta ideja - jeigu 1 is 2 tinkamas, tai ikelus du - apeni ta pgt-a.










