2026.02.07 17:01 (prieš 4 mėn.)
September7 parašė:
Kaip jus? Gal jau zinote kokia situacija is embriologes?
Parase siandien Marina pati, nors sakiau nerasysiu be pirmadienio ir tiesiog megausiuos savaitgaliu. Man net nesinori rasyti, nes kitos kurios turi maziau galimai prades lygintis ir nusimins, bet as dar karta noriu visoms priminti - kad kiekybe dar ne viskas.
Apsivaisino visos 25 kiausalastes, 23 taisyklingai, 2 ne, tai jos atkrenta. Pradzia gera. Bet as vistiek nenusiraminsiu iki kitos savaites ar net pgt-a rezultatu, nes pas mane visi IVF su daug kiausalasciu ir geru apsivaisinimo procentu, bet galiausiai liekame su vienu tinkamu. Tad kartoju dar karta, i mane lygintis tikrai nereikia 🙏