2026.03.20 21:38 (prieš 2 mėn.)
Leila36 parašė:
Tai viskas tai taip, bet ka daryti kai mano feritinas 13, su papildais pasikeliau iki mazdaug 30, tai atsirado ir energijos daugiau ir nebealpstu patalpose, kur maz…
Aš tai tikrai nesukčiau galvos dėl tos geležies, ir tikrai negalvočiau apie lašeline jos, bet jau nebežinau ko griebtis, tai vienas iš šiaudų- geležis galėtų būti ir aukštesnė, ok, bandom.... gal nuo vieno karto neprisidarysiu problemų 🤷♀️ Alzhaimeris, tikiu, tiesiog nuo sunkiųjų metalų organizme, ypač smegenyse.
Funny parašė:
Taip taip, tikrai matosi, kad į marketingą daugiau investuoja nei kitos klinikos, bet tai nereiškia, kad rezultatai geresni ☺️
Man labai užkliuvo jų sėkmės rodiklių reklama, kai bendrą procentą gražiai įkomponavo kaip 39+ procentą. Tai "žalius naujokus" taip labai lengva apgauti 😅