2026.03.21 22:53 (prieš 2 mėn.)
FoxLady parašė:
Na Ž maaax maloni, viska smulkiai paaiskino
Folis soktelejo iki 16mm, siryt jau ir teigiamas OV testas.
Sėkmės! Būna, kitos pastoja ir su IUI.
Šiandien aš irgi buvau pas Ž, nors mano gydytojas G., bet jis nedirbo šį šeštadienį. Prieš savaitę dariausi pabraižymą, o šiandien man tik prasideda pirmas gydymo ciklas. Kviečiau vyrą vidun, kai seselė aiškino, kaip vaistus leistis, nes jau buvom sutarę, kad jis mane badys. Aš labai bijau adatų. Iš bėdos, manau, susileisčiau ir pati, bet labai gerai, kad jis apsiėmė šitą rolę.