FoxLady parašė:
Aciu visoms, tik nzn, man tas IUI ne ka skiriasi nuo naturalaus budona gal kiek geriau bus tame, kad vaistais pastimuliuota
Jūs primenate man save, kai sakiau, kad IUI nesąmonė, bet tuo metu kažkodėl Santarose buvo privaloma pradėti nuo IUI. O tada opački ir nėštumas yra. Nesakysiu tikėkite, kad pastosite, nes minčių galia yra stipri ir t.t., o palinkėsiu išlikti ramiai ❤️ o mes visos už Jūsų šeimą laikom kumščius ✊️










