The Sea parašė:
Tai kad Rygoje imama biopsija (man darė su narkoze), o ne tepinėlis, nebent jie dabar kažkaip kitaip tai daro 😀 man dar Vaigauskaitė minėjo, jog nustqtant endometri…
Tris kartus kartojau tyrima, 2 buvau samoninga, tai tikrai tik ikiso ta toki kaip ilga ausu krapstuka ir ten palei endometriuma 10s suko suko ratais, lygtai nieko neatgnybe, o trecia karta per narkoze, bet tik todel, kad punkcija dare prie to pacio. Nebent as kazka jau maisau 🙈
Frezija parašė:
Bet endometritui tai tik histologini tyrima turi imti. Gal ten dar kazkam kitam ima tyrima?
Tiria bakterijas, uNk ir ir CD138.









