stebuklolaukimas parašė:
Aš penktadienį iš karto parašiau laišką į NW gal turi ką pakomentuoti. Po kelių minučių iš karto skambino, nebuvo nieko girdėję apie stabdymą, ir pažadėjo pasikonsu…
Šiaip labai logiška, kodėl turėtų stabdyti susituokusioms poroms, juk senasis įstatymas, kol nebus pakeistas nauju, gi galioja..









