abalducia parašė:
Laba, Kaune NW daro kraujo tyrimus ir tą pačią dieną atsakymas. Antėja seniau dirbdavo, balandį kai ieškojau tada pasakė kad nedirba. Nebet vėl kažkas pasikeitė. Ta…
Šeštadieniais Kauno NW matau dirba 9-15val. Tai ryte reikia priduoti kraują, ir iki 15val atsakymas? Ar galima bet kada iki 15val priduoti ir gauti atsakymą iki vakaro?









