Mūza parašė:
Aš ruošiuosi FET.Kadangi turiu endometrioze, dabar viena cikla geriu KT ir tuomet kėlimas, gausis apie birželio galą.
Jei mes turesim ka kelti po genetiniu tyrimu ir spes man sekantis ciklas prasidet iki birzelio 16, tai kelsim birzelio gale ir mes... bet ligonine iseina liepa atostogu, tai visos kurioms ciklas prasides nuo birzelio 17, jau reiks laukt kito menesio :/ tai matysim kaip bus. Pagal appsa turetu birzelio 13-16 prasidet










