Mamamya parašė:
Merginos, ačiū labai už atsakymus. Aš netyčia parašiau nei į tą temą! 🤯🫣
Sėkmės jums didžiausios, parašykit, kai jau turėsit savo džiaugsmelį rankose 😉
Pagalbinis apvaisinimas yra įvairių medicininių metodų visuma, padedanti pastoti porai, susiduriančiai su nevaisingumu. Skaityti
visą straipsnįMamamya parašė:
Merginos, ačiū labai už atsakymus. Aš netyčia parašiau nei į tą temą! 🤯🫣
Sėkmės jums didžiausios, parašykit, kai jau turėsit savo džiaugsmelį rankose 😉
Sveikos. Buvau pirmoj konsultacijoj gegužės vidury, tada greit aptarėm situaciją, padarė echo, tepinėlį dėl lpl, davė pasiskaityti info.
Rytoj važiuoju darytis pratekamumą, bus 5cd. Ar galiu tikėtis, kad po pratekamumo startuosiu su ivf, ar 5cd jau vėloka skaitosi ir labiau tikėtina, kad nukels kitam ciklui? Kitas ciklas išpultų ant to labaratorijos uždarymo, tai turbūt daaar nusikeltų 😃
Hathor parašė:
Sveikos. Buvau pirmoj konsultacijoj gegužės vidury, tada greit aptarėm situaciją, padarė echo, tepinėlį dėl lpl, davė pasiskaityti info.
Man bent jau kai kurių kruajo tyrimų atsakymai atėjo tik po mėnesio. O dėl šio ciklo, tai tikriausiai perkels į kitą ciklą ir dėl laiko ir tiek intervencijų per gimdą trumpu laiku nėra labai sveika. Man po pratekamumo net liepė kelias dozes antibiotikų išgerti, kad apsaugotų nuo infekcijų 🙂
Hathor parašė:
Sveikos. Buvau pirmoj konsultacijoj gegužės vidury, tada greit aptarėm situaciją, padarė echo, tepinėlį dėl lpl, davė pasiskaityti info.
Pas mus pratekamumą tikrina apie 2-3 ciklus prieš stimuliaciją. Man paskutinį pratekamumą darė rugsėjo pradžioj, o punkcija buvo lapkritį.
Sawlele parašė:
Pas mus pratekamumą tikrina apie 2-3 ciklus prieš stimuliaciją. Man paskutinį pratekamumą darė rugsėjo pradžioj, o punkcija buvo lapkritį.
Su manim, kaip supratau, tiek nelauks dėl labai žemo amh.. nu ką, važiuoju pratekamumui ir tikiuosi, kad kažką sužinosiu ir išsiaiškinsiu, nes dabar tokia nežinia ir painiava galvoj.
O šiaip, kokia pratekamumo tikrinimo prasmė darant ivf? Jei su iui bandytis jau nėra laiko, kalba eina tik apie ivf, kam tas pratekamumas? Tiesiog uždėt varnelę, kad viskas patikrinta?
Hathor parašė:
Su manim, kaip supratau, tiek nelauks dėl labai žemo amh.. nu ką, važiuoju pratekamumui ir tikiuosi, kad kažką sužinosiu ir išsiaiškinsiu, nes dabar tokia nežinia i…
Man atrodo toks ištyrimo protokolas. Šiaip jei kažkokoų sąaugų ten randa, įtaria endometriozę, gal operuoja. Nors jei viskas labai užakę, nemanau, kad ten kažką pakeisi.
Vikii90 parašė:
Sveikos, buvau antradieni pas gydytoja, ruošiamės vėl naujam fet protokolui, tai kėlimas bus beveik natūraliam cikle tik ovitrele skirs na ir aišku po jo progestero…
O kur lankotės?
akveja parašė:
Turiu klausima, kaip jums vyko stinuliacija ir visas ivf procesas jei ta cikla pamato viena dominuojanti foli? Ar nesusigadina ciklas?
pas mane tokia situacija buvo. Auginome tą vieną, nors aš jau norėjau nutraukti stimuliacija, bet gydytoja tikino, kad nežinia kas laukia kitą mėnesį ar dar kitą... Su tuo vieninteliu nuėjome iki galo, išpunktavo, apvaisino ir įsodino, dabar gyvename laukime, hcg pirmadienį
Patikslinote klausimą, tai dabar mano atsakymas šalia
3 testuotojų vertinimai
15 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai