Viskas apie žindymą (Archyvas iki 2018.04.27)

1. 11 m. 11 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2018.02.22 20:12 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Sorry jei ką įžeidžiau tikrai ne iš blogos valios nuoširdžiai norėjau patarti, kad žindyvės organizmui žindant reikia skysčių taip pat. Kitaip tai ga…

Pas mane tas pats, kaip tik zindymas taip troskulys, o nakti 1,5 litro ispliurpinu

1
  2. 2018.02.22 22:09 (prieš 9 mėn.)

Layla parašė:
    Pas mane tas pats, kaip tik zindymas taip troskulys, o nakti 1,5 litro ispliurpinu

Bet žinote, kad po mažai ir mažais gurkšneliais reikia gerti? Nes kitaip ne į pieną virsta, o į šlapimo pūslę eina ir į wc prisireikia. Aš tai tiek neišgeriu. Po 6-8 gurkšnelius geriu po žindymo

2
  3. 11 m. 11 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2018.02.22 22:19 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Bet žinote, kad po mažai ir mažais gurkšneliais reikia gerti? Nes kitaip ne į pieną virsta, o į šlapimo pūslę eina ir į wc prisireikia. Aš tai tiek neišgeriu. Po 6-…

Kažkaip nelabai mane varinėja I wc. O naktį tai maždaug taip ir gaunasi tik aš ne po žindymo o per geriu. Kaip nekeista, kad ir kiek būčiau gerus, bet kai tik žįsti pradeda, burnoj sausuma ir is kart vandens norisi

3
  4. 2018.02.22 22:24 (prieš 9 mėn.)

Layla parašė:
    Kažkaip nelabai mane varinėja I wc. O naktį tai maždaug taip ir gaunasi tik aš ne po žindymo o per geriu. Kaip nekeista, kad ir kiek būčiau gerus, bet kai tik žįsti…

Na taip. Per žindymą geriau gerti. Aš tai troškulį kenčiu, nes vaikas iškart ima dairytis kas čia kliuksi ir kas čia be jo ryja. Tai išsibudina. Todėl geriu po žindymo nuo jo toliau pasitraukusi. O jums jei į wc nesinori, reiškia išgeriate tiek, kiek ir reikia, kad pienelio padaugėtų

2
  5. 2018.02.23 15:13 (prieš 9 mėn.)

Laba ką darote mamytės jei susigundote ir suvalgote kažką negero kudikėliui? Ta prasme pvz šokolado ar kokį picos gabalėlį, per kiek laiko tos blogybės patenka į pienelį? Ar savaime išsivalo pienukas pvz kitą rytą, ar kai užvalgote po kokių poros val tiesiog nusitraukiat pienuką ir jo vaikelis negauna? Atleiskit uź tokį buką klausimą, tačiau maitinamės dar tik antrą savaitė ir mažai žinių apie MP

6. 2018.02.23 15:45 (prieš 9 mėn.)

lina639 parašė:
    Laba ką darote mamytės jei susigundote ir suvalgote kažką negero kudikėliui? Ta prasme pvz šokolado ar kokį picos gabalėlį, per kiek laiko tos blogybės patenka į…

Jeigu ant vaikucio nepastebit jokiu blogybiu, kakoja taip paciai, neatpila, neberia tai ir nekankinkit saves sazines grauzatim As valgiau proto ribose visko, nes viska toleravo, isskyrus silke, po antro karto pamaciau kad kakoja zaliai ir nebevalgiau. Kofeino tik nepdauginkit ir aisku rukymui cigaretems ne ir viskas bus ok ;)

7. 2018.02.23 16:12 (prieš 9 mėn.)

monas parašė:
    Jeigu ant vaikucio nepastebit jokiu blogybiu, kakoja taip paciai, neatpila, neberia tai ir nekankinkit saves sazines grauzatim As valgiau proto ribose visko, nes…

Jus manote, kad nuo silkes kakojo zaliai? As nesuprantu nuo ko maniskis kakoja zaliai kas antra diena. Ar nuo to kad kaitalioju krutis ar dar nuo ko ?

8. 2018.02.23 16:22 (prieš 9 mėn.)

Sima1979 parašė:
    Jus manote, kad nuo silkes kakojo zaliai? As nesuprantu nuo ko maniskis kakoja zaliai kas antra diena. Ar nuo to kad kaitalioju krutis ar dar nuo ko ?

Aisku galejo but ir ne nuo silkes, bet labai sutapo ir labai staigiai net dienai nepraejus jau zalia kakuti turejo
    O rimtesniam sekimui reikia dienorasti mitybos vesti, jei itariat, kad ne nuo dazno keitimo tik tiek kad jei nuo maisto, kai kurie produktai gan ilgai salinasi is organizmo, pvz pieno.

9. 2018.02.23 16:44 (prieš 9 mėn.)

Sima1979 parašė:

Kiek žinau kakoti žaliai gali dėl to kad negauna riebaus pienelio. O gauna tik patį pirmą. Taip kad jei kaitaliojat krūtis kol vaikelis dar nepasiekia riebesnio.pienelio tai gali būti.

10. 2018.02.23 16:59 (prieš 9 mėn.)

Rožinė Bijūnė parašė:
    Kiek žinau kakoti žaliai gali dėl to kad negauna riebaus pienelio. O gauna tik patį pirmą. Taip kad jei kaitaliojat krūtis kol vaikelis dar nepasiekia riebesnio.pie…

Bet as kitaip negaliu, nes nakti taip uzsiklykia kad nepavyksta istraukti pieno tai neiskenciu ir pakeiciu ? o tai labai blogai? ?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.