Viskas apie žindymą (Archyvas iki 2018.04.27)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.23 21:04 (prieš 9 mėn.)

Sima1979 parašė:
    O tai kaip tuomet trakruoti zalia kakuti? Del maisto ar del krutu keitimo?

Man taip pat idomu sis klausimas, nes dukryte jau kokias dvi savaites tik zaliai tustinasi. Pat vartoju gelezi, nes po gimdymo labai zemas hemoglobinas buvo, speju ir vaikuciui persiduoda tas. Ar teisingai, mamytes?
    Beje sia savaite kazko isvis mazai tustinasi dukryte, neonatologe sake nera ko pergyventi, o man jau darosi neramu, gal visgi viduriukai pakieteje? Ka daryti? Nuo antradienio tustinosi tik du kartus, tai buvo treciadieni labai skystai ir tamsiai zaliai, ir siandien, taip pat zaliai. Ar verta sunerimti? Savaitgalis ant nosies, nei kokiai gydytojai pasiskambinti pasikonsultuoti nei ka, nezinau ka daryti.

2. 2018.02.23 21:22 (prieš 9 mėn.)

Avokad parašė:
    Man taip pat idomu sis klausimas, nes dukryte jau kokias dvi savaites tik zaliai tustinasi. Pat vartoju gelezi, nes po gimdymo labai zemas hemoglobinas buvo, speju …

Kudikis maitinamas tik mp gali ir 10 paru nesitustinti, maniskis budavo ir dvi savaites nekakodavo. Tiesiog viska issisavina

3. 2018.02.23 22:45 (prieš 9 mėn.)

Anemun parašė:
    O gelezies preparatu nenaudojat.Ar vitaminu su gelezim? Nuo to ir gi zaliai kakot.

Aš nuolat geležį vartoju, bet nuo to vaiko kakutis nebuvo žalias. Gal išimtinais atvejais nuo geležies žalias būna

4. 2018.02.23 22:48 (prieš 9 mėn.)

Avokad parašė:
    Man taip pat idomu sis klausimas, nes dukryte jau kokias dvi savaites tik zaliai tustinasi. Pat vartoju gelezi, nes po gimdymo labai zemas hemoglobinas buvo, speju …

Pasidalinkit kurį laiką jūs geležį vartosite? Aš tebevartoju, nes pasidarius tyrimą tos geležies ne per daugiausiai pas mane buvo. Bet gal taip ilgai vartoti yra negerai neturiu su kuo pasikonsultuoti

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.23 23:22 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Pasidalinkit kurį laiką jūs geležį vartosite? Aš tebevartoju, nes pasidarius tyrimą tos geležies ne per daugiausiai pas mane buvo. Bet gal taip ilgai vartoti yra ne…

Vartojau nestumo metu nuo 7-to menesio nestumo, ir dabar jau po gimdymo menesiuka vartoju, pakartotinu tyrimu dar nesidariau, todel sunku pasakyti kiek dar teks vartoti ?

6. 2018.02.24 00:22 (prieš 9 mėn.)

Sima1979 parašė:
    Bet as kitaip negaliu, nes nakti taip uzsiklykia kad nepavyksta istraukti pieno tai neiskenciu ir pakeiciu ? o tai labai blogai? ?

Aš manau, kad Jūs elgiatės teisingai, nemanau, kad gerai rikdinti kūdikį. Daugelis bent šiek tiek „patyrusių” mamų žino taisyklę, kad krūtį reikia keisti ne dažniau kaip dvi valandos, bet čia yra straipsnis, autoritetingos žindymo konsultantės, kuriame nurodoma, kad šia taisykle vadovautis 100% nereikia. Aš ir pati krūtis keičiu priklausomai nuo aplinkybių ?.

www.zindymas.lt/kaip-daznai-keisti-krutis-zindant

1
  7. 2018.02.24 00:30 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Pasidalinkit kurį laiką jūs geležį vartosite? Aš tebevartoju, nes pasidarius tyrimą tos geležies ne per daugiausiai pas mane buvo. Bet gal taip ilgai vartoti yra ne…

Man irgi įdomu (nors ne visai į temą). Kadangi nevalgau mėsos ir prieš metus atlikti kraujo tyrimai parodė B12 vitamino trūkumą, geležį ( Feroglobin preparatą) su nedidelėm pertraukom vartoju nuolatos, t.y apie metus. Manau, reikėtų pasidaryti tyrimus.
    Ką vartojate Jūs?

8. Berniukas pagrandukas 2 m. 7 mėn.
    Saulyte mergyte 5 m. 4 sav.

2018.02.24 04:27 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Aš nuolat geležį vartoju, bet nuo to vaiko kakutis nebuvo žalias. Gal išimtinais atvejais nuo geležies žalias būna

As kaip geriau po pacio gimdymo .Tai mano maziuko kakis buvo vienu tarpu zalias.Kaip klausiau savo mediku tai sake turi įtakos ypač jai didelem dozem gelezi gerent.Nes as mazakraujiste sirgau po antro gimdymo.

9. 2018.02.24 06:44 (prieš 9 mėn.)

Kėkšto kaimynė parašė:
    Aš manau, kad Jūs elgiatės teisingai, nemanau, kad gerai rikdinti kūdikį. Daugelis bent šiek tiek „patyrusių” mamų žino taisyklę, kad krūtį reikia keisti ne dažniau…

Tikrai nereikia, svarbu sekti pacias krutis ir nekeitalioti belekaip kelis kartus pabandyti panesioti, nuraminti ir duoti ta pacia kruti, o jei nepavyksta duoti kita.

10. Mykolas 10 mėn. 4 d.
    Sūnus 7 m. 9 mėn.

2018.02.24 08:06 (prieš 9 mėn.)

Laba diena, noriu paklausti kas kiek laiko reikia keisti krūtis? Kartais jis valgo ilgai ir nuolat, o kartais trumpai ir dažnai. Sūnui dvi savaitės.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.