Viskas apie žindymą (Archyvas iki 2018.04.27)

1. 2018.04.23 16:03 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 16:03 (prieš 4 mėn.)

Pilietė parašė:
    Pas mane jau mėnuo ir vis dar yra tos skylutes - zaizdutes ,tiek pripratau kad net nebeskauda ...

Na po menesio manau ir man jau bus gerai

2. LaMona
    2018.04.23 17:11 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 17:11 (prieš 4 mėn.)

Gaikunas parašė:
    O krutine tau bandziau sildyt tiesiog ranksluosti karsta uzsideti bet l.greit atsala. Gal yra kitokiu budu?

Aš palutę į karštą vandenį po kranu suvilgydavau, išgreždavau tokią dešrą padarydama, dėdavau tą dešrą ant krūties aplink rudą laukelį, bet ant paties rudo laukelio nedėdama ir iškart pašildžius vaikui (.) duodavau. Jei kur guziukas būdavo, tai ant jo net žindymo metu taip palutę uždėdavau. Bet jau man tada vyras palutę tą suvilgydavo ir paduodavo. O žindant labai reikia žiūrėti, kad tik prie jos vaikas neprisiliestų, nes gi tokį mažį ir su nekarštu, o tik šiltesniu daiktu galima apdeginti, tai reikia atsargiai, geriau dar kokiu rankšluosčiu tada tą šiltą palutę uždengti

3. User has not uploaded an avatar
    2018.04.23 17:12 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 17:12 (prieš 4 mėn.)

Gaikunas parašė:
    Aciu ? kaip taip sugebeti suvaldyti mintis....nes atrodo kai svoris neauga,vaikas verkia iskart lenda mintys kad nera pieno ir jo mazai. Sunku jau nusiteikri kad jo…

Daugiau pasitikekit savimi ir savo vaiku. Uzsiimkit veikla kuri padetu nukreipti mintis ?

4. LaMona
    2018.04.23 17:15 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 17:15 (prieš 4 mėn.)

Gaikunas parašė:
    Aciu ? kaip taip sugebeti suvaldyti mintis....nes atrodo kai svoris neauga,vaikas verkia iskart lenda mintys kad nera pieno ir jo mazai. Sunku jau nusiteikri kad jo…

Oi čia mintys tikrai daug ką daro. Man atvirkščiai - aš pirmus mėn vaiką kai žindydavau ir vaikas pavalgęs atsitraukdavo, tai dar čiurkšlė pieno bėgdavo ir vaiko visus drabužius sušlapindavau. Tai pastebėjau, kad staigiai reikia galvoti apie ką kitą, o ne apie vaiką ir tada pienas sustoja tekėjęs ir nesušlapinu vaiko drabužių

5. whiteone
    2018.04.23 17:32 (prieš 4 mėn.)

6 m. 1 mėn.

2018.04.23 17:32 (prieš 4 mėn.)

Kaip kovojat su speneliu kandziojimu?
    Ikandus parodau/pasakau kad skauda, duodu zyst ir jeigu kanda tada zindymas baigtas ?‍♀️

Bet dabar ikando tris kartus ir taip kad iki asaru ??

6. User has not uploaded an avatar
    2018.04.23 17:35 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 17:35 (prieš 4 mėn.)

LaMona parašė:
    Oi čia mintys tikrai daug ką daro. Man atvirkščiai - aš pirmus mėn vaiką kai žindydavau ir vaikas pavalgęs atsitraukdavo, tai dar čiurkšlė pieno bėgdavo ir vaiko vi…

Bet tai ot koks mechanizmas tas pieno gaminimasis-mistinis ? Tai man vadinasi mintis tik pozityvias apie pieno gausa reik tureti ir zindant apie tai galvoti ? o as ieskau skaitau informacija kol zindau kas negerai,gal truksta pieno,kodel svoris vaiko neauga ir pan.pati ir uzspaudziau pienuka. Iki vaiko slogos buvau uzsiprogramavus ir labai pasitikejau savimi ir vaiku, tai pieno ir buvo ir vaikas trauke, vaikutis tik suslogavo ir as sustresavau, kad nejaugi vel man kartosis viskas kaip su pirmu vaiku ir vel nesiseks maitinti. Na tai taip galvodama ir gavau rezultata ? reik keisti mintis. Aciu visoms uz palaikyma siame forume ?

5
  7. LaMona
    2018.04.23 17:39 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 17:39 (prieš 4 mėn.)

whiteone parašė:
    Kaip kovojat su speneliu kandziojimu?
    Ikandus parodau/pasakau kad skauda, duodu zyst ir jeigu kanda tada zindymas baigta…

Na tokio amžiaus vaikas jau supranta pasakymą, kad negalima, ne ar pan. Tik svarbu sakant nesišypsoti. Ir aš nutraukdavau žindymą, jei tyčia kąsdavo. Dabar nebekanda jau. O kartą pusiau miegodamas nevalingai įkando net iki kraujo. Tai porą d gydžiausi. Maniau jau dings pienas. Bet nedingo

8. LaMona
    2018.04.23 17:42 (prieš 4 mėn.)
    2018.04.23 17:42 (prieš 4 mėn.)

Gaikunas parašė:
    Bet tai ot koks mechanizmas tas pieno gaminimasis-mistinis ? Tai man vadinasi mintis tik pozityvias apie pieno gausa reik tureti ir zindant apie tai galvoti ? o as …

Man padėdavo žindant žiūrėti tiesiog į vaiką - kokios jo akys, blakstienos, koks jis gražus, kaip mielai lūpas jis sudėjęs, koks skanus jam pienukas, kaip jis valgo. Ir atrodo pienas yra nesibaigiantis. Kartais žindymo metu pačiai atsigerti tik reikia vandens

3
  9. whiteone
    2018.04.23 18:06 (prieš 4 mėn.)

6 m. 1 mėn.

2018.04.23 18:06 (prieš 4 mėn.)

LaMona parašė:
    Na tokio amžiaus vaikas jau supranta pasakymą, kad negalima, ne ar pan. Tik svarbu sakant nesišypsoti. Ir aš nutraukdavau žindymą, jei tyčia kąsdavo. Dabar nebekand…

Tikrai nesisypsau, toks jausmas lyg ribas bandytu.

Sieju su dantu dygimu, nes tas pats buvo pries kitiem isdygstant.

Be ji tik du dantis turi, tai kol visi isdygs as liksiu be speneliu ?

10. User has not uploaded an avatar
    2018.04.23 18:10 (prieš 4 mėn.)

10 m. 2 mėn.
    19 m.

2018.04.23 18:10 (prieš 4 mėn.)

Mamos, nerandu informacijos ar cirrus suderinama su žindymu?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.