Viskas apie žindymą

Komentuoti
  1. 2018.09.18 16:22 (prieš 2 mėn.)

Aiste13 parašė:
    Man ir taip buna. Bet man ir speneli dilgcioja ir spenelio galiukas baltas buna. Del to itariu reino sindroma. O jums tik pati krutis dilgcioja?

Ir speneli ir pacia kruti dilgcioja. Einu googlint kas per reino sindromas

2. 2018.09.18 17:56 (prieš 2 mėn.)

O kas gal is patirties turinpatarimu kaip kovoti su kruties streiku?

3. 2018.09.18 18:36 (prieš 2 mėn.)

_fajnulka_ parašė:
    Ir speneli ir pacia kruti dilgcioja. Einu googlint kas per reino sindromas

As kaip suprantu tai gydytojai lietuvoj nenusimano apie ji, todel cia turbut tik pati sau gali diagnozuotis... todel nzn tiksliai bet man rodos man sitas...

https://www.supermama.lt/forumas/topic/968975-speneliu-reino-reynaud-sindromas/

4. 11 m. 11 mėn.
    14 m. 10 mėn.

2018.09.18 21:41 (prieš 2 mėn.)

Gal galit patarti, ar galiu Tavegyl isgerti zindant?
    Po puslelines (geriau Acic 400) pradejo berti tarpupirsti mazais skaudanciais ir labai nieztinciais spuogeliais. Itariu, cia gal koks salutinis poveikis nuo gertu tableciu. bet neimanoma, kaip niezti, net oda svyla, kai pasikasai. Nekad taip nebuvo. Gal tavegyl padetu, bet ar galiu ji gerti zindant?

5. 2018.09.18 21:51 (prieš 2 mėn.)

Ievukassss parašė:
    O kas gal is patirties turinpatarimu kaip kovoti su kruties streiku?

Jei tai vienos kruties streikas

Man buvo ne vienas streikas, bet tik desiniam papuliui.. ismokau guledama ant kairio sono paduot desine kruti ir padejo kol streikuodavo is desines maitindavau tik gulint

Tai siulyciau maitinimo poza pasirinkt taip kad vaikui butu iliuzija jog valgo is megstamos puses

6. 2018.09.18 22:56 (prieš 2 mėn.)

Inesssa parašė:
    Sveikos. Norejau paklausti. Maziukui 4 d jis diena nakti be pertrauku kabo ant papulio. Aisku speneliu skausmas didelis bet kentet dar imanoma. Maitinu ir sedint ir…

Prieš žindymą šildyti krūtis, jei po žindymoblogas dar jausmas, tai šaldyti. Skaudėti neturi. Matyt dabar jums tik pienukas atsirado, išsipūtė krūtys ir vaikas blogai apžioja, nes jos apvalios ir kietos? Tada prieš žindymą šildydama arba net karštame duše truputį nuvarvinkite pieno, kad mažylis galėtų apžioti krūtį. Ir kantrybės jums čia tik pradžioje taip būna. Po to pienuko ims gamintis tik tiek, kiek vaikui reikua ir jau tokių balionų nebus

7. 2018.09.18 23:02 (prieš 2 mėn.)

Ievukassss parašė:
    Mazylei 2 men ir 3 savaites, vakarai buna lb nerami mazdaug nuo 18/19 iki 21 val kai eina miegoti. Zirzia, verkia, muistosi, pyksta ant krutines, toks jausmas nepri…

Na ankščiau visos sakydavo, kad trūksta pienelio - mišinio duok. O aš iš patirties žinau, kad geriausiai tėvai, o ne seneliai ar gydytojai žino kas yra jų vaikui. Pastebėkite jį įdėmiau -ką sako toks vaiko verksmas? Šiaip man panašiau, kad vaikas yra pavargęs. Kai kurie kūdikiai dėl nuovargio ima pykti ant krūties. Man tokia mintis kilo, nes tas jūsų laikas toks, kad dienos pabaiga. O ko to pienelio turėtų trūkti? Vajarais pienelis dar maistingesnis, nei rytais. Tai ko tada rytais taip vaikas nesielgia. Gal ir dar kita priežastis. Stebėkite savo vaiką. Jūs esate tėvai

1
  8. Berniukas 2 mėn. 4 sav.
    7 m. 5 mėn.

2018.09.19 01:10 (prieš 2 mėn.)

LaMona parašė:
    Prieš žindymą šildyti krūtis, jei po žindymoblogas dar jausmas, tai šaldyti. Skaudėti neturi. Matyt dabar jums tik pienukas atsirado, išsipūtė krūtys ir vaikas blog…

Taip papuliai kaip nezinau kas. Vienos kruties man neskauda spenelio. O del kitos sienom lipti noriu jau nes sonas itruko... maziukas beveik istisa diena nori zisti...

9. 2018.09.19 01:13 (prieš 2 mėn.)

Inesssa parašė:
    Taip papuliai kaip nezinau kas. Vienos kruties man neskauda spenelio. O del kitos sienom lipti noriu jau nes sonas itruko... maziukas beveik istisa diena nori zisti…

Po žindymo tepkite jį savo pienu ir ant viršaus lanolinu. Viskas susitvarkys po kurio laiko. Geriau stengtis spenelių nesutraumuoti, nes sutraumavus tikrai jau sudėtingiau viskas, kol sugyja. Sveikatos jums

10. Berniukas 2 mėn. 4 sav.
    7 m. 5 mėn.

2018.09.19 04:24 (prieš 2 mėn.)

LaMona parašė:
    Po žindymo tepkite jį savo pienu ir ant viršaus lanolinu. Viskas susitvarkys po kurio laiko. Geriau stengtis spenelių nesutraumuoti, nes sutraumavus tikrai jau sudė…

Aciu labai. Apsiginklavus esu visokiais tepaliukais. Tiesiog be galo noriu zindyti maziuka gal tas noras ir veda y prieki...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras