Viskas apie žindymą

Komentuoti
  1. daktariukė 3 m. 4 mėn.
    programukas 6 m. 1 mėn.

2019.01.11 11:22 (prieš 1 sav.)

Monikute parašė:
    Va ir dabar valge, tai patrauke ir pradejo muistytis stipriai, pakostejo, panesiojau, idaviau kruti, neina net nulaikyti, duodasi rankytemis, kojytemis, galvyte suk…

Ar buvo kada nors per šituos 2+ mėnesių normaliai pavalgęs?
    Naktį irgi tas pats ar geriau?
    O tai kokiu būdu vis tik pamaitinat, nes svoris auga puikiai, vadinas, pavalgo?
    Kosulys man įtartinas kažkaip... Gerklytės nežiūrėjo? Prie refliukso (jei neatpila, gali būti tylusis) rūgštys griaužia stemplę ir dėl to gali kimti, kosėti. Kartais gali matytis suerzinimas gerklytėj.
    Kaip atsiranda muistymasis - žinda ir pats paleidžia krūtį, pradeda muistytis ar labiau gaunasi, kad tarsi nepasiseka išlaikyti krūties ir ji išslysta?

Pienligės požymių nėra?

Tik pyksta ir nenori imti, ar ir verkia? Gal gurkimas skausmingas...

2. Adrijus 6 m. 11 mėn.

2019.01.11 11:41 (prieš 1 sav.)

Boružėlytė parašė:
    Ar buvo kada nors per šituos 2+ mėnesių normaliai pavalgęs?
    Naktį irgi tas pats ar geriau?

Kad seniau atsigulus dar normaliai pavalgydavo, kaip tik buvo 2 men daktarei sakiau, ziurejo gerklyte, grazi, kazko neiprasto nepamate. Dabar atsigulus nei diena nei nakti negalima, dar kiek atsisedus iseina tiek pamaitinti. Valgom po 5-10 min lb daznai, tai matyt ir priaugam. Gimem 3345, numetem iki 2950, 2men svere 5,150 kg. Matosi ir dabar priauges svorio. Jis laiko kruti iki paskutines minutes taip man atrodo, o paskui nuo to didelio muistymosi paleidzia. Buna kd lb verkia, atrugsta, nurimsta. Buna kad neatrugsta, zirzia. Pilvas garsus didelius leidzia.

3. Adrijus 6 m. 11 mėn.

2019.01.11 11:46 (prieš 1 sav.)

Vos tik baigia valgyt pirstukai, kumstukai burnoje, pyksta be proto ant ju, nakti muistos, ciulpia juos.

4. 2019.01.11 19:42 (prieš 6 d.)

Boružėlytė parašė:
    Jei Rima negalės, gal pasiūlys kažką kita, ji turėtų visas IBCLC Lietuvoj pažinot. Dar pora yra čia: pradzia.org/zindymo-konsultacijos-namuose/

Skambinau Rimai 3 kart, nekelia ragelio.

5. 2019.01.11 19:54 (prieš 6 d.)

magosa parašė:
    Skambinau Rimai 3 kart, nekelia ragelio.

Ji į laiškus labiau atsako, tai arba el.paštu pamėgink, arba šią formą užpildyk, man tą pačią dieną atsakė.

www.zindymas.lt/zindymo-konsultacija

1
  6. 2019.01.11 20:29 (prieš 6 d.)

Artima parašė:
    Ji į laiškus labiau atsako, tai arba el.paštu pamėgink, arba šią formą užpildyk, man tą pačią dieną atsakė.

Uzpildziau, aciu

7. Simonas 6 m. 3 mėn.

2019.01.11 22:56 (prieš 6 d.)

Monikute parašė:
    Vos tik baigia valgyt pirstukai, kumstukai burnoje, pyksta be proto ant ju, nakti muistos, ciulpia juos.

Sveika, sorry, kad isiterpsiu, bet kaip siaip maziukas: ar salyginai ramus, ar gan daznai verkslena? Ar guli horizotalioje padetyje ramiai ir ar guledamas sypsosi kartais? Kaip ilgai diena miega?
    Mano maziausioji turejo tyluji refliuksa. Trumpai (po 3-5min) ir daznai (kas valanda ir dazniau) valgydavo. Visa laika kol valgydavo rankytem mosikuodavo, kojytem spardydavosi. Budavo labai sunku ja pamaitinti. Visiskai negulejo horizontalioje padetyje. Labai nerami buvo. Neatpylinejo, bet girdedavau ir matydavau ryjant tarp valgymu, tuo metu ir rugstus kvapas is burnytes buvo. Nors naktimis ji miegojo gerai, bet tik todel kad diena labai pavargdavo. Nuo 7sav gere vaistus iki 6 men amziaus. Kai pradejo pati sedeti, nutraukiau vaistus. Dar kuri laika buvo silpnu refliukso epizodu, bet jau pora men ramu.

1
  8. 2019.01.12 10:11 (prieš 6 d.)

O gal zinot kuri savaitgaly dirba, taip ir neiseina pasikvirst, nei viena nekelia

9. 2019.01.12 11:20 (prieš 6 d.)

magosa parašė:
    O gal zinot kuri savaitgaly dirba, taip ir neiseina pasikvirst, nei viena nekelia

Rima pas mane du kartus buvo atvykusi savaitgali. Keista, kad nekelia. Bandykit emaila ar sms rasyti.

10. daktariukė 3 m. 4 mėn.
    programukas 6 m. 1 mėn.

2019.01.12 13:14 (prieš 6 d.)

magosa parašė:

Jei nieko neprisikviesit, parašykit čia, gal bent laikinai kažką patarsim...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras