Viskas apie žindymą

Komentuoti
  1. 2019.06.12 07:48 (prieš 1 sav.)

Manijakė20 parašė:
    Na gal jus ir teisi bet ka daryti su krutim kai jos nuolat pilnos ir tempia verzia kaista pasidaro kai akmenines. As kazkaip galvoju kad jeigu jos bus nuolat tokios…

man budavo irgi taip - reikia maitint o jos milziniskos ir kietos kaip akmuo. tai as nueidavau i vonia ir pasilenkus pastovedavau ir to pieno nuvarvedavo tiek kad budavo ngalima zyst. jis begdavo upeliu kai pasienkdavau zemy n

2. 2019.06.12 08:36 (prieš 1 sav.)

Manijakė20 parašė:
    Na gal jus ir teisi bet ka daryti su krutim kai jos nuolat pilnos ir tempia verzia kaista pasidaro kai akmenines. As kazkaip galvoju kad jeigu jos bus nuolat tokios…

Na va kitos mamytes jau pakomentavo del krutu ka daryti, o as noreciau prideti, kad vasara tik prasidejo, ir tikrai jos metu ypac nesinori apsikrauti pientraukiais, buteliukais, sukti galva del tinkamos temperaturos pieno laikymui ir t.t.,kai to viso galima isvengti

3. 2019.06.12 23:37 (prieš 1 sav.)

Sveikos, nakti upeliais teka pienas. Suprantu, kad to nesustabdysiu, bet gal turit budu kaip nelikt slapiai?

4. ❤Rugilė❤ 5 mėn. 1 sav.

2019.06.13 02:21 (prieš 1 sav.)

Saulėė parašė:
    Sveikos, nakti upeliais teka pienas. Suprantu, kad to nesustabdysiu, bet gal turit budu kaip nelikt slapiai?

Iklotukai į liemenėle?

5. 2019.06.13 03:59 (prieš 1 sav.)

_BurBė_ parašė:
    Iklotukai į liemenėle?

Nemiegu su liemenele, nepatogu 😅

6. ❤Rugilė❤ 5 mėn. 1 sav.

2019.06.13 05:53 (prieš 1 sav.)

Saulėė parašė:
    Nemiegu su liemenele, nepatogu 😅

Nu tada teks rinktis vieną nepatogumas iš dviejų 🤷‍♀️

9
  7. 2019.06.13 07:57 (prieš 1 sav.)

_BurBė_ parašė:
    Nu tada teks rinktis vieną nepatogumas iš dviejų 🤷‍♀️

Iklotai deja ne tas variantas, nes reiketu 3 iskart deti, kad kuri laika neprabegtu 🤷‍♀️
    Bet aciu, deja vis tiek teks naudotis senuoju budu 😅

8. 2019.06.13 08:09 (prieš 1 sav.)

Saulėė parašė:
    Iklotai deja ne tas variantas, nes reiketu 3 iskart deti, kad kuri laika neprabegtu 🤷‍♀️

Gal prasti įklotai? išbandžiau daug įvairių, tai man labiausiai tiko avent. Jie paverčia pieną į žele ir drėgmės nesijaučia. Galima ne tik prie liemenėlės, bet ir prie maikutės klijuotis.

1
  9. 2019.06.13 09:19 (prieš 1 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    Maitinat pagal poreikį labai svarbu ir maitinti pagal poreikį ir papildomai nenusitraukinėti. Jei po maitinimo dar nusitrauksit gaus organizmas signalą, k…

Man irgi vis kyla klausimas ir atsakymo neradau - jei žinai, kad reiks kažkur išeiti ilgesniam laikui, tad reikia nusitraukt pieno keliems maitinimams. Kaip tą padaryti, kad neužkurti gamybos? Nusitraukinėt labai iš anksto po biškiuką ir kaupti?

10. 2019.06.13 11:31 (prieš 1 sav.)

aquabona parašė:
    Man irgi vis kyla klausimas ir atsakymo neradau - jei žinai, kad reiks kažkur išeiti ilgesniam laikui, tad reikia nusitraukt pieno keliems maitinimams. Kaip tą pada…

Del keleto kartu gamybos manau neisreguliuosit, o jei reiktu palikti pieno keliems maitinimams, tai as bent diena pries pradeciau rupintis, ant greituju tiek neistraukciau MP saldytuve iki 5 paru gali buti, tai ramiai kas pusdieni nusitraukciau ir pasideciau.
    Bet man rodos nutraukimas pientraukiu yra individualus, pajusite pati kaip jums bus, bent man gan sunkokai traukiasi. Pvz vakar reikejo, tai kol dukryte miegojo galvoju pasiruosiu, nuejau i dusa (turetu atlaisvinti), is jo isejus traukiau traukiau, na nebega nors tu ka, vos ne vos 40 ml prilasejo per koki 20 min. Tik kai dukryte pravirko, pas ja i kambari nuejau, tai dar 40 ml per pora minuciu pribego. O kai ji valgo tai net springsta nuo pieno, per zandus bega.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras