Viskas apie žindymą

Komentuoti
  1. ❤Rugilė❤ 6 mėn. 4 d.

2019.06.17 10:55 (prieš 1 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Mama niekada nebus „vietoj čiulptuko“ gal vaikui augimo ar raidos šuolis, kuomet reikia ne tik pieno, bet ir jūsų artumo. Mes miegam kartu dėl mano savanaudi…

Praeis ar reikės atpratint

1
  2. 2019.06.17 12:09 (prieš 1 mėn.)

Lapkritinukė parašė:
    Tepu su lanolinu. Multimam pačioje pradžioje buvau nusipirkus. Įdomu per kiek laiko turėtų užsitraukt žaizdos? Šiandien jau bandžiau maitint iš abiejų. Jei pavyksta…

Na man prasidėjo po kelių dienų po gimdymo bėdos su speneliais bet po kelis kaft nešiodavau tuos kompresiukus gal 2-3sav kokias ir praėjo. o dėl gamybos tai man rodos nesvarbu kokiu tempu valgys vistiek gaminsis kitoj pienas.

3. 2019.06.17 14:15 (prieš 1 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Mama niekada nebus „vietoj čiulptuko“ gal vaikui augimo ar raidos šuolis, kuomet reikia ne tik pieno, bet ir jūsų artumo. Mes miegam kartu dėl mano savanaudi…

Ne augimo suolis, augimo suolius as zinau, kaba non stop, del to nesiparinu..

Bet cia as pastebiu labiau jau toks kaip susiformaves pripratimas, kartais jis net nebetraukia nieko, uzmiges ten ciaumoja ta papa, tik nepatogu buna, kai uzmiega prie manes, nes tada jei bandau perkelt kur i lovyte, issibudina.

Zodziu,issispresim kaip nors, eisiu as i ta jo lovyte miegot 👍👍

4. Vidmantas 7 m. 4 mėn.

2019.06.17 14:34 (prieš 1 mėn.)

Esat kuri kvietusis zindymo konsultante kokios kainos yra orentacijai?

5. 2019.06.17 15:37 (prieš 1 mėn.)

Palomaaa parašė:
    Esat kuri kvietusis zindymo konsultante kokios kainos yra orentacijai?

Eglę kviečiausi į namus,39eur

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.17 15:41 (prieš 1 mėn.)

Mazutaite parašė:
    Ne augimo suolis, augimo suolius as zinau, kaba non stop, del to nesiparinu..

Po zindymo iskart neneskit i lovyte, palaukite bent 15 min, kad imigtu kietai.

7. 2019.06.18 13:41 (prieš 4 sav.)

Sveikos norėjau pasiteirauti gal kuri yra susidūrus su procedūrą lemputės rijimo su narkoze. (Skrandžio tyrimas) kokio paveikio tai gali būti maitinančiai?

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.18 14:04 (prieš 4 sav.)

Gretukas03 parašė:
    Sveikos norėjau pasiteirauti gal kuri yra susidūrus su procedūrą lemputės rijimo su narkoze. (Skrandžio tyrimas) kokio paveikio tai gali būti maitinan…

Ispekit anestiozologa, kad zindot, parinks tinkamus vaistus narkozei. As taip pat turejau operacija, kai dukrai buvo 1 metukai. Tai ta diena maziau pienuko gavo, nes buvau ligoninej, o kita diena jau pilnai maitinau.

9. 2019.06.19 01:30 (prieš 4 sav.)

Sveikos išmaniosios mamos vakar gimė mūsų mažasis, bet niekaip nedraugauja su krūtim, visiškai neima, net neišsižioja, nežinau ką ir bedaryti. Buvau pasiruošusi netinkamam apžiojimui, nukramtymui, bet kad neina įduoti niekaip, sučiaupia lupytes, nors būdrauja, gan stiprus, nėra taip kad neturėtų jėgų žįsti. Neišmanau ką daryt. Vis bandom dėt prie krūties, bet jau nemažai laiko praėjo ir nieko.. neramu, kad nusilps. Prašėm akušerių pientraukio, kad paskatinti bent taip gamybą, nes nieko nėra, tai jos tik mišinuką iškart siūlo.. pagalbos nulis. Sako dėkite patys prie krūties ir žaiskit, gal paims.. laukiam rytojaus pamainos, gal dirbs normalesnės darbuotojos, padės kažkiek bent. Arba jau teks kviestis konsultantę gal kuri patarimų turit kaip įduoti papulį?

10. 2019.06.19 05:26 (prieš 4 sav.)

Ar teko kažkam žindymo laikotarpiu taisytis dantis su nuskausminimu? Mano odontologas labai pergyvena, kad gali apkarsti pienas ar pan. Galvoju, jog reiktų nusitraukti kokiem 4-5 maitinimam pieno, o ta pienelį kur bus po “nuskausminimo” prisigaminęs nusitraukti ir tiesiog išpilti dėl visa ko...
    Laukiu patarimų

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras